Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!От сайта на Еврофутбол,таба "Медия" се опитвам да разглеждам електронния вариант на вестника,но нещо не се получава.Кликам на даден брой и ми се сваля някакъв файл тип swf,като ми излиза съобщение "Този тип файл може да навреди на компютъра ви.Искате ли да запазите "book.swt" въпреки това".Когато го запазвам при кликане върху него,се повтаря същият сценарий,този път с book(2) и т.н.Как се оправя този проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

разреши флашплеъра на браузера си.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

С кой браузър? Няма асоцииран плеър, с който да се възпроизвежда.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли е целия вестник. Сигурно някаква картинка или анимация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, DarkEdge написа:

С кой браузър? Няма асоцииран плеър, с който да се възпроизвежда.

С Google Chrome съм.Сложих едни плъгини.На първата опция е Flash Plugin On/Off(Global Flash Settings).Праща ме в настройките където съм го поставил на положение On.Там си има и кои сайтове да са блокирани и кои разрешени.Разрешил съм страницата от която се опитвам да отворя swf,но положението си остава същото.

преди 25 минути, acnekt написа:

Едва ли е целия вестник. Сигурно някаква картинка или анимация.

Целият вестник е колега.Поне така беше преди.Друг път преди доста време пак бях правил същото и тогава всичко си работеше.Страниците се прелистваха и така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Alpine Trail написа:

С Google Chrome съм.Сложих едни плъгини.На първата опция е Flash Plugin On/Off(Global Flash Settings).Праща ме в настройките където съм го поставил на положение On.Там си има и кои сайтове да са блокирани и кои разрешени.Разрешил съм страницата от която се опитвам да отворя swf,но положението си остава същото.

Целият вестник е колега.Поне така беше преди.Друг път преди доста време пак бях правил същото и тогава всичко си работеше.Страниците се прелистваха и така.

С Internet Explorer няма проблеми. Да целият вестник е. Странно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Alpine Trail защо се хабиш? Хроум е най-неподходящия браузър, това е най-осакатения откъм функция браузър, който няма никакво обяснение защо не може да работи с флаш медия. Препоръчвам ти да го деинсталираш и никога повече не се хващай на въдицата на Гугъл, защото доказано си служат с мошенически похвати само и само да задържат или пренасочат потребителите към тях. Днес по радио Хоризонт получиха порицание, че филтрират резултатите за Тръмп като винаги показват първите страници с фалшиви новини. Преди два месеца една американка ги разтреля с пистолета в централата на YouTube пак поради подправяне на рейтинга и филтриране на търсенето. Гугъл Диск пък си служи с мръсни похвати на основата на малуер като филтрира сполучливите качвания на диска да са например 700MB, а ако са 3GB да срине системата и компютъра принудително да се рестартира без възможност да запазиш каквото и да си отворил, ако браузъра който качва е на Микрософт. Умишлено саботират Edge браузър. В подписа долу съм приложил пример как Google Chrome е неспособен да отвори едно флашче. Забрави, че този браузър ще ти служи в твой интерес!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.