Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Трябва ми съвет за телефон за подарък за рожден ден на 9 годишен. Бюджета е 250-270 лв. Телефона ще се ползва основно за игри.

Разглеждах, разглеждах и за тази цена намерих това:

https://www.emag.bg/smartfon-xiaomi-redmi-6-dual-sim-32gb-4g-grey-redmi-6-grey/pd/D4KBCSBBM/?ref=prod_CMP-1864_1929_20504

https://www.emag.bg/smartfon-huawei-p9-lite-mini-2017-dual-sim-16gb-4g-black-p9-lite-mini-black/pd/D8L43NBBM/?ref=prod_CMP-1864_1929_20504

https://www.emag.bg/smartfon-samsung-galaxy-j3-2017-dual-sim-16gb-4g-black-sm-j330fzkdxeh/pd/DRWLLKBBM/?ref=prod_CMP-1864_1929_20504

https://www.emag.bg/smartfon-huawei-y6-2018-dual-sim-16gb-4g-black-51092jhq/pd/DPMSMJBBM/

Мнения и предложения преимам всякакви. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, A.com написа:

Здравейте!

Трябва ми съвет за телефон за подарък за рожден ден на 9 годишен. Бюджета е 250-270 лв. Телефона ще се ползва основно за игри.

PS VITA, там има опция и с телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, A.com написа:

Здравейте!

Разглеждах, разглеждах и за тази цена намерих това:

https://www.emag.bg/smartfon-xiaomi-redmi-6-dual-sim-32gb-4g-grey-redmi-6-grey/pd/D4KBCSBBM/?ref=prod_CMP-1864_1929_20504

https://www.emag.bg/smartfon-huawei-p9-lite-mini-2017-dual-sim-16gb-4g-black-p9-lite-mini-black/pd/D8L43NBBM/?ref=prod_CMP-1864_1929_20504

https://www.emag.bg/smartfon-samsung-galaxy-j3-2017-dual-sim-16gb-4g-black-sm-j330fzkdxeh/pd/DRWLLKBBM/?ref=prod_CMP-1864_1929_20504

https://www.emag.bg/smartfon-huawei-y6-2018-dual-sim-16gb-4g-black-51092jhq/pd/DPMSMJBBM/

xiaomi redmi 6 е добре цена/хардуер,но много голям ми се струва за дете.Виж Redmi 5a който е бюджетен и по подходящ за дете на 9г.Huawei p9 lite също става,но е по скъп от redmi 5a.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, acnekt написа:

PS VITA, там има опция и с телефон.

Това не е вариант. Трябва да е телефон. :)

преди 2 минути, AAUUXX написа:

xiaomi redmi 6 е добре цена/хардуер,но много голям ми се струва за дете.Виж Redmi 5a който е бюджетен и по подходящ за дете на 9г.Huawei p9 lite също става,но е по скъп от redmi 5a.

Благодаря за предложението.

Нарочно съм избрал по-големия вариант, за да се натоварват по-малко очите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, A.com написа:

Да,но и по-лесно ще го изпусне и размаже дисплея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 11 минути, AAUUXX написа:

Ако ще е Snapdragon, поне да е от 6XX нагоре.

P9 Lite иначе е добра идея.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, techmaniac написа:

Ако ще е Snapdragon, поне да е от 6XX нагоре.

Ще излезе от бюджета,иначе съм съгласен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, A.com написа:

Това не е вариант. Трябва да е телефон. :)

Не знам дали в България ги има, но BQ също е добър вариант. Тогава успех и Поздрави на рожденика. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Samsung" са боклуци, не ги препоръчвам. Чул съм, че "Huawei" не са лоши. Съвтвам към телефона да се закупят калъф и протектор.

Поздрави и от мен на рожденика, то и аз утре празнувам.:blowoutcandles:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Деянчо написа:

"Samsung" са боклуци, не ги препоръчвам. Чул съм, че "Huawei" не са лоши. Съвтвам към телефона да се закупят калъф и протектор.

Поздрави и от мен на рожденика, то и аз утре празнувам.:blowoutcandles:

Благодаря. Да си жив и здрав и ти. :)

Предишният телефон си замина точно защото беше без калъф. Ама не слушат - с калъф били грозни, обемни, тежки и т.н. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Деянчо написа:

"Samsung" са боклуци, не ги препоръчвам. [...]

Сега остава да кажеш и че Apple iPhone са "THE BEST" / много добри / качествени и ще си направо върхът ...  чул бил че Ху* Вей били качествени... :lol6:

Обоснови се за SAMSUNG ? С какво отсъпват на Huawei, освен с цената ? Баба ми ползва Samsung X640 (модел 2005 година) - бил е на леля ми, след това на майка ми и сега тя си го ползва и почти не е мръднал ! Само зарядното му е сменила и то наскоро.

От друга страна пък, може и друга марка да е по-удачен избор, тъй като става дума за така наречената "рискова инвестиция" - телефон за дете ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Freem@n написа:

Сега остава да кажеш и че Apple iPhone са "THE BEST" / много добри / качествени и ще си направо върхът ...  чул бил че Ху* Вей били качествени... :lol6:

Обоснови се за SAMSUNG ? С какво отсъпват на Huawei, освен с цената ? Баба ми ползва Samsung X640 (модел 2005 година) - бил е на леля ми, след това на майка ми и сега тя си го ползва и почти не е мръднал ! Само зарядното му е сменила и то наскоро.

От друга страна пък, може и друга марка да е по-удачен избор, тъй като става дума за така наречената "рискова инвестиция" - телефон за дете ...

Наистина са калпави в бюджетния си клас самсунг,също и  huawei не са по-различни в този ценови клас.Самсунг х640 не е смартфон,а автора точно това търси,сравнението не е правилно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Freem@n написа:

Такава джиджавка "iPhone" никога не съм имал. Ако бях някоя мацка с големи джуки, нокти и други видове големи драйвери, ходеща с богати чичковци по хотелчетата, тогава със сирурност щях да имам такова нЯщо. На такъв шебек кат' мен някак си няма да му тича. :)

Говорим за съвременните модели телефони с тъч скрийн, наречени смартфони (или смрадфони, както казва един приятел), а не за старата "тухла", която ви е семейна реликва. Старите телефони си бяха истински, спор няма, но тук става въпрос за съвременен смартфон, който ще се подарява на дете. Имал съм и имам "Samsung". Казвам го от личен опит, че са пълни боклуци. Предишният вися два месеца по сервизите, а този няма памет, защото производителите са наслагали едно чудо приложения, които Бог знае колко хора изобщо ги ползват. Вече като видя "Samsung" и бягам като дявол от тамян.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.