Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

За всекиго по нещо :emoji_smiley-06:.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че се надпреварвате кой от вас е по-по-по-най.
Това ли е най-важният смисъл в живота ви - да имате собствена тема в раздела, за да се чувствате специални?

Нямате грижи - само кажете и трия всички теми и вие двамата над мен, плюс още 4-ма ще си направите по 6 теми, та да мирясате.

пп. Не, че няма да ги изтриете след 10 дена, ама нейсе.
Поне 10 дни ще бъдете специални.
Струва си, нали???

пп. Това е отправено към двамата по-горе, плюс следващите 5-ма, които се разпознаят.
Ако им е трудно, ще помогна, разбира се.

Ае дерзайте!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, algor написа:

Аз правя за да не я трият.

Ти ако решиш я махни разбира се. Проблем няма. Напълно разбирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, algor написа:

Имам чувството, че се надпреварвате кой от вас е по-по-по-най.
Това ли е най-важният смисъл в живота ви - да имате собствена тема в раздела, за да се чувствате специални?

Нямате грижи - само кажете и трия всички теми и вие двамата над мен, плюс още 4-ма ще си направите по 6 теми, та да мирясате.

Поне 10 дни ще бъдете специални.
Струва си, нали???

пп. Това е отправено към двамата по-горе, плюс следващите 5-ма, които се разпознаят.
Ако им е трудно, ще помогна, разбира се.

Ае дерзайте!

Само ми е чудно при положение, че вече сте толкоз години в този форум, защо си задавате риторични въпроси милорд!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Емил Костов написа:

Само ми е чудно при положение, че вече сте толкоз години в този форум, защо си задавате риторични въпроси милорд!!!

Защото не очаква аз да правя такива теми, и с право.

И все пак, мойте коментари са по-различни, а и в последната тема, дето я изтриха потребителите слагахме немалко новини и от космос и технологичен свят. Затова слагам, за да не я трият така. Който каже, че тоя раздел не е за това, пак ще е прав.

Пак да кажа, ако намерите за добре я трийте. Нито ще се оплаквам от вас, нито нищо.

@bornofash, това станало като Ундоус 10: https://www.linuxinsider.com/story/Android-Pie-Is-Filled-with-AI-85492.html 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Julius Decimus написа:

Защото не очаква аз да правя такива теми, и с право.

И все пак, мойте коментари са по-различни, а и в последната тема, дето я изтриха потребителите слагахме немалко новини и от космос и технологичен свят. Затова слагам, за да не я трият така. Който каже, че тоя раздел не е за това, пак ще е прав.

Пак да кажа, ако намерите за добре я трийте. Нито ще се оплаквам от вас, нито нищо.

@bornofash, това станало като Ундоус 10: https://www.linuxinsider.com/story/Android-Pie-Is-Filled-with-AI-85492.html 

Казах го на шега. Форума е направен да се пише!!! Извинения ако съм те засегнал!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Julius Decimus написа:

Аз правя за да не я трият.

Ти ако решиш я махни разбира се. Проблем няма. Напълно разбирам.

Не, няма да я махна, разбира се и не само това, а след малко ще изтрия всички постове освен заглавния.

пп. За какво става дума в тази част:

Цитат

и в последната тема, дето я изтриха потребителите слагахме немалко новини и от космос и технологичен свят

Тоест за коя тема става въпрос?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам  : Защо си триете темите сами ?

1. Щото съм комплексар и ми бутат комплексите 

2. Щото не ме свалят и ми е утрепано

3. Щото ми казват Истината и ме депресират

4. Обиждат ма и ма излагат

5. Щото не ща да ми гледат резила 

6.Друго , ама защото не мога да си Призная 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пропусна- Защото мога!  Ората страшно обичат да могат... и най-вече тия които не могат.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, algor написа:

Тоест за коя тема става въпрос?

Горещината.

А по-по предните им дето правиха.

Аз с Борното и който се хване съм писал за космически новини. Ако ти им се ядосваш, че си трият темите, аз 2 пъти повече. 

преди 10 минути, _sirena_ написа:

Това не е към мен, но аз няма да трия и съм против. Ако модератор реши, да изтрие.

За другите....не знам как да отговоря.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, _sirena_ написа:

1. Щото съм комплексар и ми бутат комплексите 

2. Щото не ме свалят и ми е утрепано

3. Щото ми казват Истината и ме депресират

4. Обиждат ма и ма излагат

5. Щото не ща да ми гледат резила 

6.Друго , ама защото не мога да си Призная 

Апропо, това си е чудна тема отвсякъде и то с анкета. :yanim:
Още повече преди 10-ина дни се зачудих дали да не пусна една тема с въпроси от този сорт, защото и на мен ми е интересно колко трябва да си изтрещял/изкуфял/помъдрял/загорял/се преевал да пишеш в една тема седмица, две, месец или колкото там...да изпишеш 40, 70 или повече поста и накрая да си се изакаш чинно на времето, труда, желанието и удоволствието от писането на тези няколкодесетки поста, като затриеш темата...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Julius Decimus написа:

Горещината.

