Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

@Inno А за промоцията '' след като тези игрови заглавия бъдат пуснати на пазара'' трябва да изчакам да излезнат игрите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Angel Nanov написа:

@Inno А за промоцията '' след като тези игрови заглавия бъдат пуснати на пазара'' трябва да изчакам да излезнат игрите?

Разбира се. Star Control излиза след месец, Strange Brigade след седмица, а AC: Odyssey на 5 октомври. Ключовете може да ги продадеш и след дебюта на игрите. Ако си ги запазиш за себе си не би трябвало да има някакво регионално заключване, тоест кодовете би трябвало да се регистрират във почти всяка страна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А кога, от къде, как ти дават тея ключове ? От къде трябва да купи картата ? Дай направо линк към някоя евтина, е ся нали асрок пуснаха някакъв евтин модел, какво ти е мнението за него ?

Разбира се. Star Control излиза след месец, Strange Brigade след седмица, а AC: Odyssey на 5 октомври. Ключовете може да ги продадеш и след дебюта на игрите. Ако си ги запазиш за себе си не би трябвало да има някакво регионално заключване, тоест кодовете би трябвало да се регистрират във почти всяка страна.

Изпратено от моят Lenovo A536 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, kyoshinn написа:

А кога, от къде, как ти дават тея ключове ? От къде трябва да купи картата ? Дай направо линк към някоя евтина, е ся нали асрок пуснаха някакъв евтин модел, какво ти е мнението за него ?

Във сайта на АМД e описано подробно - цък. Трябва да има доверие на фирмата посредник, ако ще купува през такава, за да няма изненади накрая. 

ASRock Phantom Gaming X Radeon RX580 8G OC Review @TomsHardware

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иначе може да купи картата сега и след месец и отгоре като излезе там асасина ли коя беше, да си я вземе ?

Във сайта на АМД e описано подробно - цък. Трябва да има доверие на фирмата посредник, ако ще купува през такава, за да няма изненади накрая. 
ASRock Phantom Gaming X Radeon RX580 8G OC Review @TomsHardware

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

@Inno, силно не съм съгласен с някои неща ,които твърдиш за процесорите. От всичко ,което съм виждал като тест "новите" при еднакъв клок искат по-малко напрежение от старите. За да не изпадаме в недоразумения говоря отново за реално измереното напрежение на SVI2 сензора, не на това ,което пише в биос. Поради факта че максималния им клок е изместен със 100-200 мхц нагоре примерно 1600 на 4гхц ще иска повече напрежение за стабилност от 2600 на 4гхц.

преди 3 часа, Inno написа:

R5 1600 не е по-бърз, но се охлажда и клоква по-лесно със боксовия охладител. Такъв не е възможен при R5 2600. Не съм имал достъп до R5 1600, но не си спомням бройки да са достигали 3.8/3.9, че и без пипане на напрежението и със боксовия охладител. Може и да ги достигат, но за стабилност и дума не може да става.

Съвсем невярно. Моя ги правеше с бокса с +0,0725 в биос и някъде из канала ми със стриймовете имам мониторинга за няколко часа игра и стрийм едновременно. Ако под стабилност визираш часове SmallFFT's вече е друго, но знаеш мнението ми по въпроса. А в другата тема мисля ти написах каква е разликата в необходимото напрежение за Prime и ежедневна стабилна употреба. Би било идиотско да оставя процесора си да бичи на това напрежение след като няма реален сценарий,който да го натовари като Prime. Никога и при никакви условия!!!А сега си стои на 3,85 с водата с фиксирани 0,05 офсет,защото забелязах,че като не го фиксирам на нещо минимално и пуска прекалено много волтаж. Даже и с ниско LLC. Та без волтаж е с повече волтаж от + офсет. Иначе ако нещо те вълнува по 1600 питай, като имам време може и да тествам. Само да се взима под вниамние,че съм на вода и с топ дъно и памет.Подробности...;)

От гледна точка на оптимизирания процес мисля,че може за макс клок 2000 серията да иска и повече ток и да е по-гореща, но за човешки настройки би трябвало да е по-добре. За съжаление не съм тествал лично. Оня ден ме покани един познат да му ъпгрейднем 1200 на 2600 на Gigabyte AB350 Gaming 3, но му отказах. Иначе се беше справил и с ъпдейта и с инсталацията ,че и клок. Понеже в началото четох а и писах тук няколко пъти как му се палят VRM с неклокнат 1800Х. си мислех,че и 2600 ще го запали. Обаче каза ,че не минавали 70 градуса на процесор на 3,8. При първа възможност ще го посетя и ще споделя какво става,защото имам пряко сравнение с моя стар процесор. А дотогава той ще клоква по моята система - постепенно и с по няколко дни реална употреба и тогава стъпка нагоре.

