Премини към съдържанието
Илия Попов

Как да се изтеглят контактите от Sony E4 Xperia

Препоръчан отговор

Знае ли някой как могат да се изтеглят контактите от Sony E4 Xperia при положение, че екранът не свети (повреден) , собственичката няма акаунт в Гугъл и не е разрешен режим "дебъг". При включване към РС чрез USB кабел се виждат снимките и другите потребителски файлове, но няма достъп до контактите. Немската програма Fonlab обещава достъп до тях ако се купи платената версия, но аз не съм сигурен, че тя също няма да иска включване на режим "дебъг". А и в безплатната версия този модел телефон отсъства от списъка на телефони, от които могат да бъдат изтеглени контактите ако не е във този режим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на DarkEdge ! Изтеглих XperiaCompanion и я инсталирах, тя намира телефона и прави някакъв бакъп, но като дам после open backup не го намира (no dbk file). В директорията на бакъпа има много файлове, но такъв какъвто програмата обещава да направи (с такова име и в явен, некриптиран вид) няма.  Изтеглих и по-стара версия за ХР и я инсталирах на компютър  - и там уж всичко е ОК, намира телефона, но като избера backup или каквото и да е , дава "програмата не се инсталира, пробвайте по-късно". Жалко, ще пробвам още малко, но май загубих надежда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички контакти ли са записани на телефона,в сим картата няма ли ги ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не остана време да попитам собственичката на телефона, но разбрах, че изобщо не е на ясно с възможностите му и го използва като телефон и за снимки и отчасти за ФБ. След тези опити и аз си мисля да не би всичките й контакти да са в СИМ картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.