А по-по предните им дето правиха.

Аз с Борното и който се хване съм писал за космически новини. Ако ти им се ядосваш, че си трият темите, аз 2 пъти повече. 

Това не е към мен, но аз няма да трия и съм против. Ако модератор реши, да изтрие.

За другите....не знам как да отговоря.

Знам , че няма как да отговориш вместо тях , а те никога няма да отговорят , защото Истината Боли ! 

преди 10 минути, algor написа:

Апропо, това си е чудна тема отвсякъде и то с анкета. :yanim:
Още повече преди 10-ина дни се зачудих дали да не пусна една тема с въпроси от този сорт, защото и на мен ми е интересно колко трябва да си изтрещял/изкуфял/помъдрял/загорял/се преевал да пишеш в една тема седмица, две, месец или колкото там...да изпишеш 40, 70 или повече поста и накрая да си се изакаш чинно на времето, труда, желанието и удоволствието от писането на тези няколкодесетки поста, като затриеш темата...

Да ти споделя Откровено , мислех да я поставя като анкета , но имах притеснения известни , че ще я изтрият .. За това тук си насочих въпроса.

Съжалявам много за моите теми , които изтриха , защото в някои от тях оставих доста добри Послания . 

А някои потребители правят теми само за горепосочените "извадки" и пак поради тях ги трият .

И аз не разбирам колко теми им трябват за да достигнат Съвършената Свалка ?!? 

Защото темите им са пълна плява и ако не са такива като Джудаса да оставят нещо полезно като  инфо  , то само някакви "плъзгания" има в тях и то 

до момента , в който им се запали "дуп*то " ... следва триене , почивка няколко дни и айде сначале .

Видно е , Регистрирани са мераците  - ОК  . Няма смисъл от 10 теми , в които да се чакат задоволяване на "страстите" .

Ето аз си направих една и там си слагам Директно Темите , които бих постнала .   Всичко ми  е събрано в една тема .

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се отбележа та да ми се показват тия бисери в "Имате ново известие"  a026.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че не трябваше да правиш тая тема

Всеки, който иска да си пише някъде може да го направи най-малкото на лс

Вече и аз не разбирам смисъла на това

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Megumi написа:

И аз мисля, че не трябваше да правиш тая тема

Вече и аз не разбирам смисъла на това

На ЛС не е интересно ...там много бързо идват "залезите" , нали се сещаш ..

Друго си е пред публика ,  не знаеш откъде ще изскочи "заека" ... наричам го " Психическа Мастурбация "..

Но не това е Проблемът !  Проблемът е когато ти се гади от същото , което правиш и "ти самата/ самият " !

В кавички обозначавам , защото не се отнася за теб лично.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _sirena_ написа:

На ЛС не е интересно ...там много бързо идват "залезите" , нали се сещаш ..

Друго си е пред публика ,  не знаеш откъде ще изскочи "заека" ... наричам го " Психическа Мастурбация "..

Но не това е Проблемът !  Проблемът е когато ти се гади от същото , което правиш и "ти самата/ самият " !

В кавички обозначавам , защото не се отнася за теб лично.

Джулиуса я е направил като продължение на предишните

Без задни мисли ...... от доброта едва ли не

Но да му мислят останалите дето описа ти

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Megumi написа:

Джулиуса я е направил като продължение на предишните

Без задни мисли ...... от доброта едва ли не

Но да му мислят останалите дето описа ти

Джулиса , Милият  обира негативите в момента заради провокативните идеи на "други хора" .

На мен ми е ясно това ... и аз съжалявам много , но нека "нещата " се назовават с Истинските им имена ..

Смятам , че бях дълго време Благосклонна към отношение , което не заслужавам .

А Джулиуса е добряк , наистина иска да угоди на всички и е безкрайно чувствителен .

Знам , че ще разбере защо го правя и няма да се сърди .. 

Преди всичко Истината .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак пък толкова.

Който реши да пише, това е за да не си трият приказките и стиховете, и новините за космоса, тук-таме някоя песен също.

Генерално и като цяло сте си прави, че не трябваше, но времето да покаже дали е напълно безполезно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)
преди 13 часа, _sirena_ написа:

Ясно е защо ги трият. Драснат два реда и веднага ги налазват влюбените. И вместо да спорят и да си вдигат напразно нервите, направо трият.

Моят въпрос е защо създават изобщо темите :) 

През това време си отговорих: Защото искат да си пишат с хората и по този начин, ако някой залюбен ги зацитира, могат да му изтрият глупостите.

Редактирано от Гост
Един червей ме разсейва. Един друг червей. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, bornofash написа:

Ясно е защо ги трият. Драснат два реда и веднага ги налазват влюбените. И вместо да спорят и да си вдигат напразно нервите, направо трият.

Когато си прав, си прав.

Но хора дето си менят мнението и настроението всеки 3 часа няма как да предвидиш какво ще направят и дали ще изтрият. От една година ги гледам, викам ще има промяна, е не. Това трябва да стане като антивирусния раздел, да пускат темите след одобрение. Но каквото такова.

