Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Може ли да ми препоръчате gaming  конфигурация до 1800 лв. 

Ще се играят игри от сорта на PUBG, GTA V, The Witcher 3 и т.н.

Ако може също да ми препоръчате хубав монитор до 250 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето едно предложения:

https://www.vario.bg/intel-core-i5-8400-bx80684i58400

https://www.vario.bg/asrock-b360m-pro4-90-mxb760-a0uayz

https://www.vario.bg/teamgroup-t-force-vulcan-dimm-kit-16gb-tlgd416g3000hc16cdc01

https://www.vario.bg/evga-b3-serie-450-b3-450w-220-b3-0450-v2

https://www.vario.bg/adata-ultimate-su650-120gb-asu650ss-120gt-c

https://www.vario.bg/toshiba-p300-high-performance-hdwd110uzsva

https://www.vario.bg/fractal-design-focus-g-fd-ca-focus-gy-w

https://www.vario.bg/aoc-i2475sxj

https://www.olx.bg/ad/evga-geforce-gtx-1070-sc-CID632-ID7zpdy.html#4267126995 - ако се спреш на нея задължително с преглед и тест, макар че обявата я има и в H*BG форума и продавача е с висок iTrader.

Надвишаваме с 50лв. бюджета общо - 2100лв.

Също може да помислиш сега да не взимаш малкото ссд, което ще ти стигне за ОС и една, две игри, а да събереш още малко пари и да си вземеш https://www.vario.bg/crucial-mx500-500gb-ct500mx500ssd1.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не ти е спешна, не е точно сега момента да поръчваш нова конфигурация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слабо вероятно излизането на 2080 / 2080 Ti по 800 / 1000 долара или колкото са, да раздвижи цените на 1060 по 600лв. Или чакането е до ноември-декември, когато ще има и по-масови карти.

Към това на Lpool, B3 захранванията трябва да се отбягват, един Corsair CX450 оправя положението. С B360 дъно смисъл от 3000Mhz памет няма, във Варио се намират плочки по 8GB 2400MHz пак на Team, с 2 такива се пести още малко и влиза едно 240GB SSD или направо голямото и без диск. Или конфигурация с Ryzen 2600 - снимка, с монитора горе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A мнение за Radeon RX 580 8G?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Angel Nanov написа:

A мнение за Radeon RX 580 8G?

Скъпа е и тя, може да се каже, че са алтернативи, NV с предимство в едни игри, AMD в други. Като 1060 дърпа напред най-вече под DX11, а RX 580 обикновено е по-добра в DX12 и Vulkan, но да не забравяме, че консумира повече и е по-гореща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

RX 580 8GB SAPPHIRE Special Edition
RYZEN 5 2600 
ADATA 8GB DDR4 3000MHz CL16 XPG D10    
MSI B450 TOMAHAWK 
Seasonic FOCUS Plus SSR-550FX GOLD    
Fractal Design FOCUS G BLACK WINDOW    
1TB Seagate 3 year Warranty

п.с. LG 22MP68 е вариант с freesync ако ще се взима AMD но по-добре събери още 50 лв. за `24.

`23 е десетина лева по-евтин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, PANOV написа:

Слабо вероятно излизането на 2080 / 2080 Ti по 800 / 1000 долара или колкото са, да раздвижи цените на 1060 по 600лв. Или чакането е до ноември-декември, когато ще има и по-масови карти.

600 долара за RTX 2070  /колкото е средната цена на GTX 1070 в момента/ при заявената увеличена производителност... 

Цитат

NVIDIA TURING

GeForce RTX graphics cards are powered by the Turing GPU architecture and the all-new RTX platform. This gives you up to 6X the performance of previous-generation graphics cards and brings the power of real-time ray tracing and AI to games.

UP TO 6XFASTER PERFORMANCE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

600 долара само за FE, партньорските почват от 500. И да видим как това ще се отрази у нас на цената на 1060, току-виж станала от 600лв. на 580.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новата FE няма нищо общо със старите, ако някой не е обърнал внимание...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Joss Bomon написа:

Новата FE няма нищо общо със старите, ако някой не е обърнал внимание...

За това кой говори, казвам че моделите почват реално от по-ниска цена. 499, 699, 999

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Joss Bomon написа:

600 долара за RTX 2070  /колкото е средната цена на GTX 1070 в момента/ при заявената увеличена производителност...

Спри да пишеш глупости!

GTX 1070 SC GAMING

А кога да очакваме 2070?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

20.09 ще са по магазините.

преди 1 минута, XECUTIONER написа:

Спри да пишеш глупости!

GTX 1070 SC GAMING

А кога да очакваме 2070?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, PANOV написа:

Е анджак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, XECUTIONER написа:

Спри да пишеш глупости!

Спри да гледаш само от твоята камбанария!

Цени.

Накупи 500 бройки на по 399 долара и ги пусни тука за по 680лв. . А?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, PANOV написа:

They won’t come cheap. The Nvidia-manufactured Founders Edition versions will cost $599 for the RTX 2070, $799 for the RTX 2080 and $1,199 for the RTX 2080 Ti. The latter two cards are expected to ship “on or around” Sept. 20, while there is no estimated release date for the RTX 2070.

