Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Наскоро се сдобих със въпросния телевизор. За момента съм много доволен, но не мога да гледам филми през сайтовете в интернет. Бихте ли ми помогнали? Има ли възможност това да стане директно през браузъра на телевизора?

Поздрави :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те тея неща се питат преди да си се набутал на някое дърво

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ти показва сайта ? Може би не може да си отвори изскачащите прозорчета/рекламки/спамове и затова се гърчи.

Пробва ли през няколко сайта ?

Някой друг браузър не може ли да се изтегли на TV -то ?

Като вариант е да свържеш компютъра или лаптопа, каквото там е под ръка с VGA/D-sub порта на телевизора ИЛИ с някой от HDMI портовете, ако няма наличен VGA/D-sub такъв и да пускаш филмите от него.

И аз малко извън темата ще пиша, но все пак: Филми онлайн не си струва да се гледат на Full HD телевизор, след като там са с такова смотано качество.

Добре де, има и сайтове които ги предлагат с HD качество, сега се разрових сециално и намерих, но съм повече от убеден, че това качество е претупано, колкото да кажат,  че е HD ... 1000% не е същото като да пуснеш Blu-Ray RIP или пък чист Blu-Ray релийз... да не говорим че там, при читавите релийзи много често, да не кажа винаги - можеш да си избираш между различни аудио потоци и субтитри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите.

Принципно за бюджета ми от 550 лева този телевизор е най-добрия. Иначе мога да отворя филми за сега само във filmi2k.com но и там не тръгват всичките.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Freem@n написа:

Добре де, има и сайтове които ги предлагат с HD качество, сега се разрових сециално и намерих, но съм повече от убеден, че това качество е претупано, колкото да кажат,  че е HD ... 1000% не е същото като да пуснеш Blu-Ray RIP или пък чист Blu-Ray релийз... да не говорим че там, при читавите релийзи много често, да не кажа винаги - можеш да си избираш между различни аудио потоци и субтитри.

Е, ти още малко ще искаш и HDR. Какво толкова да гледаш онлайн филми? Аз си гледам и 720p.  на 55 инчов телевизор 4K  и не ми прави голямо впечатление, щом целта е да гледам филм, а не картина. Иначе най-ценната опция за мен е, да може да си пуснеш през Wi-Fi  филм, било то от PC  или телефон/таблет. Голямо облекчение. А какво е ценно да се гледа като качество на картината? Естествено HDR  програма или филм.  Това е върха на съвременната техника. 

Що се отнася до 4К филми, има ги примерно при Netflix,  ама лично аз не се абонирах, щото преводът при субтитрите е машинен и почти нищо не може да се хване с толкова калпав превод. Иначе който си разбира английски, това е един от каналите, дето спокойно се гледат 4K  филми. 

преди 50 минути, TigerBG написа:

Принципно за бюджета ми от 550 лева този телевизор е най-добрия. Иначе мога да отворя филми за сега само във filmi2k.com но и там не тръгват всичките.

Поздрави.

Ако имаш WiFi( не съм разглеждал опциите за телевизора ти), просто се свържи с PC, телефон или там каквото имаш. Пускаш си Chrome  и от там директно може да предадеш картината към телевизора. Има и други начини разбира се, но това си е най-лесно. 

Нещо такова:

2018-08-22-001-22-51.jpg

ПП: Сега прегледах описанието на телевизора ти. Има DLNA, което ти трябва за връзка с всякакви други електронни джаджи. 

Аз отначало се мъчех да ползвам браузъра на телевизора, но бързо се отказах, след като имам връзка с PC и таблет. Просто си спестявам много главоболия, след като качеството на свръзка през Wi-Fi  ме удовлетворява.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, TigerBG написа:

Поздрави.

Това е орязан браузър, не става за гледане на  всички филми.

Виж какви приложения има за филми тв. или в самия магазин на тв. ( не знам как е с Web OS)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво се занимавате с този интернет на тези телевизори.Едно ,че товари процесора и телевизора и изведнъж гълташ въздух.За интернет си има комп.За телевизия -телевизор.Най много ютуб да пусна някоя песен като сме на маса.Изтегляш си филма и го слагаш на флашка или хард диск и си свириш.Хем качество хем не товариш телевизора .Аз съм с 55инч и ресивър с 6 колони,тегля си блурей или 4к .Мятам го хард диска и се наслаждавам на филма.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.