Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Предстои ми избор на нов смартфон и ми прави впечатление, че в някои случаи телефоните с 2 сим карти са на по-ниска цена от същия модел, но само с една. Има ли и какви са недостатъците при телефоните с две сим карти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Soviet Soldier написа:

Предстои ми избор на нов смартфон и ми прави впечатление, че в някои случаи телефоните с 2 сим карти са на по-ниска цена от същия модел, но само с една. Има ли и какви са недостатъците при телефоните с две сим карти?

В  зависимост от модела може едната карта да се изключва, докато другата работи. Но иначе други недостатъци няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

В  зависимост от модела може едната карта да се изключва, докато другата работи. Но иначе други недостатъци няма.

А не хаби ли по-бързо батерията, ако се ползва само с една карта, в сравнение със същия модел, но само с 1 сим? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, значи и модел с 2 сим да взема, може да ми е само в плюс тази опция?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Soviet Soldier написа:

А не хаби ли по-бързо батерията, ако се ползва само с една карта, в сравнение със същия модел, но само с 1 сим? 

Не!  Естествено, че 2 сим карти са си по-добра опция. Не знам що си се наплашил толкоз. Даже по-новите модели имат опцията и двете карти да са активни по време на разговор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се.

Аз в момента съжалявам, че преди около 2 години не си взех пак двусимов апарат. Щях да спестя парите за допълнителен служебен телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не!  Естествено, че 2 сим карти са си по-добра опция. Не знам що си се наплашил толкоз. Даже по-новите модели имат опцията и двете карти да са активни по време на разговор.

Защото така съм чувал, пък и съвременните смартфони не държат много за съжаление и ми звучи, като съществен недостатък да харчи излишно батерия. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Soviet Soldier написа:

Защото така съм чувал, пък и съвременните смартфони не държат много за съжаление и ми звучи, като съществен недостатък да харчи излишно батерия. 

Картите не товарят батериите на сегашните смартфони. Така, че не се притеснявай.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картите не товарят батериите на сегашните смартфони. Така, че не се притеснявай.

Ясно! Това исках да знам най-вече. Благодаря на всички за информацията! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От години използвам само телефони с 2 СИМ карти и не само аз, а всички близки и познати. Никакви ядове и отлично решение анулиращо нуждата от носене на 2 телефона. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.