Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет. Странно, но програмата бърка кирилицата и латиницата. Преди съм си ги рипвал и съм нямал проблем, но уви, проблемът сега е налице. Стартирам програмата под ОС уиндоус 8.1, пробвах и под 7-мицата, но положението е същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

subrip_102-2.jpg

Сложи отметка в заградената опция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей. Става въпрос за suprip, а не subrip. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, да, извини моето недоглеждане. Доколкото разбрах инструментът работи само с кодировка ucs2 little endian. Ще трябва да се конвертира изходният файл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро. Когато я ползвах преди, не ми се е налагало да конвертирам изходния файл. Ето нагледно за какво става въпрос:

Untitled1.png

Untitled2.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Пробвай по-стара/по-нова версия. Виждам смесено разпознаване на символи. Явно инструъментът при OCR разпознава кирилицата като латиница.
Пробвай да отвориш файла с notepad и запиши в нов файл като Unicode примерно, или UTF-8. Отвори новия файл в ID spell checker и виж има ли промяна.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с 1.15, но е резултатът е един и същи. Отворих с нотпад-а и ги записах под всяка една кодировка, но пак същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.