Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Живея в Бургас. Понеже скоро ще сменям интернет доставчика си(сега съм на Виваком) и изобщо не съм доволен от скоростта на нета. Искам да ви помоля да ми дадете съвети при кой доставчик да отида. При кой обслужването и скоростта са на ниво за моята област и кой в моментае най - добрия доставчик. Благодаря ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Ivan Diulgerov написа:

Живея в Бургас. Понеже скоро ще сменям интернет доставчика си(сега съм на Виваком) и изобщо не съм доволен от скоростта на нета. Искам да ви помоля да ми дадете съвети при кой доставчик да отида. При кой обслужването и скоростта са на ниво за моята област и кой в моментае най - добрия доставчик. Благодаря ;)

комплекс/ квартал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как използваш Виваком оптичен или АДСЛ ?

Попитай булсат за твоят квартал дали имат оптика ако имат пускай смело 100 мбпс 15 лв ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ivan Diulgerov написа:

Искам да ви помоля да ми дадете съвети при кой доставчик да отида.

Търси си интернет доставчици , които нямат нищо общо с мобилните и кабелните оператори! Те са най - добри! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм на Виваком и съм доволен. Скоростта си е толкова колкото си пише в договора и за колкото се плаща.

Няма прекъсване, освен при много големи проблеми на централно ниво, но ги оправят бързо.

Едно време бях на Унакс и при всеки дъжд (дори да е от 1 капка) нета спираше. Но това беше по времето на въздушните мрежи от стълб на стълб. Сега всички са на оптики и не знам как е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Без умствен капацитет написа:

комплекс/ квартал

Меден Рудник

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Ivan Diulgerov написа:

Меден Рудник

Питай комшията какво ползва, може хем да пиете по чаша ракия, па и две... :D

Сега сериозно - не вярвам да нямате читави доставчици в Бургас. Виж кои имат покритие при теб, и проучи/прецени. Виваком са добри, но зависи какво ползваш. По-горе са те питали оптика или ADSL/VDSL ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.