Премини към съдържанието
confusion

Проблем при пускането на Dota 2

Препоръчан отговор

Здравейте, повреди ми се хард диска и оставих лаптопа на ремонт, за да го сменят с нов и инсталират windows 10.

Преди това си играех дота 2 без проблеми, но сега пускам лаптопа, тегля “Steam”, след което си влизам в регистрацията и от самия стийм тегля “Dota 2”. Всичко се инсталира както трябва, изчаках го колкото трябваше и пускам играта (независимо дали от стийм или от иконката) и не тръгва. Все едно почва да зарежда нещо и лаптопа почва да мисли все едно ще се пусне играта, но не се пуска и не излиза нищо, защо така?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди това с каква ОС беше?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак същата, windows 10. Мисля че имам всички драйвери, изтеглих и directx9, но не става нищо. Сега преинсталирам играта.. странното е, че когато деинсталирах “Dota 2” от стийм и после влезнах в стийм—>магазин—>дота 2 и ми пише пускане на играта а не инсталиране или теглене,  и след като натисна пускане почва да се инсталира, сега чакам да се инсталира, не ми даде да я инсталирам в папка по избор, много странно.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, confusion написа:

Пак същата, windows 10. Мисля че имам всички драйвери, изтеглих и directx9, но не става нищо. Сега преинсталирам играта.. странното е, че когато деинсталирах “Dota 2” от стийм и после влезнах в стийм—>магазин—>дота 2 и ми пише пускане на играта а не инсталиране или теглене,  и след като натисна пускане почва да се инсталира, сега чакам да се инсталира, не ми даде да я инсталирам в папка по избор, много странно.. 

Без номер на грешка нищо не мога да те посъветвам. Ако искаш се чуй с представители от Steam!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не дава никакъв номер на грешка за жалост.. сега преинсталирах играта, но пак същото. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 12 минути, confusion написа:

Не дава никакъв номер на грешка за жалост.. сега преинсталирах играта, но пак същото. 

Обърни се към Steam. Ако всичко ти е едно към едно с предишната конфигурация  може самият инсталационен файл да е проблемен!!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.