Премини към съдържанието
vilkos

Създаване на продуктови фийдове за афилиейт програми

Препоръчан отговор

Здравейте

към всички , които се занимават със сайтове и искат да печелят от тях, чрез афилиейт програми, или имат собствени онлайн магазини.

Регистрирал съм се към една афилиейт програма и от някоколко дни се мъча да си направя продуктов фийд, който да публикувам на сайта си. Афилиейт програмата ми дава CSV файл, с линкове към продуктите, но аз не мога да го импортирам в сайта си - срещам затруднения при работа с Woocommerce plugin за Wordpress. Където и да цъкна, следвайки стъпките описани в обучителните клипове - все попадам на  - ... за да активираш тази опция - купи си платената версия... - ( https://www.youtube.com/watch?v=ILA8F7fZWM4&t=57s). и 

От това, което изчетох, разбрах, че трябва да инсталирам:

1)WP All Import 

2)Woocommerce product add-on

Първото се инсталира лесно, но за 2-рото ми иска пари - около 100 $

Някой от вас знае ли как може да стане безплатно, или да използвам някакъв друг plugin. Не искам кой знае какви опции на фийда - просто да има име, снимка и цена на всеки продукт.

Благодаря предварително на отзовалите се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повярвай ми, няма да намериш отговор тук. Ориентирай се към чуждестранни сайтове, но пак ще е трудно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук има описани някакви алтернативи, уж?  Между другото тоя ад го гледам с цена $49 и не знам що на Вас искат$100

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти приятелю, но това няма да ми помогне - трбва да изгубя още някоко дни за да ги изпробвам тези всичките но не вярвам да е по-различно - всички те са към Woocommerce и за да се възползвам от техните преимущества - трябва да си платя - а аз искам  да е напълно безплатно. Не ми се ще да давам грешни пари, за нещо от което не се знае дали ще има ефект - продавам афилиейт продукти, нямам собствен магазин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.