Премини към съдържанието
2249

Търся програма за прехвърляне на видео

Препоръчан отговор

Привет.

Искам да прехвърля записи от VHS на HDD. За целта купих необходимите кабели. Тези кабели вървят с СД със софтуер, който е платен и на самото СД е написан серийния номер. Но пратката дойде със счупен диск. Серийният номер мога да го разчета. Помолих продавача, и той ми прати линк за сваляне на софтуера / на екрана излиза иконка с име Honestech HD DVR 2.5 / . Но серийният номер не сработва. Естествено, писах и приложих снимка, и получих отговор, че щели да се свържат с производителя на програмата и след 2-3 дни да съм се свържел с тях за резултат.

Междувременно бих искал да ми препоръчате програма /по възможност безплатна/, която да ми послужи за целта.

Поздрави

broken_cd.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, но не търся screen capture ... Освен това преди да пусна темата прочетох различни предложения и мнения. Специално за VirtualDub имаше доста мнения, че при по-голям файл се получава разлика видео-аудио.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, 2249 написа:

Мерси, но не търся screen capture ... Освен това преди да пусна темата прочетох различни предложения и мнения. Специално за VirtualDub имаше доста мнения, че при по-голям файл се получава разлика видео-аудио.

Разликата във видео-аудио файла няма да бъде толкова фрапантна , т.е. това ти е най - малкият проблем!

Въпросът е дали Виртуал Дъб и други програми ще ти тръгнат , тъй като продуктите на Honestech са доста капризни! 

Говоря от опит , тъй като моят стар тв тунер беше Honestech!

Според мен , най -добре ще е да изчакаш 2-3 дни!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж тази програма дали ще ти свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, AAUUXX написа:

Виж тази програма дали ще ти свърши работа.

По принцип сработва. Но нямам възможност за настройване /според статията/. При това положение 15 сек. стават 600 МВ !!!

screenshot_20.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, 2249 написа:

По принцип сработва. Но нямам възможност за настройване /според статията/. При това положение 15 сек. стават 600 МВ !!!

screenshot_20.jpg

От първото падащо меню можеш ли да свалиш кадрите,ако може ги свали на 24 и резолюцията 640*480 все пак няма смисъл от 720р за запис от видеокасета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам възможност за избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.nchsoftware.com/capture/index.html

Изтегли си "Debut Video Capture". Има я и в Kaldata и е безплатна.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за закъснението. Последните два отговора за отишли в спам ... :ohmy:

Ще пробвам предложените програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнете следните линкове дали са полезни.

Има драйвери + софт за въпросният кепчър. Не съм тествал дали работят линковете.

И задължително едни скан със антивирусната, след като се свалят

Винаги прилалагам този метод, като тегля софт. от непознати от мен сайтове.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.