Та отново, май не трябва да се правят генерални изводи от тестове направени нарочно на лимита.

Редактирано от Tommygun (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Tommygun написа:

@Inno, силно не съм съгласен с някои неща ,които твърдиш за процесорите. От всичко ,което съм виждал като тест "новите" при еднакъв клок искат по-малко напрежение от старите. За да не изпадаме в недоразумения говоря отново за реално измереното напрежение на SVI2 сензора, не на това ,което пише в биос. Поради факта че максималния им клок е изместен със 100-200 мхц нагоре примерно 1600 на 4гхц ще иска повече напрежение за стабилност от 2600 на 4гхц. 

Какво имаш предвид под еднакъв клок ?  Нали се сещаш че R5 1600, който е способен на 4GHz 24/7, а не само за бенчове е топ бройка, а R5 2600 който достига до само 4GHz е посредствена бройка, подобно сравнение не е правилно.

преди 21 часа, Tommygun написа:

@Inno

Съвсем невярно. Моя ги правеше с бокса с +0,0725 в биос и някъде из канала ми със стриймовете имам мониторинга за няколко часа игра и стрийм едновременно. Ако под стабилност визираш часове SmallFFT's вече е друго, но знаеш мнението ми по въпроса. А в другата тема мисля ти написах каква е разликата в необходимото напрежение за Prime и ежедневна стабилна употреба. Би било идиотско да оставя процесора си да бичи на това напрежение след като няма реален сценарий,който да го натовари като Prime. Никога и при никакви условия!!!А сега си стои на 3,85 с водата с фиксирани 0,05 офсет,защото забелязах,че като не го фиксирам на нещо минимално и пуска прекалено много волтаж. Даже и с ниско LLC. Та без волтаж е с повече волтаж от + офсет. Иначе ако нещо те вълнува по 1600 питай, като имам време може и да тествам. Само да се взима под вниамние,че съм на вода и с топ дъно и памет.Подробности...;)

От гледна точка на оптимизирания процес мисля,че може за макс клок 2000 серията да иска и повече ток и да е по-гореща, но за човешки настройки би трябвало да е по-добре. За съжаление не съм тествал лично. Оня ден ме покани един познат да му ъпгрейднем 1200 на 2600 на Gigabyte AB350 Gaming 3, но му отказах. Иначе се беше справил и с ъпдейта и с инсталацията ,че и клок. Понеже в началото четох а и писах тук няколко пъти как му се палят VRM с неклокнат 1800Х. си мислех,че и 2600 ще го запали. Обаче каза ,че не минавали 70 градуса на процесор на 3,8. При първа възможност ще го посетя и ще споделя какво става,защото имам пряко сравнение с моя стар процесор. А дотогава той ще клоква по моята система - постепенно и с по няколко дни реална употреба и тогава стъпка нагоре.

Та отново, май не трябва да се правят генерални изводи от тестове направени нарочно на лимита. 

Добре че ги споменаваш тези детайли. Доста хора изобщо не ги споменават изобщо, къде от невежество, къде защото искат да се изфукат. Точно така и се раждат градски легенди как даден X процесор се клоква на невероятно ниско Y напрежение, при което е напълно стабилен.

Доста по-зле е Ryzen 2000 от към енергопотребление/енергоефективност при клок. Процентно не X моделите се клокват по-малко, заради по-високите фабрични честоти и имат по-високо енергопотребление за дадено напрежение от 1000 серията - Ryzen R5 1600/1600X клокнат на 4GHz (1.45v.) има по-ниско енергопотребление от R5 2600 на 4.075GHz (1.42v.) - цък. При по-високо напрежение нещата стават съвсем страшни. Таблицата показва консумацията на 2600X на 4.2GHz, 1.46v. Естествено OCCT Linkpack не е реален товар, но и генерално при реални и ежедневни натоварвания консумацията ще е по-висока.

