Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги.

Преди няколко месеца започнах да оптимизирам английски уебсайт в нишата с превоз на покъщнина и хамалска дейност.

Започнах оптимизацията си със съдържанието, добавих съответните ключови думи, оптимизирах дизайна и изображенията, отделните секции

с информация, качествени линкове. Проблемът при мен обаче е, че сайтът не напредва кой знае колко, а работя върху него от месеци. Вижте сами. На какво може да се дължи това?

Къде греша и какви техники трябва да взема под внимание в SEO-то, за да го класирам по-подобаващо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как ти върви офпейдж оптимизацията ?! Защото аз не я виждам много много ;) Освен това препоръчвам да се съсредоточиш главно за Лондон, а не за цяла Англия ;)

Редактирано от Da Web - Seo Web ТЪПАНАР! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Магдаленаг
      Please guys if u have time to spare I'd be extremely and beyond greatful
      Да се разработи уеб сайт по тема музикални изпълнители. 
      Сайтът трябва да съдържа поне 4 страници, всяка от които да отговаря на:
      Задължително трябва да се предвиди версия за ниска разделителна способност на екрана (800 x 600 пиксела) и реализирана с CSS; за този случай може да се използва свободно избрана и 
      независима схема за разположение, като единственото изискване е за запазване на 
      използваемостта.
      Сайтът трябва да включва всички технологии - HTML/XHTML, 
      CSS, DOM, JavaScript.
      Всички страници трябва да се валидират по HTML5. Допустимо е да има минимален брой 
      грешки от валидацията.
      Сайтът трябва да бъде придружен от документация, която да включва:
      1. Заглавна страница.
      2. Задание с посочените варианти:
      /списък на елементите :
      1. Меню, съдържащо rollover бутони, реализирано чрез JavaScript. При посочване на бутон да 
      се променят неговите цвят на фона и цвят на текста. Използването на изображения за 
      бутоните е по желание на студента.
      3. Номериран списък с римски цифри и форматиран със CSS, така че всички нечетни редове 
      да бъдат в курсив (наклонени).
      4. Неномериран списък, използващ собствено изображение подредба на елементите по 
      хоризонтал (т.е. елементите да не са на нов ред).
      6. Формуляр, съдържащ текстови полета за въвеждане на собствено име, фамилно име, email, 
      голямо поле за съобщение, избор чрез радио бутони на приоритета на съобщението –
      „нисък”, „среден” или „висок” и два бутона – „Изпрати” и „Изчисти”. Чрез CSS на 
      текстовите полета и бутоните да се зададе цвят на фона и цвят на текста./
      3. Използваните HTML и CSS код, с които е реализирана зададената схема на 
      разположение:
                            header
                        навигация
                Осн                              За
      съдържание               контакти
      4. Използваният или собствен JavaScript код. 
      5. Резултати от валидацията на отделните страници.
      6. Списък на източниците, от където е заимстван готов код, текст или снимки.
    • от direktora
      Счетоводна къща Гранд Консулт е компания, която е заложила на качеството в предлагането на счетоводни услуги. Кантората дава гаранции, че воденето на фирменото счетоводство ще е безпроблемно. Нещо много важно в днешни времена, където една данъчна проверка, грешки в счетоводството и последваща солена глоба могат да съсипят една цяла фирма и тя да фалира.

Доверете се на опитните счетоводители на счетоводна кантора Гранд Консулт.

• от Tanner Foost Foust
      Привет и поздрави, откривам най различни източници за сървисите, кои сървиси за какво са, как могат да се пускат спират окончателно.
      Имам желание да разгледам всички сървиси на Windows 7.
      Когато имам време ще поствам Сървисите и тяхното предназначение. 
      Ако има и други юзъри мераклии да разгледат и изучат сървисите могат да се включат с драскане на някой ред за добре познат на тях сървис.
      А ако вече има подобна тема за сървисите, ще се радвам на линк.
      Искам да направя пълна тема, изцяло на български.
      Кой сървис за какво е, кога, защо може да се изключи определен сървис, кога и зашо не бива.
      След 7 искам да разгледам 8.1 и 10. Преди да приключа с Микрософт и да се захвана с Линукс.
    • от sixking
      Здравейте. Не намирам по-подходящ раздел за това, но тъй като сайта пряко се отнася за SEO, реших и тук да го пусна. Дано с повечето потребители тук, да имам по-голям късмет да го продам.
      Какво представлява сайта:
      Пускаш си сайта и то ти дава кратък анализ на социалният му статус и тем подобни. Може да влезете в САЙТА и да си пуснете сайта. Безплатен е, не печели от някакви платени услуги или нещо подобно.

Защо го продавам:
      Купих го на оферта, името е хубаво и исках да добавя някоя функция, платена, но ако трябваше да плащам на някой, то просто щях да си умра със сумата която ми искаше. След известно време тотално се отказах от сайта и изобщо не го пипам. Получава си посещенията натурално, не са пускани линкове на никакви платени места, няма реклами някъде - нищо.

Печалба - Няма! Нито съм си играл със сайта, нито посещенията са достатъчно големи, за да може да се печели от нещо.

Домейна е при годадито, ако ще се прехвърля при някой друг, разходите са за него. PR0, Alexa rank - 3 223 360. Ще изтича на 06/29/2016.
      Този ми е любим, тъй като цената от 887 на която се оценява, едва ли някой, ще ми я даде - http://www.siteprice.org/website-worth/seoanalyzehub.com

Цена - 200лв. Начини на плащане - Банка, epay.bg, paypal.
      Понеже не влизам много тук, ако има някой които се интересува, нека да пише на емайла
    • от Karafon
      Здравейте, регистриран съм в Google Analytics от известно време, бях си вкарал сайта там, но така и не разбрах как се 'инсталира' и използва.
      Там пише това:

Това е Вашият проследяващ код. Копирайте го и го поставете в кода на всяка страница, която искате да проследявате.
      <script>
      тук е написан скрипта 
      </script>

Но в кои точно страници(файлове) трябва да поставя този проследяваш код? И след като го поставя, трябва ли да правя това "Внедряване с PHPПО ЖЕЛАНИЕ"?
      Единия сайт е с Wordpress, а другото е phpbb3 форум(предполагам това ще ви улесни при отговорите в кои файлове да слагам горе написаните кодове/скриптове).
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.