Премини към съдържанието
Klijes

Въпрос/помощ за безжичен микрофон с вградени в него колонки

Препоръчан отговор

Здравейте!

Искам да си купя микрофонче, на което мога да пея, когато върви някоя песен на компютъра ми, но понеже не разбирам много от това, моля за помощ. Спрял съм се на нещо от този вид https://www.emag.bg/bezzhichen-blutut-karaoke-mikrofon-s-vgraden-govoritel-smart-technology-q7-smart-technology-q7/pd/DJ4WD0BBM/?ref=others-interested-bought_center_2_2&provider=gravity&recid=jlfg0jo8-ffh0xnobr4q-C.c17_a189.S.VP_AP_CMD-0c5siql 

Най-важното, което искам да знам е как се зареждат - с батерии или на ток? И също дали директно мога при включен микрофон да говоря/пея или са нужни някакви сложни програми за инсталиране и свързване с компютър? Въобще всякакви съвети ще са от полза. Видях веднъж едно дете с детски такъв микрофон в едно заведение - пяха и детето и бащата, без някакви обемисти тонколони допълнително. Благодаря предварително! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Klijes написа:

Здравейте!

Искам да си купя микрофонче, на което мога да пея, когато върви някоя песен на компютъра ми, но понеже не разбирам много от това, моля за помощ. Спрял съм се на нещо от този вид https://www.emag.bg/bezzhichen-blutut-karaoke-mikrofon-s-vgraden-govoritel-smart-technology-q7-smart-technology-q7/pd/DJ4WD0BBM/?ref=others-interested-bought_center_2_2&provider=gravity&recid=jlfg0jo8-ffh0xnobr4q-C.c17_a189.S.VP_AP_CMD-0c5siql 

Най-важното, което искам да знам е как се зареждат - с батерии или на ток? И също дали директно мога при включен микрофон да говоря/пея или са нужни някакви сложни програми за инсталиране и свързване с компютър? Въобще всякакви съвети ще са от полза. Видях веднъж едно дете с детски такъв микрофон в едно заведение - пяха и детето и бащата, без някакви обемисти тонколони допълнително. Благодаря предварително! 

Микрофонът, който си посочил, има вградена акумулаторна батерия (можеща да се зарежда). В случая зареждането ще се осъществи през USB порта (това правоъгълното на компа дето туряш флашките в него). Кабелът, който ти свързва микрофона с компютъра да се зареди през USB-то, ти го дават като купиш самия микрофон (т.е. върви в комплект с него). В комплекта имаш също така аудио кабел. Той ти е за жично свързване към дадено устройство (компютър, таблет, смартфон и т.н.). За да осъществиш безжично свързване с компютъра посредством Bluetooth, трябва да свалиш програма за Bluetooth на компютъра, иначе няма как да свържеш микрофона безжично към него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дойде ми микрофонът. И без да е свързан по някакъв начин, като пея, си се чува от колонките, които са вградени в него. Свързах го и с блутут на компютъра, но не схванах каква е целта? Тоест, за какво ми е да го свързвам с блутут на лаптопа, след като си звучи директно и без да е свързан?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като го свържеш с дадено устройство и пееш същевременно, ще се чуват две неща - песента, която си пуснал и твоят глас. Това се нарича караоке. Така като не си го вързал никъде се чува само твоя глас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.