Gigabyte AB350 Gaming 3 има същия контролер на волт регулаторите като при всички Gigabyte B450 дъна (изключение естествено са mini-TX дъната) и повечето Asrock дъна. Контролера (ISL 95712) не поддържа LLC, но поне при гигабайт, дори евтините дъна имат voltage offset и предполагам е възможно да се постигне нещо ако човек не прекалява. Предполагам той е наясно с това. Щом 1800X му е палил дъното, най-вероятно и със клокнат R5 2600 няма да е много по-различно, но явно само той знае какво е правил. Точно за такива дъна според мен е доста по-добре да се вземе R5 2600X вместо да се клоква R5 2600.

@Angel Nanov Точно в контекста на изписаното те съветвам, ако искаш да клокваш да се насочиш по-добре към R5 2600X, особено за игри. В крайна сметка ще спестиш финанси, ще натовариш дъното/захранването доста по-малко, ще имаш доста по-малко топлина в кутията и ще имаш по-висока производителност във повечето игри, заради по-добрата еднонишкова честота, която ще ти даде XFR 2.0. Клок на всички ядра е безсмислен на R5 2600X/R7 2700X, особено за игри. Ако искаш да имаш нещо, което да човъркаш и да има голяма полза от това по-добре си купи X99 и i7 5820K. След клок на правилното дъно, в игри ще е по-бърз от всеки Ryzen и от i5 8400. Следя тази обява от около седмица - цък. Щипката на PCI-E слота не трябва да те притеснява, не знам обаче за драскотината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.08.2018 г. в 15:36, Inno написа:

Със известни компромиси нова без проблеми се побира в тези 1800 лева - Asrock B360m Pro4, i5 8400, TLRED48G2400HC1601, WD10EZEX, BitFenix Formula Gold 450W, FD Focus G + видео карта.

Не е ли по-добре да изчака процесорите на интел със запоена капачка.

преди 17 часа, Inno написа:

Какво имаш предвид под еднакъв клок ?  Нали се сещаш че R5 1600, който е способен на 4GHz 24/7, а не само за бенчове е топ бройка, а R5 2600 който достига до само 4GHz е посредствена бройка, подобно сравнение не е правилно.

Добре че ги споменаваш тези детайли. Доста хора изобщо не ги споменават изобщо, къде от невежество, къде защото искат да се изфукат. Точно така и се раждат градски легенди как даден X процесор се клоква на невероятно ниско Y напрежение, при което е напълно стабилен.

Доста по-зле е Ryzen 2000 от към енергопотребление/енергоефективност при клок. Процентно не X моделите се клокват по-малко, заради по-високите фабрични честоти и имат по-високо енергопотребление за дадено напрежение от 1000 серията - Ryzen R5 1600/1600X клокнат на 4GHz (1.45v.) има по-ниско енергопотребление от R5 2600 на 4.075GHz (1.42v.) - цък. При по-високо напрежение нещата стават съвсем страшни. Таблицата показва консумацията на 2600X на 4.2GHz, 1.46v. Естествено OCCT Linkpack не е реален товар, но и генерално при реални и ежедневни натоварвания консумацията ще е по-висока.

Gigabyte AB350 Gaming 3 има същия контролер на волт регулаторите като при всички Gigabyte B450 дъна (изключение естествено са mini-TX дъната) и повечето Asrock дъна. Контролера (ISL 95712) не поддържа LLC, но поне при гигабайт, дори евтините дъна имат voltage offset и предполагам е възможно да се постигне нещо ако човек не прекалява. Предполагам той е наясно с това. Щом 1800X му е палил дъното, най-вероятно и със клокнат R5 2600 няма да е много по-различно, но явно само той знае какво е правил. Точно за такива дъна според мен е доста по-добре да се вземе R5 2600X вместо да се клоква R5 2600.

