Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 42 минути, sliderum написа:

Нещо много настървено защитаваш марихуаната, така че, или си дилър, или имаш насаждения, които искаш да се легализират, или си зависим. Не виждам причина от човек, който му е безразлична тая дрога, проява на такава активност по въпроса. По какво точно се отличаваш от Емил Костов с неговото твърдение за полезността на единият процент чист хероин? Май ще се окажеш първият "човек", хвърлил камъка по по блудницата.

Мисля , че ти обясних доста добре по - горе , прочети го още веднъж и го асимилирай!

Това което защитавам е , че Марихуаната е растение ( като мащерката , ригана , липата , лайката) , което помага за лечението на много болести дори и рак , но не и по начина по който повечето от безразсъдните хора го ползват! Изобщо не ме познаваш , за да споменаваш дори , че съм бил дилър! Наистина смешни предположения и изводи правиш!

Къде живееш изоставаш много , не си в крак с модата , явно с много неща не си запознат , а и на всичкото отгоре се и чудиш!

В много Био Магазини от много години се продават Олио от Марихуана , Марихуанени семена  , Кремове от Марихуана , Сапуни от Марихуана и т.н. легално.  Можеш да провериш , ако не ти се вярва! ;) 

А колкото до Емил Костов , той си говори баш за истински наркотици като Хероин , това е опиум , от който хората стават зависими!

Така че , няма за какво да ме оприличаваш с Емил Костов!

Защото , ние говорим за две съвсем различни неща!

П.П.

А между другото в някои страни , марихуаната е легализирана от бая години! Ако не знаеш можеш да провериш из нета! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 21 часа, Akademika10 написа:

Напротив даже е полезно,говоря за кафето по принцип.Днес четох някъде че е полезно,ако намеря къде беше ще го постна.Пишеше че мъжете е добре на ден да изпиват по 6-8 кафета а жените 4-6,предпазвало от сърдечни заболявания и други не помня точно какво беше.

рак, проказа и стерилитет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В постовете ми обикновено има сериозна част и несериозна , като несериозната по принцип я обозначавам с " :lol6:" . 

Винаги ми е странно , когато се обсъжда само несериозната част , при това нескопосно ! Макар че има какво , но не е за всеки работа .....

А сериозната част се подминава с неразбиране........ ! :)

Е , добре ! Може да изглежда парадоксално , но това е само на първи поглед . Как си въобразявате , че разбирате несериозната част , след като със сериозната имате проблеми ?.....:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Eternal Life написа:

Марихуаната е растение ( като мащерката , ригана , липата , лайката) , което помага за лечението на много болести дори и рак

Тези глупости в коноп.bg ли ги четеш.

преди 1 минута, by_chechi написа:

В постовете ми обикновено има сериозна част и несериозна , като несериозната по принцип я обозначавам с " :lol6:" .

В твоите постове никога няма сериозна част. Просто се вземаш насериозно с някой глупости, а други ги споделяш за собствено удоволствие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, аm-аm написа:

.....В твоите постове никога няма сериозна част. Просто се вземаш насериозно с някой глупости, а други ги споделяш за собствено удоволствие.

Потвърждаваш извода ми - не разбираш ! Това е причината да го обявяваш за алабализми - защитаваш си реномето което си въобразяваш , че имаш .

По-добрата политика е да си траеш ! Тогава няма да е сигурно това което сега е сигурно ! Ей ти още един алабализъм , да си трошиш главата в него.....!  :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, аm-аm написа:

Тези глупости в коноп.bg ли ги четеш.

Като искаш да разбереш , можеш да си напъниш умната главица и да прочетеш постовете ми по горе,може и да схванеш нещо! Пък ако не , гледай си твоите глупости!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно автора не е в състояние да осъзнае какво му се отговаря. Прочита отговора и това което не му изнася, просто не му влиза в кратуната и това е. Затова пък е в крак с модата. Ако утре новата мода повели, че е модно да си отреже гениталиите, предполагам ще го направи и ще си намери достатъчно добри аргументи, за пред себе си, че това е полезно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Eternal Life написа:

А между другото в някои страни , марихуаната е легализирана от бая години! Ако не знаеш можеш да провериш из нета! ;)

