Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем с прикачването на файлове към темите.1619416766_.thumb.jpg.97703d315ab8673ed14573410f3267a0.jpg

Максималният общ размер на файловете е само 0.14MB, а преди беше 3MB. Като посоча някое изображение за качване ми изписва, че файлът е твърде голям и е над допустимия лимит. В чии телевизор е проблема?

Брей, по Бай-Тошово време не беше така... :(

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрийте от вече качените файлове, за да освободите място и няма да имате проблем с прикачвнето.
Така се получава при всички и периодично трябва да се трият старите файлове, качени из темите във форума.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Деянчо написа:

Здравейте! Имам проблем с прикачването на файлове към темите.1619416766_.thumb.jpg.97703d315ab8673ed14573410f3267a0.jpg

Максималният общ размер на файловете е само 0.14MB, а преди беше 3MB. Като посоча някое изображение за качване ми изписва, че файлът е твърде голям и е над допустимия лимит. В чии телевизор е проблема?

Брей, по Бай-Тошово време не беше така... :(

Дидко!

Провери в настройки на профила си в "Моите файлове" колко свободно място ти е останало. Ако си го запълнил, трябва да изтриеш стари такива, които вече си публикувал 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирам, но ако съм качил примерно файл, който да потрябва и в бъдеще в някоя тема, какво правим? Явно е хубаво да се намаляват с Paint изображенията преди да се качат тук, ако са с голяма памет. В такъв случай е по-удобно прикачването чрез сайтове като prikachi.com, img-share.eu и др.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Деянчо написа:

Разбирам, но ако съм качил примерно файл, който да потрябва и в бъдеще в някоя тема, какво правим? Явно е хубаво да се намаляват с Paint изображенията преди да се качат тук, ако са с голяма памет. В такъв случай е по-удобно прикачването чрез сайтове като prikachi.com, img-share.eu и др.

Тогава ще си избереш сайт за качване както си написал за да ги имаш за дълго време като публикувани.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Колев60 написа:

Дидко!

Провери в настройки на профила си в "Моите файлове" колко свободно място ти е останало. Ако си го запълнил, трябва да изтриеш стари такива, които вече си публикувал 

image.thumb.png.d1e0a9093ff27c6d6aa8d0a8ad14341e.png

Да, явно съм качвал много. Не знаех, че тук има лимит на прикачените файлове.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не триеш важни файлове,можеш да качваш тук и да слагаш линка във форума.

току-що, Деянчо написа:

image.thumb.png.d1e0a9093ff27c6d6aa8d0a8ad14341e.png

Да, явно съм качвал много. Не знаех, че тук има лимит на прикачените файлове.

Няма как да няма лимит.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Деянчо написа:

Paint

Като го споменах Paint, имам един проблем с него. Ще създам друга тема, за да обсъдим нещата.

преди 7 минути, AAUUXX написа:

Няма как да няма лимит.

В другия форум, където членувах 2-3 години (и все още членувам, но не влизам), нямах такъв проблем, а съм качвал много изображения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Деянчо написа:

Като го споменах Paint, имам един проблем с него. Ще създам друга тема, за да обсъдим нещата.

В другия форум, където членувах 2-3 години (и все още членувам, но не посещавам), нямах такъв проблем, а съм качвал много изображения.

Тук може да си увеличиш мястото на 50 мегабайта , ако станеш VIP

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Деянчо написа:

В другия форум, където членувах 2-3 години (и все още членувам, но не посещавам), нямах такъв проблем, а съм качвал много изображения.

Възможно е,но най-вероятно са ги трили поддържащите форума,иначе си представи какъв обем пространство трябва да има,ако всички могат да качват неограничен обем информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, AAUUXX написа:

Възможно е,но най-вероятно са ги трили поддържащите форума,иначе си представи какъв обем пространство трябва да има,ако всички могат да качват неограничен обем информация.

Не са ги трили или поне аз не съм видял. Там не бяхме толкова много като тук.

преди 8 минути, Колев60 написа:

Тук може да си увеличиш мястото на 50 мегабайта , ако станеш VIP

Там нямаше VIP потребители и съответно аз не съм бил такъв също както тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Деянчо написа:

В другия форум, където членувах 2-3 години (и все още членувам, но не влизам), нямах такъв проблем, а съм качвал много изображения.

А може да си направиш регистрация в някой по голям облак (безплатна) и от там да ги споделяш с когото си искаш  (примерно mega.nz)  дава 50 Гигабайта безплатно място

Ето ти линк, за да го разгледаш. По рано го имаше и на български, но го махнаха. Има го и на руски.   https://mega.nz/login

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.