@Angel Nanov Точно в контекста на изписаното те съветвам, ако искаш да клокваш да се насочиш по-добре към R5 2600X, особено за игри. В крайна сметка ще спестиш финанси, ще натовариш дъното/захранването доста по-малко, ще имаш доста по-малко топлина в кутията и ще имаш по-висока производителност във повечето игри, заради по-добрата еднонишкова честота, която ще ти даде XFR 2.0. Клок на всички ядра е безсмислен на R5 2600X/R7 2700X, особено за игри. Ако искаш да имаш нещо, което да човъркаш и да има голяма полза от това по-добре си купи X99 и i7 5820K. След клок на правилното дъно, в игри ще е по-бърз от всеки Ryzen и от i5 8400. Следя тази обява от около седмица - цък. Щипката на PCI-E слота не трябва да те притеснява, не знам обаче за драскотината.

Било е едно голямо четене за клок, регулатори, контролери, енергопотребление и т.н. в някакви полски и кой знае какви други сайтове.

преди 17 часа, Inno написа:

предполагам

Много ме кефи тази дума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За i5 май не е сигурно дали ще са запоени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Lpool написа:

Не е ли по-добре да изчака процесорите на интел със запоена капачка. 

Ти кажи твоето мнение. Аз се обзалагам че пастата на твоя за 4 години е вкаменена.

Било е едно голямо четене за клок, регулатори, контролери, енергопотребление и т.н. в някакви полски и кой знае какви други сайтове. 

Ако не съм информиран няма да излагам мнение. Ти се информирай само от българските сайтове и калдата, като ги смяташ за релевантни

Много ме кефи тази дума. 

Продължавай да се радваш, щом ти носи радост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Inno написа:

Аз се обзалагам че пастата на твоя за 4 години е вкаменена.

На какво се обзалагаш ? И тази дума (обзалагам) ще почне да ме кефи.

Ако не съм информиран няма да излагам мнение.

Виж сега очЕлатко(Така им викахме на зубарите и всезнайковците в училище преди около трийсетина години, което е било някъде преди да се родиш или в най-добрия случай си бил сукалче.Ако те обиждам с някое от тези определения, моля да ме извиниш.) малко по-нагоре ти е обяснено, че това което пише в ревюта и коментари на потрибители в нета, доста често се различава от нещата който са в действителност, така че смятам, че ни си чак толкова информиран.

Ти се информирай само от българските сайтове и калдата, като ги смяташ за релевантни

От това се разбира, че ти не ги смяташ за релевантни и в частност проявяваш неуважение към сайта в който форум пишеш.Това е доста нагло от твоя страна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Lpool написа:

На какво се обзалагаш ? И тази дума (обзалагам) ще почне да ме кефи. 

На обективния факт че не е възможно да не се е вкаменила за четири години ползване. Интел твърдят че при Haswell рефреш (Devil's Canyon) пастата е по-добра от тази на 4770K, но това изобщо няма да е достатъчно да не е на камък до този момент. Бях попаднал на една тема преди време във overclock.net на i7 4790K собственик, който има сериозно водно охлаждане (не AIO измишльотини) и в нея се чудеше защо процесора му достига над 90 градуса. След делид и течен метал температурата падна със около 50 градуса, не си спомням точно колко, но средната температура беше във 40-те.

Виж сега очЕлатко(Така им викахме на зубарите и всезнайковците в училище преди около трийсетина години, което е било някъде преди да се родиш или в най-добрия случай си бил сукалче.Ако те обиждам с някое от тези определения, моля да ме извиниш.) малко по-нагоре ти е обяснено, че това което пише в ревюта и коментари на потрибители в нета, доста често се различава от нещата който са в действителност, така че смятам, че ни си чак толкова информиран. 

Щом ме смяташ за очЕлатко, добре. Изобщо не се вземам на сериозно, нито се самоопределям като такъв. Явно дупето ти все още е наранено от тази тема. Пиша го отново - проблема е при теб.

Щом смяташ че това, което съм споделил като информация е доста по-различно от обективната реалност, добре. Дай твоя аргумент под формата на обективна информация. Такъв не виждам в коментара ти.

От това се разбира, че ти не ги смяташ за релевантни и в частност проявяваш неуважение към сайта в който форум пишеш.Това е доста нагло от твоя страна. 