Така е, според мен  чудесна икономическа страгедия.53% данък влиза в държавата и тя дърпа сериозно напред. И пак не можеш да я отглежадаш легално ей така като карамвили, както някои ,,мозъци,,  са опитват тука да размишляват на глас.Имаш право на две саксии, и то да бъдат отглеждани по естествен начин.Ама за да стане като хората и да не ти излезе златна, ти трябва силно слънце и мощно напояване по-няколко пъти на денонощие, което според климата на страните в, които е легализирана,  това няма как да стане.Трябват ти силни лампи, профеисонална напоителна система, и задължително нелегално включване към мрежата, че ако тръгнеш да им плащаш тока,то ще ти излезе къде по на далавера, да я пазаруваш от кофишопа,  от колкото да се занимаваш с простотии,за които ако те гепят, свят ще ти се завие.За около 10-тина квадрата, глобата  е 10 000 евро.и още толкова от централно разпределително дружество за електроенергия..Иначи си е зависимост и доста скъпа.Имах комшийка, която пушеше по два джоинта всеки ден и това удоволствие и стъпваше по 300 евро месечно.До като работеше не и беше тегаво да си го позволява, после като си изгуби работата заради това хоби стигна до там да ми иска некви къси 100-150 евро да изкара месеца за храна и не след дълго обяви официялно фалит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, by_chechi написа:

Потвърждаваш извода ми - не разбираш !

Те такива като теб ще си останат недоразбрани гении.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Yvan Sergeev написа:

....точно 1 малка чаша и 8 часа след това все едно съм видял тигър пред мене....

Малиййй ! Значииии ......не ти е криво кафето , ами са ти лабави дъските на покрива ! Ъ , и керемидите - ша вземат да изпадат ! Требе си затегнеш винтьовете .....! :lol6:

Пък аз съм писал , че е индивидуално . Даже съм го подчертал и начернил , ма кой да чете и разбира ! Т.е. за луди , шантави , откачени и прочие , не се препоръчва ! :lol6:

А на мен ми отива 3-4 чашки на ден !....... Аз съм корав череп ! Не ми се разтреперват мартинките . Даже вечер за цветни сънища , изпивам едно кафе и така си лягам да спя....... За баща ми (лека му пръст) майка ми казваше , че при него има само две положения - прав или заспал ! На него съм се метнал..... :lol6:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Eternal Life написа:

можеш да си напъниш умната главица и да прочетеш постовете ми по горе

Радиацията също "лекува" рака, ама му и еб@ва майката на организма. В електрическите крушки пък има канцерогенни отрови. Ако се напънеш да откриеш някакви достойнства на една отрова със сигурност ще откриеш. Само не я представяй за нещо полезно и ценно, че си проличава дилърския ти стаж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Нес кафето не ми харесва. Отвратителен вкус, все едно пиеш онова полското инка. Бляхх :tease2:... Ако на това му казвате кафе.

Не признавам нищо друго освен прясно смляното кафе. Правя си смеси от различни сортове кафе, като гледам да има пропорция между робустата и арабиката.

Задължително на еспресо машина си го приготвям.

Естествено 3 нескафета няма как да се сравнят с 3 еспресота примерно. Количеството на кофеина е различно при методите на приготвяне на кафето. Инстантните по принцип са слабички. :) 

Всичко в нормата не е вредно. Това важи и за кафето. 

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, аm-аm написа:

Радиацията също "лекува" рака, ама му и еб@ва майката на организма. В електрическите крушки пък има канцерогенни отрови. Ако се напънеш да откриеш някакви достойнства на една отрова със сигурност ще откриеш. Само не я представяй за нещо полезно и ценно, че си проличава дилърския ти стаж.

Не знам какво си е проличало за мен , но на теб със сигурност си проличава колко си "умен" , просто  "б'ъкаш'' от знания , та дори вече нямаш място къде да ги съхраниш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, techmaniac написа:

Всичко в нормата не е вредно. Това важи и за кафето.

Не всичко в нормата не е вредно. Уточнихме го за хероина и дори автора на темата е съгласен с това. Отделно е и факта с привикването към кафето и последващото неволево повдигане на нормата, за да може да се постига същият ефект от изпитото кафе, както преди това е въздействало количеството от предишната норма...Вярно е, че не всички привикват по този начин, но е и факт, че да се откажеш от кафето е доста трудна(за някои) задача, както е от всеки друг порок.

