Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, не знам  темата дали е за тук, но търся автора - художник  на тази творба, защото много ми хареса и искам да науча нещо за самият него, а и самата аз съм свързана с изкуството. Ще се радвам ако успеете да ми помогнете. 

39467716_938321936350476_6095969919277465600_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами от перник съм на  33 години 

• Харесва ми 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Semen Fedorovich Fedorov

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, sliderum написа:

Semen Fedorovich Fedorov 

Фьодоров рисува пейзажи ,имитира донякъде Шишкин,негов ученик е.Той не е автор на тази картина.Вероятен автор може да бъде някой съвременен художник ,от руските примерно Владимир Тарабанов или например Светлана  Самсонова . Те рисуват цветя в този стил и цветова гама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 часа, bigiadri написа:

Фьодоров рисува пейзажи ,имитира донякъде Шишкин,негов ученик е.Той не е автор на тази картина.Вероятен автор може да бъде някой съвременен художник ,от руските примерно Владимир Тарабанов или например Светлана  Самсонова . Те рисуват цветя в този стил и цветова гама.

На мен това ми излезе като се порових малко повече в нета, защото действително специално за тази картина, няма почти никаква информация, от тези които са я споделили в Гугъл плюс, или в Пинтерест. Ако Вие можете да направите по-добро търсене и да посочите доказателства за друг автор, направете го.

П.С. Защо просто авторката на темата не попита Соня Стефанова, която го е споделила в мястото си в Гугъл плюс? Може пък да знае кой е автора. Не бих се учудил дори да не е на никой от известните художници, а нейна собствена работа, или на някой неин приятел/приятелка и тъкмо заради това да няма други места в интернет(освен в Пинтерест) където да има този натюрморт.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, sliderum написа:

На мен това ми излезе като се порових малко повече в нета, защото действително специално за тази картина, няма почти никаква информация, от тези които са я споделили в Гугъл плюс, или в Пинтерест. Ако Вие можете да направите по-добро търсене и да посочите доказателства за друг автор, направете го.

П.С. Защо просто авторката на темата не попита Соня Стефанова, която го е споделила в мястото си в Гугъл плюс? Може пък да знае кой е автора. Не бих се учудил дори да не е на никой от известните художници, а нейна собствена работа, или на някой неин приятел/приятелка и тъкмо заради това да няма други места в интернет(освен в Пинтерест) където да има този натюрморт.

Ако трябва да бъда честен ,наистина моето хоби /така да се каже / е изобразително изкуство.Но Вие знаете каква информация има например за компютри , а какво да кажем за живописта , която е от ВЕКОВЕ! Човек не може да знае всичко. Моето внимание като хоби е към импресионистите , по-точно френските  импресионисти.Не защото по принцип те са най-популярните и респективно НАЙ-ПРОДАВАНИ , скъпо продавани . С едно  изречение  за тях : ЦВЕТОВЕТЕ са ВСИЧКО, ФОРМАТА е НИЩО! А да наблюдаваш такава ВСЕОБХВАТНА палитра си е едно УНИКАЛНО изживяване!Колкото до цветята в  по-горната картина ,според мен няма никаква ИДЕЯ ,просто определена гама от цветове , които на едни хора импонират , на други не. Освен това при съвременната фотография може да се постигне дори много по-добър ефект.Ако човек си качи на браузера допълнение за разпознаване на картини , има такива ,може да открие и автора . Това честно казано не е интересно за мен.Много по-интересно е ,когато за даден художник ,или картина прочетеш и откриеш някакви случайности ,които са довели до развитие на художник  или създаване на картина , ДА ОТКРИЕШ ПРЪСТА НА СЪДБАТА!Примери - БЕЗБРОЙ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, sliderum написа:

Благодаря за идеята, ще попитам!:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.