Не съм чел много ревюта на български сайтове, коментара ми нямаше негативна/саркастична конотация към тях, а по-скоро към статиите в сайта на калдата, най-вече беше саркастична. Ревюта на PC хардуер във него не съм чел, освен на едно X99 дъно (мисля RVE) и според скромното ми мнение не беше толкова зле, поне по спомен. Беше по-скоро презентация отколкото подробно ревю. Статиите за харудер на сайта на всички мисля е ясно че са 95% зле преведни PR съобщения и няма нищо полезно, буквално. За преводите е възможно Калдата  да нямат вина, за поне част от тях. Попаднах на тази статия преди известно време и я смятам за безполезна и дори объркваща и подвеждаща. Очевидно автора не е тествал нито едно от дъната и говори общи приказки. Двете MSI H310 дъна, за който говори също далеч не са еднакви от към VRM, очеизбождащо е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втори опит.На какво се обзалагаш ?

преди 20 часа, Inno написа:

Изобщо не се вземам на сериозно

Човече, да не си политик ? 

Явно дупето ти все още е наранено Пиша го отново - проблема е при теб.

Заучените фрази.И не, не го пишеш отново, а го пишеш на всеки който почне спор с теб.

Може би 42384328237 пъти - малко предполагам(любимата ти дума) като теб, но както и да е.

Явно дупето ти все още е наранено от тази тема.

Ъъъъ, ко ? Предполагаш така, защото не съм ти отговорил на последния ти пост ?

Очевидно автора не е тествал нито едно от дъната и говори общи приказки.

Не е ли по-правилно да напишеш - очевидно автора не е тествал нито едно от дъната и говори общи приказки като мен.

И на тази и още онази и на още една, ще ти отговоря скоро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втори опит.На какво се обзалагаш ?

На стотиците примери във интернет, ето една обширна тема.

Човече, да не си политик ?

От очЕлатко, сега пък политик ?

Заучените фрази.И не, не го пишеш отново, а го пишеш на всеки който почне спор с теб.

Може би 42384328237 пъти - малко предполагам(любимата ти дума) като теб, но както и да е.

Ъъъъ, ко ? Предполагаш така, защото не съм ти отговорил на последния ти пост ?

Аз спор със теб никога не съм започвал. Щом си интерпретирал коментара от предишната тема като негативен, добре. Твой проблем.

На по-долните заяждания и заплахи въобще не мисля че си струва да отговарям. Всъщност още на първо време не трябваше да ти отговарям, аз проблем нямам със теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още не е, аз много не помня кога каза ама беше нещо 10-ти да поръча (този месец), та на 16-17 като се видим да го сглобим.
Впрочем интересен въпрос :D
Дъното май остана B450-A-Pro, процесора аз се чудя м/у 1600 и 2600, 1тб хард, 120 или там 240 ГБ ССД (не помня колки пара оставаше), RX 580 8GB (не сме решили модела, ако можеш да помогнеш /варио за предпочитане/), Фокус Г-то и корсара (може и битфеникса /450вата/), за РАМ-та май 2х8 ония кит на вулкана.

[mention=383042]Angel Nanov[/mention] Какво поръча в крайна сметка ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Angel Nanov Не съм ''последна инстанция'' изобщо, но картата мисля че е доста скъпа и определено не бих взел този модел. Gigabyte RX 580 Gaming не знам дали са я подобрили спрямо RX480 Gaming, но гледайки маркетинга на Гигабайт то само са добавили RGB светлинки. XFX 580 GTS е по-добрата карта - по-хладна и със значително по-добра захранваща схема, ако решиш да клокваш по-сериозно. XFX от друга страна твърдят че картата им е доста по-добра от предшественика (RX 480 RS мисля), не само от към VRM, но и от към охладител - цък. Не знам дали лъжат за индукторите и охладителя, но цялостния VRM е доста по-добър от този на RS - по-добри компоненти и повече фази, макар и да не са 6 ''монолитни''. Гигабайт определено лъжат за VRM на тяхната карта, доста по-зле е от този на референтната карта - цък. Лист на компонентите тук - цък. Иронично това е тяхната най-скъпа и уж най-добра RX580, но използва същия VRM като по-ниския клас Gaming/Aorus.

