Премини към съдържанието
Петър Чакъров

Поредния Фалшификат на леново

Препоръчан отговор

Здравейте Здобих със със кошмара на живота ми леново а6010 телефона е добър по параметри бързичък но ми направи проблем бутона за включване и си рекох да му кача Twrp Recovery и там стана грешката Телефона си заби до логото  и трябваше да го флашнем но телефона не е Mediatek а Qualcomm и така със 300 зора 2 дена мъчение успях да кача андройда както и да е  после проблема беше че имей адресите са истрити цял ден мъчене и ги върнахме така добре сега пък показва че има карта пише telenorbg но няма покритие не искам да го флашвам защото пак ще се истрие имей адреса ето снимки 

ПС Един Съвет от мен Леново не копувайте ама никога каквото и да е телефон лаптоп няма значение

Screenshot_2018-08-19-00-01-20.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Петър Чакъров написа:

Един Съвет от мен Леново не копувайте ама никога каквото и да е телефон лаптоп няма значение

Не сравнявай телефоните им с лаптопите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, PigManu написа:

Не сравнявай телефоните им с лаптопите.

Не знам за теб но аз съм патил от леново доста пъти но този път си взех поука 

2 Гига байта рам 8 ядра 16 вградена памет 13 пиксела камера ко пупих нов за 170 лева... смятай за тази смешна цена такива високи параметри самсунг j5 втора ръка струва много повече от него но явно за това и цената е ниска + това бутона се прецака за 1 седмица сега ту работи ту не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Петър Чакъров написа:

Не знам за теб но аз съм патил от леново доста пъти но този път си взех поука 

За телефоните им се знае че са проблемни но лаптопите е друга работа зависи и класа на лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, PigManu написа:

За телефоните им се знае че са проблемни но лаптопите е друга работа зависи и класа на лаптопа.

Имах лаптоп от леново искара ме 2 години след като изтече гаранция изпуши видео картата .. както и да е сега качвам къстом ром на този фалшификат да видим какво ще става 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Имах лаптоп леново изпуши, имам телефон леново кофти". Явно поука няма да си вземете :)

Това да не е някаква нова форма на мазохизъм. Вече съм се опарил от дадена марка, ама я да си взема още един техен продукт.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ти гледам грамотното писане, нищо чудно, че съвсем си омазал телефона. Какви са тези email адреси, които си затрил, защо не си ги архивира предварително? Въобще не е ясно телефона какво ти е виновен. Най-вероятно си му флашнал несъвмесим ROM. Защо реши, че хардуерен проблем на бутона за включване ще се оправи софтуерно? Ето ти тема за модела, ако и така не можеш да се оправиш, най-добре го дай в някой сервиз да го оправят както трябва.

https://forum.xda-developers.com/t/lenovo-a6010-plus

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

"Имах лаптоп леново изпуши, имам телефон леново кофти". Явно поука няма да си вземете :)

Това да не е някаква нова форма на мазохизъм. Вече съм се опарил от дадена марка, ама я да си взема още един техен продукт.

лаптопа го имах преди 4 години и до сега не съм копувал леново но този го взех заради параметрите но явно е шибан

преди 1 час, Raze написа:

Като ти гледам грамотното писане, нищо чудно, че съвсем си омазал телефона. Какви са тези email адреси, които си затрил, защо не си ги архивира предварително? Въобще не е ясно телефона какво ти е виновен. Най-вероятно си му флашнал несъвмесим ROM. Защо реши, че хардуерен проблем на бутона за включване ще се оправи софтуерно? Ето ти тема за модела, ако и така не можеш да се оправиш, най-добре го дай в някой сервиз да го оправят както трябва.

https://forum.xda-developers.com/t/lenovo-a6010-plus

Явно не си прочел, както трябва темата бутона се прецака и когато се изключи телефона няма как да го включиш дори и чрез Recovery меню за това се опитах да му кача Twrp Recovery защото не ти трябват бутоните да използваш менюто на Twrp направих Backup папка върнах си имей адресите а не email изобщо прочете ли темата ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всяка държава има отделен firmware, защото мрежите са с различни честоти. 

