Премини към съдържанието
turbox

Белите джихадисти на България

Препоръчан отговор

http://clubz.bg/node/38452

Основният "електорат" на Путин сред младите - основните цели на хибридната война срещу България: “Те са млади и мразят. Ако живеят в София, мразят провинциалистите, че „надойдоха тук и ни взеха местата“ – и работни, и за паркиране. Ако живеят извън София, мразят софиянци, че „те па са все най-специални“. Мразят комшията, че е изкарал пари за по-нова кола, ама той е „тоя ли не го знам аз“. Мразят образованите, защото „лесно е да зимаш два бона без да си цапаш ръцете“. Мразят заминалите в чужбина, защото „то в Германия всеки знай“. Мразят циганите, защото „а на мен кой ми дава пари, за да раждам деца?“ Мразят бежанците, защото „за кво са ни още цигани?“ Мразят турците, защото „пет века са ни клали уе!“ Когато са на евтина почивка в Турция, пак ги мразят, защото са „бахти балъците – за двеста евра колко ядене и пиене дават“.

safe_image.php?d=AQAgn6cjdwtx20Ap&w=540&
clubz.bg

Те са млади и мразят. Ако живеят в София, мразят…

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Ами не може само да се обича, щото спина(не само телесният, но и интелектуалният, че ако щеш и душевният, ако си нещо там религиозен и вярваш в съществуването на душите) точно от много обичане, е най-вероятно да се прихване. Както се казва колкото и да се предпазваш все "кондома" ще се случи да се пробие, или пробиването няма да е точно по случайност.

ПС. Току що установих поредният дълбоко законспириран и активиран да сере политкоректни теми профил, от създадените кой знае колко с такава цел преди година-две. :D

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Изповед на окаяния раб Божи Калансув:

"Извинявам се.  Моля Ви не ми обръщайте внимание. По- цял ден седя в къщи без работа и понеже няма с какво да се занимавам ми става скучно и почвам да пиша глупави коментари в Калдата форум и да отварям Безброй еднакви теми в Калдата форум. Простете ме мене Простака, че Ви наводнявам с флууд. От други форуми отдавна съм наритан. Виждам, че в Калдата форум хората разбират и дават компетентни съвети и завиждам. Почвам да си въобразявам, че и аз съм компетентен, и също така си въобразявам, че имам опит, което не отговаря на истината. Чрез заливане и удавяне на Калдата форум с флууд с еднакви и безсмислени теми и коментари аз си въобразявам, че въобще нещо разбирам. По- точка първа от настоящата тема мога да кажа, че с такива подобни на описания уред в точка № 1 имам предостатъчно в излишък в домът си. Като някой работят, а за други няма резервни части. И със сигурност имам нужда да изхвърлям в кофата за смет такива уреди в настоящия момент и за в бъдеще време отколкото да купувам нови подобни устройства и подобна техника. Извинявам, се че Ви наводнявам Калдата форум с безсмислени теми и безсмислени коментари, което се нарича флууд на Английски език, а в превод на Български според мен означава наводнение и  / или бедствие свързано с наводнение..."

"Извинявам се.  Моля Ви не ми обръщайте внимание. По- цял ден седя в къщи без работа и понеже няма с какво да се занимавам ми става скучно и почвам да пиша глупави коментари в Калдата форум и да отварям Безброй еднакви теми в Калдата форум. Простете ме мене Простака, че Ви наводнявам с флууд. От други форуми отдавна съм наритан. Виждам, че в Калдата форум хората разбират и дават компетентни съвети и завиждам. Почвам да си въобразявам, че и аз съм компетентен, и също така си въобразявам, че имам опит, което не отговаря на истината. Чрез заливане и удавяне на Калдата форум с флууд с еднакви и безсмислени теми и коментари аз си въобразявам, че въобще нещо разбирам. По- точка първа от настоящата тема мога да кажа, че с такива подобни на описания уред в точка № 1 имам предостатъчно в излишък в домът си. Като някой работят, а за други няма резервни части. И със сигурност имам нужда да изхвърлям в кофата за смет такива уреди в настоящия момент и за в бъдеще време отколкото да купувам нови подобни устройства и подобна техника. Извинявам, се че Ви наводнявам Калдата форум с безсмислени теми и безсмислени коментари, което се нарича флууд на Английски език, а в превод на Български според мен означава наводнение и  / или бедствие свързано с наводнение..."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, turbox написа:

http://clubz.bg/node/38452

Основният "електорат" на Путин сред младите - основните цели на хибридната война срещу България: “Те са млади и мразят. Ако живеят в София, мразят провинциалистите, че „надойдоха тук и ни взеха местата“ – и работни, и за паркиране. Ако живеят извън София, мразят софиянци, че „те па са все най-специални“. Мразят комшията, че е изкарал пари за по-нова кола, ама той е „тоя ли не го знам аз“. Мразят образованите, защото „лесно е да зимаш два бона без да си цапаш ръцете“. Мразят заминалите в чужбина, защото „то в Германия всеки знай“. Мразят циганите, защото „а на мен кой ми дава пари, за да раждам деца?“ Мразят бежанците, защото „за кво са ни още цигани?“ Мразят турците, защото „пет века са ни клали уе!“ Когато са на евтина почивка в Турция, пак ги мразят, защото са „бахти балъците – за двеста евра колко ядене и пиене дават“.

safe_image.php?d=AQAgn6cjdwtx20Ap&w=540&
clubz.bg

Те са млади и мразят. Ако живеят в София, мразят…

А Америка за България,кво мисли по въпроса ? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето как е изглеждала комунистическата пропаганда от преди 50 години.
На 20 август 1968 г. войски от тогавашния варшавски договор, начело със СССР нахлуват в Чехословакия и брутално смазват надеждите на чехи и словаци да живеят свободно и в нормална държава. На краткия период на либерализация в Чехословакия, станал извeстен като "Пражка пролет" е сложен край с танкове, куршуми и кръв. Над 100 души са убити, а стотици са ранени.
Междувременно през статии и репортажи като долния, българският народ е манипулиран от управляващата БКП чрез 100% пропаганда и лъжи с източник Москва.

#BulharskoSeOmlouvá
#декомунизация #дерусификация
#PragueSpring

Източник: http://1968bg.com (Архив на Българската национална филмотека)

37373869_555321981567139_975549641728720896_n.jpg?_nc_cat=0&oh=92901290e304f82123991e90245e698a&oe=5C384CBB
-PAXP-deijE.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.