ПС. Пък и какво според теб лично значи норма на кафето?

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, sliderum написа:

Не всичко в нормата не е вредно. Уточнихме го за хероина и дори автора на темата е съгласен с това. Отделно е и факта с привикването към кафето и последващото неволево повдигане на нормата, за да може да се постига същият ефект от изпитото кафе, както преди това е въздействало количеството от предишната норма...Вярно е, че не всички привикват по този начин, но е и факт, че да се откажеш от кафето е доста трудна(за някои) задача, както е от всеки друг порок.

Имах предвид за легалните неща, а не за нелегалните. Съгласен съм с теб. Просто не се доуточних.

ПС: За всеки различна е нормата за количество кафе. Аз примерно не си позволявам повече от две максимум три чашки на ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, techmaniac написа:

Имах предвид за легалните неща, а не за нелегалните. Съгласен съм с теб. Просто не се доуточних.

Легалното не е равносилно на безвредност. Има много причини нещо да бъде легализирано. Често причините за това легализиране, са не доказана здравна полза, а чисто финансова изгода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, sliderum написа:

Легалното не е равносилно на безвредност. Има много причини нещо да бъде легализирано. Често причините за това легализиране, са не доказана здравна полза, а чисто финансова изгода.

Да, но кафето не е проблем да се консумира с мярка от напълно здрав човек. Пак казвам, с мярка !

ПС: Стига да иска де. Мене ми харесва вкуса и а аромата на кафе сутрин. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

1.Явно автора не е в състояние да осъзнае какво му се отговаря. Прочита отговора и това което не му изнася, просто не му влиза в кратуната и това е. Затова пък е в крак с модата.

2.Ако утре новата мода повели, че е модно да си отреже гениталиите, предполагам ще го направи и ще си намери достатъчно добри аргументи, за пред себе си, че това е полезно.

1.Това се отнася за теб , а не за мен! Е , да аз съм запознат с модата , какво има и какво няма , за разлика от теб!

2.Като споменах за новата мода , имах предвид , че си изостанал , защото не си запознат какво изобщо съществува и ти много добре го разбра , вместо да ми изопачаваш думите  и да ми казваш ако утре новата мода повели да си режеш генеталиите , че ще го направя! Най - малко на мен може да ми повлияе , тъй като имам здрав разум за разлика от много други! Докато някои четат (а може и да не четат) и са като слепци , които не виждат и не разбират нищо!

Това кафе е най - доброто :

AH2nVNN.jpg

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Eternal Life написа:

тъй като имам здрав разум

Всеки луд, на който не е провеждано лечение и психиатъра не го е осведомил за състоянието му, докато е бил в нормите благодарение на приложени медикаменти, би твърдял същото за себе си :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Eternal Life написа:

Това кафе е най - доброто :

AH2nVNN.jpg

Арабиката е хубаво, защото е аромата в едно кафе. Най-добре е да се пие в смес със робуста, тъй като тя е основата на кафето. Колумбия (поне това прочетох от снимката ти) не е лош сорт кафе, но предопочитам Коста Рика.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, sliderum написа:

Всеки луд, на който не е провеждано лечение и психиатъра не го е осведомил за състоянието му, докато е бил в нормите благодарение на приложени медикаменти, би твърдял същото за себе си :D

Е , щом чакаш и се надяваш на психиатър , значи си по луд от мен! Отиди да си пиеш предписаните хапчетата от психиатъра и му благодари! Да не пропшуснеш , че утре няма да можеш да "разсъждаваш нормално"! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Перфектно изпечени висококачествени зърна, прясно смлени :)

Screenshot from 2018-08-18 22-01-10.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Eternal Life написа:

"б'ъкаш'' от знания

Благодаря. Макар, че не го чувствам като комплимент отправено от неграмотен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, аm-аm написа:

Благодаря. Макар, че не го чувствам като комплимент отправено от неграмотен.

Като те гледам колко си проницателен , човек трябва да ти завиди!

Продължавай в същия дух , полуграмотник , може някой ден да докажеш , че си поумнял , поонее маалкоо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Eternal Life написа:

Продължавай в същия дух , полуграмотник

Аз цитирам неграмотните ти писания. Ти на какво основание? Всъщност продължавам да го правя, но ти изглежда си толкова неграмотен, че даже не знаеш, че пишеш неграмотно haha.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.