Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

на 19.08.2018 г. в 23:46, Wolfko написа:

Братлета благодаря за мненията!

Ще пробвам системата на PTC  сайтовете още няколко месеца, и ще споделя пак мнение в нов раздел. Целта в момента ми е да събера някоко реферала. Иначе и без тях става, но по-бавно и по мое изчислене след около 2 години с тая дейност би трябвало да ти капят около 150лв. на месец за 10 минути щракане на сайтове. Обае от опит знам, че едно е на сметки, друго е от опит.

Ъхъ,то и от тото-то и от лотарии-те имаш шанс да спечелиш,ама......Нали знаеш кой е единствения  сигурен печеливш в тая "далавера"?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.01.2019 г. в 1:24, ivanangelov1976 написа:

https://ommoney.host/8372680038162/       ТОВА Е МОЯТ САИТ КОИТО МИ СТАНЕ  реферал. В замяна и аз ставам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте този сайт! Минимум да изтегляне са 150USD. Жбщо взето се изкарват досто лесно(за около час), но преди да можете да изтеглите има условие - да привлечете 40 реферала.

https://tammoney.club/9867440127729/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Bryca03
      Здравейте. Бихте ли ми казали дали има реално нещо в това което чета за PTC сайтове и кой е най-добрия за тази година? Нещо да ми предложите подобно на ptc сайт, affiliate или refferal-и. Благодаря предварително
    • от otndok
      Здравейте, в сайта който съм дал по-долу можете да намерите едни от най-популярните и надеждни PTC сайтове, с които можете да си изкарвате допълнителни доходи.
      Също така можете да рекламирате вашият реферален линк, ако вече сте регистриран в някой сайт и търсите директни реферали.

https://www.top-ptc-sites.net/

В самият сайт има и информация как да започнете, ако досега не сте работили с такъв тип сайтове, но е на английски. За тези от вас които не разират английски ги съветвам да си помогнат с Google преводач - върши добра работа.
    • от mikrotik
      Здравейте отново ! Въпросът ми към всички е - има ли напълно работещ сайт, чрез който може реално да се изкарват пари чрез кликване на рекламите в него или това е само мит в Интернет пространството ? Аз бях попаднал на един такъв и цяла година цъках на рекламите, накрая бях натрупал 5 лв. - общо и не ми ги платиха. Случвало ли се е подобно или същото нещо на някой от Вас ?
    • от Zlatti
      Здравейте, търся сериозни реферали за CLIXSENSE, като и аз ставам ваш реферал
    • от Nevcho
      Здравейте ! 

Имам удоволствието да Ви представя PTC сайтове които плащат ,и  не са SCAM ! 

1.Neobux
      За регистрация-> www.neobux.com/?r=mesut89

Най-елитният сайт.  Вече от 6 години насам е в действие !  
      Минималното заплащане е 2 $

2.Probux 
      За регистрация-->

Още един страхотен сайт.   Има 4 фиксирани реклами с по стойност 0.01$ на клик.
      Минимално заплащане  5$

3.Ojooo

За регистрация--> Ojooo.com - Watching Ad

Страхотен  сайт! От няколко седмици насам  броят на рекламите се увеличи за стандартните потребители.
      Рекламите с дължина 5 сек. =0.001$  , 30 сек.=0.005$  и 60сек.=0.01$
      Минимално заплащане 2$

4.GoldenClix
      За регистрация--> 

Още един привлекателен  сайт за спечелване на пари. Сайтът  предлага 40+ реклами дневно , където всеки клик е с различна стойност  варират от 0.0005$ до 0.004$ .  Кликовете се осребряват 5000 клика= 1$
      Минимално заплащане 5$

5.Clikz4freakz
      За регистрация-->
      http://www.clikz4freakz.com/?ref=nevcho24

Минимално заплащане 3$  !  Администраторът на сайта е българин    Кликовете също и в този сайт се осребряват 2000=1$

Успех !  
  • Дарение

• Добави ново...