преди 2 минути, Joss Bomon написа:

Цени.

Определено нямаш връзка с главния мо..!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Joss Bomon написа:

Според мен цените на новите графични карти на NVidia са умишлено завишени за възможностите,които предлагат. Просто в момента нямат реална конкуренция и правят каквото си пожелаят. Относно цената сравнението не е коректно в момента в Европа има добри модели на GTX 1070 от 389 до 415 евро .Като се вземе под внимание и изкуственото завишение на стойността на новата  Turing след пускането и на пазара от нашите търговци ще се окаже ,че цената и в България ще е далеч от приемлива !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено нямаш връзка с главния мо..!

Това ли ти е отговора, когато някой те е хванал за то**ите ... ?

преди 1 минута, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Според мен цените на новите графични карти на NVidia са умишлено завишени за възможностите,които предлагат. Просто в момента нямат реална конкуренция и правят каквото си пожелаят. Относно цената сравнението не е коректно в момента в Европа има добри модели на GTX 1070 от 389 до 415 евро .Като се вземе под внимание и изкуственото завишение на стойността на новата  Turing след пускането и на пазара от нашите търговци ще се окаже ,че цената и в България ще е далеч от приемлива !

Не е там въпроса, а че не е добре да се бърза и купува в момента, по ред причини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Joss Bomon написа:

Цени.

Не виждам как 900лв за 1070 MSI Armor могат да се равняват на 600 доларa след транспорт, преобразуване, надценки, данъци :)

Да не съм лош пророк, ама изглежда засега няма да мърдат много цените на по-масовите, да видим. 1070 на 400-450 долара, 2070 на 500-600 долара, където си бъркат по дупките с 1070 Ti и 1080, подобно на 2080 и 1080 Ti под 800 долара, тъй че там може да натиснат надолу цените, ама все още не за по-евтините карти..

преди 3 минути, Joss Bomon написа:

Така ли му се вика, като някой те е хванал за то**ите ... ?

По-скоро нагоре от топките си го хванал.

преди 7 минути, XECUTIONER написа:

They won’t come cheap. The Nvidia-manufactured Founders Edition versions will cost $599 for the RTX 2070, $799 for the RTX 2080 and $1,199 for the RTX 2080 Ti. The latter two cards are expected to ship “on or around” Sept. 20, while there is no estimated release date for the RTX 2070.

Прав си, тоя дръпнатият в стрийма нищо не каза за наличности на 2070, като се замисля.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Joss Bomon написа:

Така ли му се вика, като някой те е хванал за то**ите ... ?

Лошото за теб е, че получавам само гъдел.:D

П.П. Хайде да не си разваляме вечерта с глупости! Грешиш многократно от известно време, а не си признаваш. Но защо да ми пука? Дерзай...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

И за под 389 се намира добра 1070-ка като MSI Armor за 368 евро. Който иска компактна карта със 5 години гаранция Zotac Mini за 386. И аз не очаквах цените да са толкова високи на 2000 серията. Така или иначе само хората, който искат да се прецакат ще купят карти от тук.

@Angel Nanov Сподели със какви чаркове си в момента.

преди 9 минути, PANOV написа:

Не виждам как 900лв за 1070 MSI Armor могат да се равняват на 600 доларa след транспорт, преобразуване, надценки, данъци :)

Да не съм лош пророк, ама изглежда засега няма да мърдат много цените на по-масовите, да видим. 1070 на 400-450 долара, 2070 на 500-600 долара, където си бъркат по дупките с 1070 Ti и 1080, подобно на 2080 и 1080 Ti под 800 долара, тъй че там може да натиснат надолу цените, ама все още не за по-евтините карти..

По-скоро нагоре от топките си го хванал.

Прав си, тоя дръпнатият в стрийма нищо не каза за наличности на 2070, като се замисля.

1070 се намира за под 400 долара, а 1080ti може да се намери за около 650$.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешиш многократно от известно време, а не си признаваш. Но защо да ми пука? Дерзай...

Набутайте човека с някоя 1060 сега, щото да му е гадно след месец-два. То се вижда кой е сгрешил, като се е набутал с 1070 преди по-малко от месец и сега не може да си намери място...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давайте да ходим в темата за карти, а Joss Bomon в дата.бг

преди 6 минути, Inno написа:

1070 се намира за под 400 долара, а 1080ti може да се намери за около 650$.

1080Ti до 700 долара накъде да мърдат на цена.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Inno написа:

И за под 389 се намира добра 1070-ка като MSI Armor за 368 евро. Който иска компактна карта със 5 години гаранция Zotac Mini за 386. И аз не очаквах цените да са толкова високи на 2000 серията.

Тези модели съм ги разглеждал ,запознат съм и с цените им от близо седмица,но лично на мен не ми харесват. Дори открих версии за 350 евро но това е друга тема. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Joss Bomon написа:

off

Колко спомена Дженсен, 6 пъти над 1080Ti ? Това обаче ще е в игри, който са със RTX интеграция, реално 2070 ще е доста далеч от 1080Ti със тези спецификации, но най-вероятно ще е малко по-бърза от 1080 11Gbps. Кога цената обаче ще падне до 500$...поне няколко месеца, и дали въобще ще има качествена платка от AIB партноьр за 500$...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.