Не знам какво са виновни Леново, за това, че сам си си омазал телефона. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този отвратителен правопис, където си слял всички изречения в едно единствено изречение, без запетаи и точки, не само си отвратителен, ами и нагъл тарикат, подиграващ се с хората. Вземи се скрий някъде с телефона си и пиши единствено на приятелите си по Фейсбук, те са достатъчно тъпи за да те търпят. Телефона може да е деактивирал бутона по неясни причини (софтуерен проблем на приложение, на система, което е временно, или вода, пясък). Прекалено наглото поведение ти е изиграло шега. Радвам се на проблема ти, честно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено недъгавостта на задклавиатурното устройство, е най-честата причина за проблеми с използуването на съвременните електронни джаджи, чак след това следват възникнали дефекти по причина зле представено R&D и некачествено производство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, eXceLLen7 написа:

За всяка държава има отделен firmware, защото мрежите са с различни честоти. 

Не знам какво са виновни Леново, за това, че сам си си омазал телефона. 

Търсих Български firmware но не намерих

преди 1 час, Mlechko написа:

С този отвратителен правопис, където си слял всички изречения в едно единствено изречение, без запетаи и точки, не само си отвратителен, ами и нагъл тарикат, подиграващ се с хората. Вземи се скрий някъде с телефона си и пиши единствено на приятелите си по Фейсбук, те са достатъчно тъпи за да те търпят. Телефона може да е деактивирал бутона по неясни причини (софтуерен проблем на приложение, на система, което е временно, или вода, пясък). Прекалено наглото поведение ти е изиграло шега. Радвам се на проблема ти, честно. :)

Виж сега ако искаш да се дразним няма проблем но не е тука мястото аман от такива хейтъри като теб или просто си търсиш някоя тема за привличане на внимание и да покажеш колко си "грамотен" скрии се някъде моля те заради такива като теб България има лоши име.. айдее 

АБЕ ВИЕ ПРОСТИ ЛИ СТЕ ИЛИ КАКВО ПУСНАХ ТЕМА ДА ПОЙСКАМ СЪВЕТ ОТ ВАС ВИЕ СЕ ДРАЗНИТЕ БЕЗ ПРИЧИНА НАГЪЛ СЪМ БИЛ НЕГРАМОТЕН СЪМ БИЛ ХУБАВО ВИЕ КАТО СТЕ МНОГО ГРАМОТНИ ЗАЩО НЕ ПОМАГАТЕ НА ХОРАТА АМИ СИ ТЪРСИТЕ ДА СЕ ДРАЗНИТЕ ТОЗИ САЙТ НЕ Е КАКТО ПРЕДИ ТВЪРДЕ МНОГО ДЕЦА СЕ ПРАВЯТ НА ТЕХНИЦИ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих проблем сега ще обесня за тези който ме наричат неграмотен 

На Телефона му трябваше Работещ Qcn файл и да флашна Nvram чрез официалната програма на леново това е като цяло  

ПС 

Да ме пита човек защо пускам тема във сайта но повече няма да го направя защото за пореден път се убеждавам че е пълно със деца хейтъри ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Петър Чакъров написа:

лаптопа го имах преди 4 години и до сега не съм копувал леново но този го взех заради параметрите но явно е шибан

Явно не си прочел, както трябва темата бутона се прецака и когато се изключи телефона няма как да го включиш дори и чрез Recovery меню за това се опитах да му кача Twrp Recovery защото не ти трябват бутоните да използваш менюто на Twrp направих Backup папка върнах си имей адресите а не email изобщо прочете ли темата ? 

IMEI не е адрес, както казах, от неграмотното писане много хора не разбраха какво си правил и какво искаш да направиш. А като ти липсваи IMEI на телефона, принципно се оправя с флашване на фабричния ROM.

https://en.wikipedia.org/wiki/International_Mobile_Equipment_Identity

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.08.2018 г. в 12:23, Петър Чакъров написа:

хейтъри ...

Като си написал такова хейтърско заглавие и пост, не очаквай друго. Просто можеше да напишеш какъв е проблема и някой да ти напише решението. А ти хулиш марката. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.