За това какво мислиш, златната плоча е чук определено :camera2:http://www.astronomy.com/news/2018/08/message-in-a-bottle

А пък това много unsuitable климат изглежда:

http://www.astronomy.com/sitefiles/resources/image.aspx?item={55F1D5CB-8762-4644-BB58-4567E78FD872}

http://www.astronomy.com/sitefiles/resources/image.aspx?item={48DE8748-9D29-41B9-94EE-2B75DD8EB3DF}

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, bornofash написа:

През това време си отговорих: Защото искат да си пишат с хората и по този начин, ако някой залюбен ги зацитира, могат да му изтрият глупостите.

Браво!

Вече в няколко теми ме гонят и вече няма къде да пиша. Да не дразня великият модеротор и разпищолената разказвачка на приказки дето съди по собствената си разпасаност и за другите. ...айде нема нужда . Тя ще ми каже на мен , коя е моята истина.

:getout:

Джулиус, дръж се мъжки!

Стига облизва глобалния ...пфу.

Аман от вас .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, upper@D написа:

Вече в няколко теми ме гонят и вече няма къде да пиша.  

Не съм видял никой, никъде да те гони, ама явно си пишете със симпатично мастило вече и си го четете само отбрани.

Момчето ясно написа:

Цитат

Драснат два реда и веднага ги налазват влюбените.

Влюбените не ви гонят, а напротив.

пп. И не се притеснявай да си кълчиш езика (или това, което е останало от него) и да се чудиш как да ме наричаш - открай време в този форум ме псуват, храчат, ритат, кълнат и прочие с ника ми алгор.
И след като ти толкова явно се слагаш на двама-трима, не виждам къф е проблема и мен най-накрая някой да ме оближе поне.
Значи за кучета и котки може, а за прасенца не може, м?
Или ти ревнуваш?!?!

Внимание, внимание, говорит Москва!
Следващото облизване да бъде насочено само и единствено към другарката Ралева, Змеева или както там вече са никовете и.
Москва не вярва на сълзи, товаришчи и товарашутки и затова точете езиците и марш да облизвате!

Започвам аз, разбира се :*!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 21 минути, algor написа:

Влюбените не ви гонят, а напротив.

Питай някое момиче. Или по-скоро някой с женски профил :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, algor написа:

Всичко е суета. Смятам, че истинската сила, която модераторите имат, е тъкмо да се изакват върху труда на потребителите. Примерно ти обичаш да спамиш темите с празни обвинения, както и наскоро излъга, че съм бил нарекъл потребител "малоумник" в отчаян опит да го настроиш срещу мен и някой да влезе в "отбора" ти. Смятам, че триенето е най-ефективното наказание за един потребител, тъкмо защото той не иска да се раздели с труда си. Ако нямам права да пиша тук, ще го напиша другаде или по-късно. Няма проблем. Но когато видиш някой да ти изтрие труда, а на мен примерно са ми трити от теми до лична снимка, ето това вече е неуважение. И както казах, всичко е суета. Хората са суетни и това не им харесва.

Но тази година имах една тема и си разцъквах в нея, когато обичайните спамъри влязоха да се дърлят в нея. Сирена пък, даже съм запомнил кой, че нали повторението е майка на знанието, рече, че съм целил постове. И аз си викам, тъй лии. И им казах, продължите ли, трия темата. И го мислех. Те пък се спряха, и аз не знам какво ги спря.

Та с две думи, трябва доста зрялост за да си способен да си изтриеш тема, особено ако си вложил в нея нещо повече от лайна. Тези, които не могат да го приемат имат проблем със суетата или някаква висока самооценка, в случай, че има разлика между двете.

преди 11 часа, bornofash написа:

Знаеш ли, имам една странна особеност да запомням всичко, което не разбирам. Преди години тук имаше един потребител - infinity1309 или някакъв подобен номер. Изтри си няколко хиляди поста. Един по един. После имаше форум. Там що нещо изписахме с други хора... и тя изтри и целия форум. Тогава бях разочарован, а сега разбирам, че тя е имала повече смелост, отколкото аз.

А, между другото аз си скрих всички теми от блога, а той беше най-посещавания във форума! Обаче не ги изтрих... Сега бих го направил, ама не ми се отделя време за такова маловажно нещо.

преди 22 часа, Megumi написа:

99% от пишещите в този раздел пишат за да бъдат прочетени не от този с когото си пишат. Само от възпитание не писах 100% crazy-monkey-emoticon-145.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)
преди 3 часа, Julius Decimus написа:

За това какво мислиш, златната плоча е чук определено :camera2:http://www.astronomy.com/news/2018/08/message-in-a-bottle

Трябва да изпратят няколко такива :)  Във всички посоки. След 200-300 хиляди години я ги забележи някоя развита цивилизация, я не. И после още 200-300 хил години, докато осъществим контакт. Мдам.

Редактирано от Гост
С една човка само трудно се пише без грешки (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.