Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! 

Старата ми Nokia Lumia след повече от 4 години вярна служба се повреди и ми дойде време за нов телефон. Колебая се между два апарата, Nokia 3.1 и Nokia 5. Отварям тази тема за да ви попитам кой-от двата телефона си заслужава повече, защото като цена и характеристики са много близо един до друг. За сега повече клоня към Nokia 5, заради по-добрия процесор. 

Та въпросът ми към вас е, кой телефон е по-добрия избор и защо? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5-ицата е малко по-добра, като ТТ данни.

Ама задължително ли трябва да е Nokia? Имам приятел, продавач на GSM-и. Каза ми (на ухо), че новите Нокии били големи боклуци, и за нищо на света да не си взимам такъв. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, RudeBoy написа:

5-ицата е малко по-добра, като ТТ данни.

Ама задължително ли трябва да е Nokia? Имам приятел, продавач на GSM-и. Каза ми (на ухо), че новите Нокии, били големи боклуци, и за нищо на света да не си взимам такъв. 

Чак задължително не е, но имам добри впечатления от тях, ползвал съм телефони на тази марка и са се оказвали надеждни. Другата марка, която харесвам е Snoy, но не съм ги разглеждал за сега. Сега ще им хвърля едно око и на тях. Гледам че масово купуват китайски брандове смартфони, но аз съм скептичен към тях. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че то и сегашните "Нокии" са китайски бранд :) . Нямат нищо общо с едновремешните, като здравина и надеждност. 

Моята Nokia 5230 от 2009-а година още си бачка, ползвам я като резервен служебен телефон за разговори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като притежател на Nokia 5, мога да ти кажа, че няма да сгрешиш. В момента е със Android 8.1 Oreo, и е доста пъргав. Скоро се очаква да пристигне официалния 9.0 ъпдейт. Всеки месец получава и отделни ъпдейти по сигурността.

Nokia 3.1 е новата версия на Nokia 3 и е нормално да е по-слаб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След няколко дена идва Нокиа 9, навсякъде пише че ще е супер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво идва, но петицата е 250 лева, а този едва ли ще е толкова...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, ima написа:

След няколко дена идва Нокиа 9, навсякъде пише че ще е супер.

Те постоянно излизат нови, но аз съм го надживял това влечение още преди години. По-рано си купувах скъпи телефони и горе-долу следях тенденциите, но от доста години изгубих интерес. И за Iphone съм хвърлял пари на вятъра. Казвам "на вятъра", защото потребностите ми са, да е удобен, да мога да влизам и работя нормално в Интернет, вайбър, скайп ,месенджър. Аз игри не играя, камера супер мощна не ми трябва, нито съм кифла, нито съм влогър. Трябва ми просто надежден и комфортен в употреба телефон за разговори и Интернет. Това е всичко, до там се свеждат моите потребности и смятам, че Nokia 5 би трябвало да ги покрива напълно. Не ми е проблем и по-мощен телефон да взема, но съдейки по това за какво го ползвам, ще са пари на вятъра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.