Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Как да гледам онлайн филми на LG 32LJ610V


Препоръчан отговор

Здравейте,

 

Наскоро се сдобих със въпросния телевизор. За момента съм много доволен, но не мога да гледам филми през сайтовете в интернет. Бихте ли ми помогнали? Има ли възможност това да стане директно през браузъра на телевизора?

 

Поздрави :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво ти показва сайта ? Може би не може да си отвори изскачащите прозорчета/рекламки/спамове и затова се гърчи.

Пробва ли през няколко сайта ?

Някой друг браузър не може ли да се изтегли на TV -то ?

 

Като вариант е да свържеш компютъра или лаптопа, каквото там е под ръка с VGA/D-sub порта на телевизора ИЛИ с някой от HDMI портовете, ако няма наличен VGA/D-sub такъв и да пускаш филмите от него.

 

 

И аз малко извън темата ще пиша, но все пак: Филми онлайн не си струва да се гледат на Full HD телевизор, след като там са с такова смотано качество.

Добре де, има и сайтове които ги предлагат с HD качество, сега се разрових сециално и намерих, но съм повече от убеден, че това качество е претупано, колкото да кажат,  че е HD ... 1000% не е същото като да пуснеш Blu-Ray RIP или пък чист Blu-Ray релийз... да не говорим че там, при читавите релийзи много често, да не кажа винаги - можеш да си избираш между различни аудио потоци и субтитри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите.

Принципно за бюджета ми от 550 лева този телевизор е най-добрия. Иначе мога да отворя филми за сега само във filmi2k.com но и там не тръгват всичките.

Поздрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Freem@n написа:

Добре де, има и сайтове които ги предлагат с HD качество, сега се разрових сециално и намерих, но съм повече от убеден, че това качество е претупано, колкото да кажат,  че е HD ... 1000% не е същото като да пуснеш Blu-Ray RIP или пък чист Blu-Ray релийз... да не говорим че там, при читавите релийзи много често, да не кажа винаги - можеш да си избираш между различни аудио потоци и субтитри.

Е, ти още малко ще искаш и HDR. Какво толкова да гледаш онлайн филми? Аз си гледам и 720p.  на 55 инчов телевизор 4K  и не ми прави голямо впечатление, щом целта е да гледам филм, а не картина. Иначе най-ценната опция за мен е, да може да си пуснеш през Wi-Fi  филм, било то от PC  или телефон/таблет. Голямо облекчение. А какво е ценно да се гледа като качество на картината? Естествено HDR  програма или филм.  Това е върха на съвременната техника. 

 

Що се отнася до 4К филми, има ги примерно при Netflix,  ама лично аз не се абонирах, щото преводът при субтитрите е машинен и почти нищо не може да се хване с толкова калпав превод. Иначе който си разбира английски, това е един от каналите, дето спокойно се гледат 4K  филми. 

преди 50 минути, TigerBG написа:

Благодаря ви за отговорите.

Принципно за бюджета ми от 550 лева този телевизор е най-добрия. Иначе мога да отворя филми за сега само във filmi2k.com но и там не тръгват всичките.

Поздрави.

Ако имаш WiFi( не съм разглеждал опциите за телевизора ти), просто се свържи с PC, телефон или там каквото имаш. Пускаш си Chrome  и от там директно може да предадеш картината към телевизора. Има и други начини разбира се, но това си е най-лесно. 

 

Нещо такова:

 

2018-08-22-001-22-51.jpg

 

ПП: Сега прегледах описанието на телевизора ти. Има DLNA, което ти трябва за връзка с всякакви други електронни джаджи. 

 

Аз отначало се мъчех да ползвам браузъра на телевизора, но бързо се отказах, след като имам връзка с PC и таблет. Просто си спестявам много главоболия, след като качеството на свръзка през Wi-Fi  ме удовлетворява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, TigerBG написа:

Благодаря ви за отговорите.

Принципно за бюджета ми от 550 лева този телевизор е най-добрия. Иначе мога да отворя филми за сега само във filmi2k.com но и там не тръгват всичките.

Поздрави.

Това е орязан браузър, не става за гледане на  всички филми.

Виж какви приложения има за филми тв. или в самия магазин на тв. ( не знам как е с Web OS)

 

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво се занимавате с този интернет на тези телевизори.Едно ,че товари процесора и телевизора и изведнъж гълташ въздух.За интернет си има комп.За телевизия -телевизор.Най много ютуб да пусна някоя песен като сме на маса.Изтегляш си филма и го слагаш на флашка или хард диск и си свириш.Хем качество хем не товариш телевизора .Аз съм с 55инч и ресивър с 6 колони,тегля си блурей или 4к .Мятам го хард диска и се наслаждавам на филма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...