Вече си 71 лева над бюджета. Може да спестиш малко ако вземеш процесора директно от Amazon - цък. Дори със доставката до България ще спестиш 25-30 лева. Тези 25-30 лева може да вложиш във захранване, например Sesasonic SSR-550FX директно от вносителя за страната със 10 години гаранция. Въпросния XFX RX 580 GTS може да го намериш за 487 лева извън страната - цък. Аз лично мисля че 100-110 лева са доста за този бюджет и не бих я купувал от България. Доставката със фирма превозвач (например Габко). Бих взел и по-добро SSD, макар че не съм запознат със модела. За монитора и твърдия диск също някой друг да се включи, ако може да се вземе нещо по-добро за същите или по-малко пари. Виждам че се придържаш към червена тема - MSI B450 Gaming Plus във Vario е 8 лева по-скъпо и е налично във Български склад, за разлика от A-Pro, което трябва да чакаш може би седмица или дори две.

Ryzen оптимизацията във PUBG не е ли доста зле към днешна дата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Inno PUBG я прецакват бая така че едва ли ще я играя

събрах още към 100-150 лева предложения в какво да ги вложа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Angel Nanov написа:

@Inno PUBG я прецакват бая така че едва ли ще я играя

събрах още към 100-150 лева предложения в какво да ги вложа?

Как така я прецакват ? Мисля че е по-добре от когато и да било. Вярно, няма същото присъствие във Twitch, но на кой му пука за това ?

Тоест вече имаш 1900-1950 лева ? Аз лично бих взел по-добро SSD. По-добър/по-голям обем твърд диск или по-добър монитор или поне едно от двете. Мисля че в бюджета може да влезе и GTX 1070, но отново ще трябва да е на добра цена извън страната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Как така я прецакват ? Мисля че е по-добре от когато и да било. Вярно, няма същото присъствие във Twitch, но на кой му пука за това ?
Тоест вече имаш 1900-1950 лева ? Аз лично бих взел по-добро SSD. По-добър/по-голям обем твърд диск или по-добър монитор или поне едно от двете. Мисля че в бюджета може да влезе и GTX 1070, но отново ще трябва да е на добра цена извън страната.
Това с извън страната няма как да стане :D Иначе, аз се чудех за битфеникса понеже с 3х12 волта линии дали няма да има проблем с ватовете. Не помня как беше, имаше нещо с цвета на кабелите, но не мога да се сетя :/ Видиш ли корсара май беше с 1 линия (не помня), но пък полумодулния вариант ме блазни. Колкото до ССД-то, 240ГБ с 5 год. гаранция за 100 лева. Автора се е спрял на РХ 580.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, kyoshinn написа:

Това с извън страната няма как да стане :D

Има. Със фирма превозвач. Картата ще е тук за по-малко от седмица. Зависи от решението на @Angel Nanov

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, kyoshinn написа:

Това с извън страната няма как да стане :D Иначе, аз се чудех за битфеникса понеже с 3х12 волта линии дали няма да има проблем с ватовете. Не помня как беше, имаше нещо с цвета на кабелите, но не мога да се сетя :/ Видиш ли корсара май беше с 1 линия (не помня), но пък полумодулния вариант ме блазни. Колкото до ССД-то, 240ГБ с 5 год. гаранция за 100 лева. Автора се е спрял на РХ 580.

Като виждам какви игри е посочил автора  RX 580 не е удачен избор за GTA V и The Witcher , но всеки може да решава какво му е нужно. Захранването определено бих сменил с висок клас 550 или 650 вата, все пак не се сменя често захранващ модул в една система.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз, ти казвам, че няма как. Той смени 1600Х за 2600 щото във варио нямат охладители, та да не поръчва от друг магазин :D

Има. Със фирма превозвач. Картата ще е тук за по-малко от седмица. Зависи от решението на [mention=383042]Angel Nanov[/mention]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично не бих дал 110-140 лева повече на Емаг/Варио, дори и да ги предлагат със игри, а съм почти сигурен че Емаг не са част от промоцията.

п.с: Исках да обединя написаното във първия коментар, но след като написах ''тага' 'въобще нямах възможност да пиша. Явно става въпрос за бъг, който го има от месеци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.