Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам следния проблем. От няколко месеца при опит за гледане на филми и сериали в чуждестранни сайтове, при пускане на даденото видео излиза малък прозорец със следния надпис: try to disable adblock or vpn and refresh page. Какво е това vpn аджеба.. Дезактивирах Adblock даже го и махнах - няма резултат. Пробвах с incognito през Chrome и пак нищо. Пробвал съм с мозила - отново без резултат. До преди няколко месеца нямах проблем. Възможно ли е да е от това, че ми смениха рутера около Март месец? 

Надявам се някой да успее да помогне. Да добавя пробвал съм да върна фабричните настройки на Chrome както и да изтрия бисквитките, но уви отново нищо. 

Съвети? 

Лек ден на всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даи линк да пробвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, brendooo написа:

Здравейте! Имам следния проблем. От няколко месеца при опит за гледане на филми и сериали в чуждестранни сайтове, при пускане на даденото видео излиза малък прозорец със следния надпис: try to disable adblock or vpn and refresh page. Какво е това vpn аджеба.. Дезактивирах Adblock даже го и махнах - няма резултат. Пробвах с incognito през Chrome и пак нищо. Пробвал съм с мозила - отново без резултат. До преди няколко месеца нямах проблем. Възможно ли е да е от това, че ми смениха рутера около Март месец? 

Надявам се някой да успее да помогне. Да добавя пробвал съм да върна фабричните настройки на Chrome както и да изтрия бисквитките, но уви отново нищо. 

Съвети? 

Лек ден на всички!

Какво се случва, когато разрешиш рекламите, освен че изкачат реклами. Поне видео плейъра зарежда ли се? Показват ли се бутоните?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, acnekt написа:

Какво се случва, когато разрешиш рекламите, освен че изкачат реклами. Поне видео плейъра зарежда ли се? Показват ли се бутоните?

Видео плеъра не се зарежда просто не мога да натисна нищо по него и  върху него излиза това 

aseasesaea.png

П.П Ето един примерен линк: http://seriescolombianas.com/garzon-vive-capitulo-88/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, brendooo написа:

От няколко месеца при опит за гледане на филми и сериали в чуждестранни сайтове...

От първи юли много сайтове по света затвориха видеопотока за определено IP. България е в списъкът на забранените IP та , на Италия, Франция и Холандия. Вероятно има и други сайтове! Както в You Tube има клипове които са заключени за бългаски IP адрес!  Да не би при тебе случая да е подобен. Опитай през прокси!

п.п. Някой сайтове изписват съобщения, че IP е блокиран, но някой не. Просто не тръгва видеото.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, barbuncela написа:

От първи юли много сайтове по света затвориха видеопотока за определено IP. България е в списъкът на забранените IP та , на Италия, Франция и Холандия. Вероятно има и други сайтове! Както в You Tube има клипове които са заключени за бългаски IP адрес!  Да не би при тебе случая да е подобен. Опитай през прокси!

Как става тоя номер през прокси, за да пробвам?

п.п Ама през телефон мога да гледам накои определени клипове дори и в youtube които през лаптопа например не мога. Сестра ми също е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

С какъв защитен софтуер е машината?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не за Google Chrome става въпрос.

преди 2 минути, DarkEdge написа:

С какъв защитен софтуер е машината?

Microsoft Security Essentials

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, brendooo написа:

.П Ето един примерен линк: http://seriescolombianas.com/garzon-vive-capitulo-88/

какъв е тоя пример, защото това при мен работи

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да достъпиш сайта с изключена защита в реално време на Microsoft Security Essentials
Малко е опасно, защото може да лепнещ копачка. Не е задъължително, просто е предположение.
Даа, има си заигравка - www.modulepush..com

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, brendooo написа:

Как става тоя номер през прокси, за да пробвам?

Има списъци в интернет с прокси сървъри. Трябва да ги намериш. Избираш прокси от дадената страна на която е сайта, отваряш прокси настройките на Хрома и написваш адреса и порта на проксито който има в списъка който си намерил. ОК След това отново опитваш да отвориш сайта! Имай предвид, че не всички прокси работят постоянно, трябва търсене и проби!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

какъв е тоя пример, защото това при мен работи

Някой по - нагоре искаше да дам линк. Това е първото което ми попадна. Даденото видео например аз не мога да пусна както и много други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, brendooo написа:

Някой по - нагоре искаше да дам линк. Това е първото което ми попадна. Даденото видео например аз не мога да пусна както и много други.

вероятен проблем на браузър...ъ-ъ-ъ...тъй де според мен
пробвал ли си друг браузър за да установиш дали е вярно твърдението ми?

пп

бисквитки чистил ли си скоро?

Редактирано от дръндю (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

вероятен проблем на браузър...ъ-ъ-ъ...тъй де според мен

кой му е доставчика Дрънди ..... хм .... но мисля, че през прокси ще стане .... май някога правих едни номера ..... хм .... ма бе отдавна ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти един списък с проксита!

Възможно е и доставчикът ти на интернет да те реже!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, дръндю написа:

защото това при мен работи

и при мен ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ДиоиД написа:

кой му е доставчика Дрънди

току що пробвах през доставчици виваком и терасист
и при двата няма проблем

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

и при двата няма проблем

Хм .... пише, или по точно се вижда, че излиза през VPN .... хм .... а де .... ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мене линка работи! Най вероятно имаш проблем в компютъра. Изпълни съветите на DarkEdge

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какво блокираш рекламите? Ublock? От това, където даде е жив пример, ако някой иска да си тества блокировача на реклами. Поне 100 реклами, скачащи прозорци, скриптове от 3 страни, какво ли не? Всичко наблъскали 

Ако много си играеш или нещо не е нагласено се получава това

http://fs5.directupload.net/images/180828/qvuqdssb.jpg

http://fs5.directupload.net/images/180828/svlpdcse.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре е да се има предвид и това:

преди 1 час, brendooo написа:

До преди няколко месеца нямах проблем. Възможно ли е да е от това, че ми смениха рутера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, barbuncela написа:

Ето ти един списък с проксита!

Възможно е и доставчикът ти на интернет да те реже!

От къде момиче знае за VPN и проксита?:inlove1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако сте в БГ,  Kodi + съответните добавки за видео/филми или директно гледане на магнета/торента със  от замунда/зелка/

Kodi.bg

Как се инсталират добавки на Kodi (eng)

Забележка: Mоже да се ползва и Kodi в чужбина стига да използвате VPN.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.