Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам чувството, че се надпреварвате кой от вас е по-по-по-най.
Това ли е най-важният смисъл в живота ви - да имате собствена тема в раздела, за да се чувствате специални?

Нямате грижи - само кажете и трия всички теми и вие двамата над мен, плюс още 4-ма ще си направите по 6 теми, та да мирясате.

пп. Не, че няма да ги изтриете след 10 дена, ама нейсе.
Поне 10 дни ще бъдете специални.
Струва си, нали???

пп. Това е отправено към двамата по-горе, плюс следващите 5-ма, които се разпознаят.
Ако им е трудно, ще помогна, разбира се.

Ае дерзайте!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, algor написа:

Аз правя за да не я трият.

Ти ако решиш я махни разбира се. Проблем няма. Напълно разбирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, algor написа:

Имам чувството, че се надпреварвате кой от вас е по-по-по-най.
Това ли е най-важният смисъл в живота ви - да имате собствена тема в раздела, за да се чувствате специални?

Нямате грижи - само кажете и трия всички теми и вие двамата над мен, плюс още 4-ма ще си направите по 6 теми, та да мирясате.

Поне 10 дни ще бъдете специални.
Струва си, нали???

пп. Това е отправено към двамата по-горе, плюс следващите 5-ма, които се разпознаят.
Ако им е трудно, ще помогна, разбира се.

Ае дерзайте!

Само ми е чудно при положение, че вече сте толкоз години в този форум, защо си задавате риторични въпроси милорд!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Емил Костов написа:

Само ми е чудно при положение, че вече сте толкоз години в този форум, защо си задавате риторични въпроси милорд!!!

Защото не очаква аз да правя такива теми, и с право.

И все пак, мойте коментари са по-различни, а и в последната тема, дето я изтриха потребителите слагахме немалко новини и от космос и технологичен свят. Затова слагам, за да не я трият така. Който каже, че тоя раздел не е за това, пак ще е прав.

Пак да кажа, ако намерите за добре я трийте. Нито ще се оплаквам от вас, нито нищо.

@bornofash, това станало като Ундоус 10: https://www.linuxinsider.com/story/Android-Pie-Is-Filled-with-AI-85492.html 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Julius Decimus написа:

Защото не очаква аз да правя такива теми, и с право.

И все пак, мойте коментари са по-различни, а и в последната тема, дето я изтриха потребителите слагахме немалко новини и от космос и технологичен свят. Затова слагам, за да не я трият така. Който каже, че тоя раздел не е за това, пак ще е прав.

Пак да кажа, ако намерите за добре я трийте. Нито ще се оплаквам от вас, нито нищо.

@bornofash, това станало като Ундоус 10: https://www.linuxinsider.com/story/Android-Pie-Is-Filled-with-AI-85492.html 

Казах го на шега. Форума е направен да се пише!!! Извинения ако съм те засегнал!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Julius Decimus написа:

Аз правя за да не я трият.

Ти ако решиш я махни разбира се. Проблем няма. Напълно разбирам.

Не, няма да я махна, разбира се и не само това, а след малко ще изтрия всички постове освен заглавния.

пп. За какво става дума в тази част:

Цитат

и в последната тема, дето я изтриха потребителите слагахме немалко новини и от космос и технологичен свят

Тоест за коя тема става въпрос?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам  : Защо си триете темите сами ?

1. Щото съм комплексар и ми бутат комплексите 

2. Щото не ме свалят и ми е утрепано

3. Щото ми казват Истината и ме депресират

4. Обиждат ма и ма излагат

5. Щото не ща да ми гледат резила 

6.Друго , ама защото не мога да си Призная 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пропусна- Защото мога!  Ората страшно обичат да могат... и най-вече тия които не могат.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, algor написа:

Тоест за коя тема става въпрос?

Горещината.

А по-по предните им дето правиха.

Аз с Борното и който се хване съм писал за космически новини. Ако ти им се ядосваш, че си трият темите, аз 2 пъти повече. 

преди 10 минути, _sirena_ написа:

Това не е към мен, но аз няма да трия и съм против. Ако модератор реши, да изтрие.

За другите....не знам как да отговоря.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, _sirena_ написа:

1. Щото съм комплексар и ми бутат комплексите 

2. Щото не ме свалят и ми е утрепано

3. Щото ми казват Истината и ме депресират

4. Обиждат ма и ма излагат

5. Щото не ща да ми гледат резила 

6.Друго , ама защото не мога да си Призная 

Апропо, това си е чудна тема отвсякъде и то с анкета. :yanim:
Още повече преди 10-ина дни се зачудих дали да не пусна една тема с въпроси от този сорт, защото и на мен ми е интересно колко трябва да си изтрещял/изкуфял/помъдрял/загорял/се преевал да пишеш в една тема седмица, две, месец или колкото там...да изпишеш 40, 70 или повече поста и накрая да си се изакаш чинно на времето, труда, желанието и удоволствието от писането на тези няколкодесетки поста, като затриеш темата...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Julius Decimus написа:

Горещината.

