Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Пиша тук защото моите слушалки както си работеха добре с много добър звук оставих ги няколко часа сядам на компютъра да послушам музика и звука - много тих, трудно се чува каквото и да е. Слушалките са страшно нови наскоро закупени марката им е Genesis Radon 600 virtual 7.1 . Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Влади Александров написа:

Здравейте. Пиша тук защото моите слушалки както си работеха добре с много добър звук оставих ги няколко часа сядам на компютъра да послушам музика и звука - много тих, трудно се чува каквото и да е. Слушалките са страшно нови наскоро закупени марката им е Genesis Radon 600 virtual 7.1 . Благодаря предварително!

Пробвай ги на друго устройство,ако не са ОК на него си търсиш нови слушалки,ако работят търсиш проблема в аудио  картата на компютъра.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери в Контролния панел да не е намален звука. Виж и да няма две места за увеличаване върху слушалките.

Аз, по темата, бих искал да попитам за програма, която да увеличи силата на звука, примерно като гледам филм. Аудио плеърите имат такива плъгини за надуване на децибелите. KMPlayer специално ме интересува.

току-що, Влади Александров написа:

звучат по един и същи начин!

Без слушалки същата ли е силата на звука, както преди?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

звучат по един и същи начин!

Търсиш си нови слушалки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Търсиш си нови слушалки.

Да размърда малко кабела в основата, вкл. към буксата към компа. Случвало ми се е като ги дръпна да се ошашавят, но после работят нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, аm-аm написа:

Провери в Контролния панел да не е намален звука. Виж и да няма две места за увеличаване върху слушалките.

Аз, по темата, бих искал да попитам за програма, която да увеличи силата на звука, примерно като гледам филм. Аудио плеърите имат такива плъгини за надуване на децибелите. KMPlayer специално ме интересува.

Виж, в контрол панела на аудио картата loudness го включи ще повдигне нивото,когато е по-ниско.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, аm-аm написа:

Без слушалки същата ли е силата на звука, както преди?

без слушалки няма звук нямам тонколконки!

току-що, AAUUXX написа:

Виж, в контрол панела на аудио картата loudness го включи ще повдигне нивото,когато е по-ниско.

включено е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, аm-аm написа:

Да размърда малко кабела в основата, вкл. към буксата към компа. Случвало ми се е като ги дръпна да се ошашавят, но после работят нормално.

Ще мърда,мърда и после ще пише,че не работи нищо защото е разбил буксата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

Ще мърда,мърда и после ще пише,че не работи нищо защото е разбил буксата.

не е на букса а е с USB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

За това ли говориш или от трея нещо трябва да го изкарам контролния панел?

44444444.png.e6fcfb1bac35ef832148d53b997994b4.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, аm-аm написа:

как точно да изкарам това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, аm-аm написа:

Може и от тук цъкни на enhancements и на loudness сложи тикче,може и от трея като цъкнеш на иконата на реалтек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как точно да изкарам това?

В Контролния панел избери аудио/звук/audio.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

Може и от тук цъкни на enhancements и на loudness сложи тикче,може и от трея като цъкнеш на иконата на релтек.

това вече съм го направил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Влади Александров написа:

не е на букса а е с USB

Щом е usb съвсем няма как да е от разместване проблема,ако не работят на друго устройство си търси нови,няма какво да им направиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Може и от тук цъкни на enhancements и на loudness сложи тикче,може и от трея като цъкнеш на иконата на релтек.

Като го направя и звука леко намалява, вместо да се увеличи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като го направя и звука леко намалява, вместо да се увеличи.

Когато е по-високо нивото над 0дб ще падне нивото,но когато е под 0дб ще се вдигне не знам точно каква е компенсацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това на слушалката, където е кабела и микрофона, не е ли потенциометър за регулиране на силата на звука?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Когато е по-високо нивото над 0дб ще падне нивото,но когато е под 0дб ще се вдигне не знам точно каква е компенсацията.

Това е лабава работа. Трябва ми нещо по-здраво. Примерно VLC има 200% или повече даже сила на звука. Проблемът е, че ползвам гласово четене на субтитрите и четеца и аудиото на филма са на 50%, а понякога не е достатъчно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

Това на слушалката, където е кабела и микрофона, не е ли потенциометър за регулиране на силата на звука?

чесно казано нямам представа но има възможност да е и това защото слушалките ми сами си променят нивото на звука от време на време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е лабава работа. Трябва ми нещо по-здраво. Примерно VLC има 200% или повече даже сила на звука. Проблемът е, че ползвам гласово четене на субтитрите и четеца и аудиото на филма са на 50%, а понякога не е достатъчно.

На линукс можеш да вдигаш изхода на аудиото над 100% ,но за уиндоус не знам да има такава възможност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Raze написа:

много ти благодаря! оправих проблема! дори не знаех за това :D 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Влади Александров написа:

чесно казано нямам представа но има възможност да е и това защото слушалките ми сами си променят нивото на звука от време на време

Виж го де,завърти го в едната и в другата посока,може и потенциометъра да се е скапал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти за пръв път май ползваш подобна техника :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.