Премини към съдържанието
turbox

Митът за образованието при социализма и други легенди

Препоръчан отговор

преди 1 час, miro20 написа:

Така устройва ли те , буболечкчкчкчкче  ?

Мен няма какво да ме устройва. Просто видя един "нов" в темата и веднага, по инерция, започна да пробутваш тотално компрометирани и манипулативни сайтчета. Но номера ти не минава, защото има кой да гледа. ;)

И вземи се поизмий, с газ и мас, че май много въшки са те налазили.:lol6:

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, by_chechi написа:

А бе тъпанар ! Вземи поне за малко се покрий ! Да дойдеш на себе си ! :nono:

Ау ! Ти си чувал за до по следно отричания от съветите пакт  Рибентроп-Молотов ??? :)

Чети чети :

Цитат

Германия започва настъпление срещу Полша. На 17 септември 1939 г. по силата на допълнителния протокол към договора на територията на Полша нахлуват съветски войски. На 18 септември 1939 г. Германия и СССР излизат със съвместна декларация, подписана от Рибентроп, Сталин и Молотов, която гласи:

„Правителствата на Райха и на СССР чрез подписания днес договор, като уреждат границите между двете държави вследствие разпадането на Полската държава и създавайки по този начин сигурна основа за продължителен мир в Източна Европа, единодушно изказват своето гледище, че е в интерес на всички народи да приключат положението на война, което съществува между Германия, от една страна, и Франция и Англия, от друга.
Двете правителства, прочее, ще направят общи усилия да се постигне тази цел, колкото е възможно по-скоро. В случай че това не се достигне, ще се докаже, че Англия и Франция са отговорни за войната.“[2]

Териториалното разделяне на Полша между СССР и Германия завършва на 28 септември 1939 г. с подписването на Договор за дружба и граници между СССР и Германия. Установена е обща съветско-германска граница.

На 30 ноември 1939 г. СССР напада Финландия. За Червената армия започва изтощителна война свързана с голям брой човешки жертви, която завършва през март 1940 г. Съгласно съветско-финландския мирен договор се откъсват територии от Финландия в полза на Съветския съюз.

През 1940 г. Червената армия, в разрез с предварителните договорености за сферите на влияние, навлиза в балтийските държави Литва, Латвия и Естония и те са присъединени към СССР. Същата съдба имат Бесарабия и Северна Буковина.

Само имам съмнения дали "ще дойдеш на себе си" :) :)

Толкова от 4-ти клас сигурно не си чел .

Дадох ти и домашно .- чети как са отразени в пресата дружествените отношения между тях.

Ако можеш да осмислиш толкова много информация де :)

преди 14 минути, Agentpat™ написа:

Мен няма какво да ме устройва. Просто видя един "нов" в темата и веднага, по инерция, започна да пробутваш тотално компрометирани и манипулативни сайтчета. Но номера ти не минава, защото има кой да гледа. ;)

Напротив. твоя номер и тролщина не минаха. А списъка със сътрудници на ДС , кредитни милионери , източвали банките , си е факт и си е налице.

За пореден път унизен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, miro20 написа:

За пореден път унизен.

Ще ти се!:lol6: Унизеният си ти! Но сам си го изпроси. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, miro20 написа:

Виждам че много от вас хал хабер не могат да схванат от примера който дадох

Нали ? Щото едно цяло изречение не можеш да осмислиш, камо ли цял пост. Още повече пък образно и алегорично изказано.

Де толкова акъл ....

Ето за такава малоумна пропаганда говорим.

Чети документите и архивите приятелю, чети или поне гледай Антон Тодоров , че нагледно и систематизирано ви ги навира много яко на такива лъжци като теб :)

https://www.youtube.com/results?search_query=„Документите“+с+Антон+Тодоров

Ха-ха-ха...!

Антон Тодоров, Иво Инджев, Александър Йорданов, Христо Христов....и още няколко платени драскачи, дето сигурно не са "забили и един гвоздей" в развитието на България.. Продължавай да им вярваш!

Аз съм живял, учил и работил в тези години и много добре зная какво и как сме постигнали.И се гордея с това!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, dedidi написа:

Антон Тодоров, Иво Инджев, Александър Йорданов

Сатанинска троица. Да горят в ада дано!

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм живял, учил и работил в тези години и много добре зная какво и как сме постигнали.И се гордея с това!

Аз също приятелю :) И знам едно със сигурност. - НЯМА как да си знаел тези неща.

Никой простосмъртен нямаше достъп , дори и намек за реалното положение на нещата.

И ти и аз знехме едно - това което ни спускаше "отгоре" партията - ПРОПАГАНДАТА и лъжите за петилетките и останалите простотии.

Разликата между нас е че ти си избрал да живееш в оня "измислен" свят на лъжи, докато реалността сега излезе такава каквато е по ДОКУМЕНТИ и АРХИВИ.

Продължавай да им вярваш!

Разбира се че ще им вярвам. все пак това са ДОКУМЕНТИ, и то от вашата любима партия и служби.

Странно защо ВИЕ самите не си вЕрвате на СВОИТЕ  ??? Те , вашите любими партийни ръководители , са писали тези доклади, те са писали реалните параметри , не друг.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си спомним един чешки виц от август 1968-а:
- Какво значи, ако сутринта видиш танк в двора си?
- Значи, че брат ти е дошъл на гости.

safe_image.php?d=AQCglikXm6iloflB&w=476&

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.