А по-по предните им дето правиха.

Аз с Борното и който се хване съм писал за космически новини. Ако ти им се ядосваш, че си трият темите, аз 2 пъти повече. 

Това не е към мен, но аз няма да трия и съм против. Ако модератор реши, да изтрие.

За другите....не знам как да отговоря.

Знам , че няма как да отговориш вместо тях , а те никога няма да отговорят , защото Истината Боли ! 

преди 10 минути, algor написа:

Апропо, това си е чудна тема отвсякъде и то с анкета. :yanim:
Още повече преди 10-ина дни се зачудих дали да не пусна една тема с въпроси от този сорт, защото и на мен ми е интересно колко трябва да си изтрещял/изкуфял/помъдрял/загорял/се преевал да пишеш в една тема седмица, две, месец или колкото там...да изпишеш 40, 70 или повече поста и накрая да си се изакаш чинно на времето, труда, желанието и удоволствието от писането на тези няколкодесетки поста, като затриеш темата...

Да ти споделя Откровено , мислех да я поставя като анкета , но имах притеснения известни , че ще я изтрият .. За това тук си насочих въпроса.

Съжалявам много за моите теми , които изтриха , защото в някои от тях оставих доста добри Послания . 

А някои потребители правят теми само за горепосочените "извадки" и пак поради тях ги трият .

И аз не разбирам колко теми им трябват за да достигнат Съвършената Свалка ?!? 

Защото темите им са пълна плява и ако не са такива като Джудаса да оставят нещо полезно като  инфо  , то само някакви "плъзгания" има в тях и то 

до момента , в който им се запали "дуп*то " ... следва триене , почивка няколко дни и айде сначале .

Видно е , Регистрирани са мераците  - ОК  . Няма смисъл от 10 теми , в които да се чакат задоволяване на "страстите" .

Ето аз си направих една и там си слагам Директно Темите , които бих постнала .   Всичко ми  е събрано в една тема .

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се отбележа та да ми се показват тия бисери в "Имате ново известие"  a026.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че не трябваше да правиш тая тема

Всеки, който иска да си пише някъде може да го направи най-малкото на лс

Вече и аз не разбирам смисъла на това

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Megumi написа:

И аз мисля, че не трябваше да правиш тая тема

Вече и аз не разбирам смисъла на това

На ЛС не е интересно ...там много бързо идват "залезите" , нали се сещаш ..

Друго си е пред публика ,  не знаеш откъде ще изскочи "заека" ... наричам го " Психическа Мастурбация "..

Но не това е Проблемът !  Проблемът е когато ти се гади от същото , което правиш и "ти самата/ самият " !

В кавички обозначавам , защото не се отнася за теб лично.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _sirena_ написа:

На ЛС не е интересно ...там много бързо идват "залезите" , нали се сещаш ..

Друго си е пред публика ,  не знаеш откъде ще изскочи "заека" ... наричам го " Психическа Мастурбация "..

Но не това е Проблемът !  Проблемът е когато ти се гади от същото , което правиш и "ти самата/ самият " !

В кавички обозначавам , защото не се отнася за теб лично.

Джулиуса я е направил като продължение на предишните

Без задни мисли ...... от доброта едва ли не

Но да му мислят останалите дето описа ти

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Megumi написа:

Джулиуса я е направил като продължение на предишните

Без задни мисли ...... от доброта едва ли не

Но да му мислят останалите дето описа ти

Джулиса , Милият  обира негативите в момента заради провокативните идеи на "други хора" .

На мен ми е ясно това ... и аз съжалявам много , но нека "нещата " се назовават с Истинските им имена ..

Смятам , че бях дълго време Благосклонна към отношение , което не заслужавам .

А Джулиуса е добряк , наистина иска да угоди на всички и е безкрайно чувствителен .

Знам , че ще разбере защо го правя и няма да се сърди .. 

Преди всичко Истината .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак пък толкова.

Който реши да пише, това е за да не си трият приказките и стиховете, и новините за космоса, тук-таме някоя песен също.

Генерално и като цяло сте си прави, че не трябваше, но времето да покаже дали е напълно безполезно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, _sirena_ написа:

Ясно е защо ги трият. Драснат два реда и веднага ги налазват влюбените. И вместо да спорят и да си вдигат напразно нервите, направо трият.

Моят въпрос е защо създават изобщо темите :) 

През това време си отговорих: Защото искат да си пишат с хората и по този начин, ако някой залюбен ги зацитира, могат да му изтрият глупостите.

Редактирано от bornofash
Един червей ме разсейва. Един друг червей. (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, bornofash написа:

Ясно е защо ги трият. Драснат два реда и веднага ги налазват влюбените. И вместо да спорят и да си вдигат напразно нервите, направо трият.

Когато си прав, си прав.

Но хора дето си менят мнението и настроението всеки 3 часа няма как да предвидиш какво ще направят и дали ще изтрият. От една година ги гледам, викам ще има промяна, е не. Това трябва да стане като антивирусния раздел, да пускат темите след одобрение. Но каквото такова.

