Премини към съдържанието
turbox

"Самоубит" ДС кадър от най-доверения кръг на Пеевски? Машаллах гюзел, къз

Препоръчан отговор

Полк. Румен Генов Андреев, дългогодишен щатен сътрудник на Първи отдел на ДС, специализирал КГБ школа в Москва, дългогодишен следовател в Г.Сл.Управление на МВР. В същото управление е Началник на отдел “Престъпления срещу националната сигурност”. Назначен за зам. началник на НСл.С в края на 1994 г. като идва Жан Виденов /БСП/ на власт. Два пъти е избиран за член на Вис­шия съдебен съвет. Зам.министър на МВР в следващото правителство на БСП /това на Станишев/ по времето на Р.Петков, отговаря за следствие и нац. сигурност. След уволнението през 2009 г. върнат от ВСС в НСлС. Мноооого важен и сериозен човек..

Това, което е особено важно да се знае за самоубития Румен Андреев е, че е субект от най-вътрешното и доверено обкръжение на Делян Пеевски.

Почти целият бизнес: дела, преговори, сделки, подставени лица, фирми и т.н от обръчите на Пеевски се движат от една адвокатска кантора, където единият основен съдружник е Гено Руменов Андреев - син (на снимката с баща си в кантората).

Ударът срещу Империята на Задкулисието е толкова тежък и внезапен, че старите ченгета още не могат да се освестят откъде, как, защо и от кого им е дошло! Не знаят и докъде може да се стигне.....

Подробности в Биволъ по-късно.
La imagen puede contener: una persona

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат

Изповед на окаяния раб Божи Калансув:

"Извинявам се.  Моля Ви не ми обръщайте внимание. По- цял ден седя в къщи без работа и понеже няма с какво да се занимавам ми става скучно и почвам да пиша глупави коментари в Калдата форум и да отварям Безброй еднакви теми в Калдата форум. Простете ме мене Простака, че Ви наводнявам с флууд. От други форуми отдавна съм наритан. Виждам, че в Калдата форум хората разбират и дават компетентни съвети и завиждам. Почвам да си въобразявам, че и аз съм компетентен, и също така си въобразявам, че имам опит, което не отговаря на истината. Чрез заливане и удавяне на Калдата форум с флууд с еднакви и безсмислени теми и коментари аз си въобразявам, че въобще нещо разбирам. По- точка първа от настоящата тема мога да кажа, че с такива подобни на описания уред в точка № 1 имам предостатъчно в излишък в домът си. Като някой работят, а за други няма резервни части. И със сигурност имам нужда да изхвърлям в кофата за смет такива уреди в настоящия момент и за в бъдеще време отколкото да купувам нови подобни устройства и подобна техника. Извинявам, се че Ви наводнявам Калдата форум с безсмислени теми и безсмислени коментари, което се нарича флууд на Английски език, а в превод на Български според мен означава наводнение и  / или бедствие свързано с наводнение..."

"Извинявам се.  Моля Ви не ми обръщайте внимание. По- цял ден седя в къщи без работа и понеже няма с какво да се занимавам ми става скучно и почвам да пиша глупави коментари в Калдата форум и да отварям Безброй еднакви теми в Калдата форум. Простете ме мене Простака, че Ви наводнявам с флууд. От други форуми отдавна съм наритан. Виждам, че в Калдата форум хората разбират и дават компетентни съвети и завиждам. Почвам да си въобразявам, че и аз съм компетентен, и също така си въобразявам, че имам опит, което не отговаря на истината. Чрез заливане и удавяне на Калдата форум с флууд с еднакви и безсмислени теми и коментари аз си въобразявам, че въобще нещо разбирам. По- точка първа от настоящата тема мога да кажа, че с такива подобни на описания уред в точка № 1 имам предостатъчно в излишък в домът си. Като някой работят, а за други няма резервни части. И със сигурност имам нужда да изхвърлям в кофата за смет такива уреди в настоящия момент и за в бъдеще време отколкото да купувам нови подобни устройства и подобна техника. Извинявам, се че Ви наводнявам Калдата форум с безсмислени теми и безсмислени коментари, което се нарича флууд на Английски език, а в превод на Български според мен означава наводнение и  / или бедствие свързано с наводнение..."

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, karadzha написа:

....................

Ако пренебрегнем тенденциозността на заглавието и последните два реда (което в някаква степен е поносимо , защото от хора с позиция е писано) , другото е само факти !

Аз лично нямам нищо против фактите . Даже напротив ! Ценя ги .

......При всичкото ми уважение към теб (и за това) , в стремежа си да бъдеш обективен и честен с читателите , по твоя начин се поддаваш на съблазънта да се превърнеш в ловец на вещици - т.е. да отхвърляш автоматично само защото е писано от turbox  ...

От до сегашното си представяне , turbox и на мен ми е антипатичен .

Но , фактите са си факти , а без факти няма мислене , няма истина . Има измисляне , фантасмагории.....  

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, by_chechi написа:

......При всичкото ми уважение към теб (и за това) , в стремежа си да бъдеш обективен и честен с читателите , по твоя начин се поддаваш на съблазънта да се превърнеш в ловец на вещици - т.е. да отхвърляш автоматично само защото е писано от turbox  ...

Аз затова казвам че точно вашата клика трябва да почерпите тоя спамер, защото успешно неглижира и ОСИРА иначе сериозни теми и ФАКТИ .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Аз затова казвам че точно вашата клика трябва да почерпите тоя спамер, защото успешно неглижира и ОСИРА иначе сериозни теми и ФАКТИ .

За твое успокоение , отдавна си изхвърлен от "черния" ми списък ! Дори това "почетно" (но не почтено) място не заслужаваш ....:lol6:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"В България липсва точна статистика на жертвите на комунистическия терор. Дискусия се разразява за избитите в първите няколко месеца на режима. Повечето изследователи и историци приемат, че през първите няколко месеца след 9 септември са избити без съд между 25 000 и 30 000 души. През февруари 1991 г. министърът на вътрешните работи Христо Данов обявява пред Народното събрание цифрата от 25 000 убити и безследно изчезнали.
Репресираните от комунистическия режим обаче многократно надхвърля тази цифра, когато към нея се прибавят осъдените от „народния съд” и другите поръчкови съдебни процеси на политическото правосъдие в периода 1944-1989 г., въдворените в лагерите, изселените, репресираните заради вероизповеданието или етноса, преследваните от Държавна сигурност и т.н."

safe_image.php?d=AQA3uBaYm8GB5DnX&w=540&

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модераторите тук, може ли да ми кажете какво значи заглавието и в каква тема пиша? Що за форум е това? Български?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.