Премини към съдържанието
Maleficient

Интересни кавъри (cover) на популярни песни

Препоръчан отговор

Видях, че има тема "За и против кавърите", но идеята ми е, хората и потребители, които харесват или са "за" кавърите, да постват по-добре звучащите, осъвременени или по някакъв начин "по-смилаеми" за слушане песни.

Сега, ясно е е за Disturbed и The Sound Of Silence, което се явява нещо като кавъра на кавърите на века, но все пак има и други готини...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, но сега се сещам затова. Просто, защото ми е смешно.:)  Забавно се получи.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко мои любими:

Melvins превъртат играта с "Into the Void" на Sabbath:

Master - "Children of the Grave" (пак на Sabbath)

Jess and the Ancient Ones имат готин кавър на "Long and Lonesome Road" (Shocking Blue)

Tribulation - "Pay the Man" (The Offspring), но не го намирам качен...

Paraplanner - "Feel Good Inc." (Gorillaz), на живо са невероятно свежи и доста лесно ми станаха една от любимите нови български групи

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Windmills of Your Mind" is a song with music by French composer Michel Legrand and English lyrics written by Americans Alan and Marilyn Bergman. The French lyrics, under the title "Les Moulins de mon cœur", were written by Eddy Marnay. The song (with the English lyrics) was introduced in the film The Thomas Crown Affair (1968)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това не че не  е изпято от всякакви певци, но специално това изпълнение чух днес ....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Only Fools and Horses написа:

и

Харесвам и двата кавъра,но не и оригинала на Screamin Jay Hawkins.

Аз мислех, че оригинала е на Нина Симон. Тя е ... много добра, но поради някаква причина не ми докосва душичката, както мъжки вокали и тембъри.

В този ред на мисли на Клирънс... не бях го чувала и страшно ми хареса. Благодаря :wors:

и на останалите, че предпочитат в тази тема да пишат и че я "пълнят" с наистина Интересно Съдържание!

невероятно ме изненада хехе @_crusader_

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sealed with a kiss на Jason Donovan и Brian Hyland.

Omega с The girl with the pearl"s hair и кавъра на Скорпионс.

Редактирано от ncl (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.