За това какво мислиш, златната плоча е чук определено :camera2:http://www.astronomy.com/news/2018/08/message-in-a-bottle

А пък това много unsuitable климат изглежда:

http://www.astronomy.com/sitefiles/resources/image.aspx?item={55F1D5CB-8762-4644-BB58-4567E78FD872}

http://www.astronomy.com/sitefiles/resources/image.aspx?item={48DE8748-9D29-41B9-94EE-2B75DD8EB3DF}

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, bornofash написа:

През това време си отговорих: Защото искат да си пишат с хората и по този начин, ако някой залюбен ги зацитира, могат да му изтрият глупостите.

Браво!

Вече в няколко теми ме гонят и вече няма къде да пиша. Да не дразня великият модеротор и разпищолената разказвачка на приказки дето съди по собствената си разпасаност и за другите. ...айде нема нужда . Тя ще ми каже на мен , коя е моята истина.

:getout:

Джулиус, дръж се мъжки!

Стига облизва глобалния ...пфу.

Аман от вас .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, upper@D написа:

Вече в няколко теми ме гонят и вече няма къде да пиша.  

Не съм видял никой, никъде да те гони, ама явно си пишете със симпатично мастило вече и си го четете само отбрани.

Момчето ясно написа:

Цитат

Драснат два реда и веднага ги налазват влюбените.

Влюбените не ви гонят, а напротив.

пп. И не се притеснявай да си кълчиш езика (или това, което е останало от него) и да се чудиш как да ме наричаш - открай време в този форум ме псуват, храчат, ритат, кълнат и прочие с ника ми алгор.
И след като ти толкова явно се слагаш на двама-трима, не виждам къф е проблема и мен най-накрая някой да ме оближе поне.
Значи за кучета и котки може, а за прасенца не може, м?
Или ти ревнуваш?!?!

Внимание, внимание, говорит Москва!
Следващото облизване да бъде насочено само и единствено към другарката Ралева, Змеева или както там вече са никовете и.
Москва не вярва на сълзи, товаришчи и товарашутки и затова точете езиците и марш да облизвате!

Започвам аз, разбира се :*!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, algor написа:

Влюбените не ви гонят, а напротив.

Питай някое момиче. Или по-скоро някой с женски профил :biggrin:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, algor написа:

Всичко е суета. Смятам, че истинската сила, която модераторите имат, е тъкмо да се изакват върху труда на потребителите. Примерно ти обичаш да спамиш темите с празни обвинения, както и наскоро излъга, че съм бил нарекъл потребител "малоумник" в отчаян опит да го настроиш срещу мен и някой да влезе в "отбора" ти. Смятам, че триенето е най-ефективното наказание за един потребител, тъкмо защото той не иска да се раздели с труда си. Ако нямам права да пиша тук, ще го напиша другаде или по-късно. Няма проблем. Но когато видиш някой да ти изтрие труда, а на мен примерно са ми трити от теми до лична снимка, ето това вече е неуважение. И както казах, всичко е суета. Хората са суетни и това не им харесва.

Но тази година имах една тема и си разцъквах в нея, когато обичайните спамъри влязоха да се дърлят в нея. Сирена пък, даже съм запомнил кой, че нали повторението е майка на знанието, рече, че съм целил постове. И аз си викам, тъй лии. И им казах, продължите ли, трия темата. И го мислех. Те пък се спряха, и аз не знам какво ги спря.

Та с две думи, трябва доста зрялост за да си способен да си изтриеш тема, особено ако си вложил в нея нещо повече от лайна. Тези, които не могат да го приемат имат проблем със суетата или някаква висока самооценка, в случай, че има разлика между двете.

преди 11 часа, bornofash написа:

Знаеш ли, имам една странна особеност да запомням всичко, което не разбирам. Преди години тук имаше един потребител - infinity1309 или някакъв подобен номер. Изтри си няколко хиляди поста. Един по един. После имаше форум. Там що нещо изписахме с други хора... и тя изтри и целия форум. Тогава бях разочарован, а сега разбирам, че тя е имала повече смелост, отколкото аз.

А, между другото аз си скрих всички теми от блога, а той беше най-посещавания във форума! Обаче не ги изтрих... Сега бих го направил, ама не ми се отделя време за такова маловажно нещо.

преди 22 часа, Megumi написа:

99% от пишещите в този раздел пишат за да бъдат прочетени не от този с когото си пишат. Само от възпитание не писах 100% crazy-monkey-emoticon-145.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Julius Decimus написа:

За това какво мислиш, златната плоча е чук определено :camera2:http://www.astronomy.com/news/2018/08/message-in-a-bottle

Трябва да изпратят няколко такива :)  Във всички посоки. След 200-300 хиляди години я ги забележи някоя развита цивилизация, я не. И после още 200-300 хил години, докато осъществим контакт. Мдам.

Редактирано от bornofash
С една човка само трудно се пише без грешки (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.