Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Телефона остана на начален екран след опит за връщане към фабрични насройки , какво да правя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да му инсталираш наново стоковия софтуер:

https://www.htc.com/us/support/rom-downloads.html

Теглиш си за твоя телефон, стартираш файла и следваш инструкциите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не може да стартираш в стоково рековъри и да направиш hard reset, както споменаха по-горе флашни наново стокова система с този софтуер. Най-вероятно се е софт-брикнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.08.2018 г. в 14:42, Mr.n0b0dy написа:

Ако не може да стартираш в стоково рековъри и да направиш hard reset, както споменаха по-горе флашни наново стокова система с този софтуер. Най-вероятно се е софт-брикнал.

Не съм много вчас и бих помолил за помощ...свалих програмата.. но не мога да се оправя с нея ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-лесно щеше да ти е да си изтеглиш ROM от връзката, която съм ти дал, това е изпълним файл и като го стартираш ще се инсталира на телефона, само следвай инструкциите, това е официалния софтуер от HTC.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Raze написа:

По-лесно щеше да ти е да си изтеглиш ROM от връзката, която съм ти дал, това е изпълним файл и като го стартираш ще се инсталира на телефона, само следвай инструкциите, това е официалния софтуер от HTC.

не можах да намеря същия вариант на ОS, може ли да опитам с по висока версия, вид ъпдейт ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако нямаш Android 7, сега е момента да го тестваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Raze написа:

Ами ако нямаш Android 7, сега е момента да го тестваш.

ако ти кажа че все едно ми говориш на хинди :)...видях на моя какъв е варианта на операционна система ,ако OS означава това, проверих в сайта който ми даде ти и там не го намерих. Аз съм на 4.28 а там има 4.23 но като го отворих видях че всъщност ъпгрейдва до 4.30 и затова питах дали ще стане при мен .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.