Премини към съдържанието
dalaidido

тази годна 2018 - ИМА ЛИ радио , денс хитове ??? КОИ са, помогнете

Препоръчан отговор

Здраавейте , колекционирам всякаква музика , разбира се и денс - радио хитове . 

Но тази година , аз ли не разбирам вече от музика или наистина няма нищо интересно 

До преди 1-2 години имаше хитове като Hakan Akkus - I Can't Be , Dj Volkan Uca feat. Merih Gurluk – Istanbul , Busta Rhymes Touch It Deep Remix By Silk , Enrique Iglesias Ft. Descemer Bueno Zion & Lennox - Subeme La Radio , Mascota & D - Trax feat. Poli Hubavenska - Zaidi И МНОГО МНОГО други 

Особено румънците пък ни заливаха хит след хит 

Тази година слушам и следя всички радио станции които имат RDS и изписват имената ......... е 2-3 хита малко по-така дето нали стават . 

МОЛЯ ТИ , предложете ми хитове ама ............ не някакви откачалски като Ники Минаж и Туга или един дето не знам как се чете ( 6IX9INE "Gotti" ) 
Такива вестникари ......... без тях . 
Нещо по............ ВОКАЛ можете ли да подскажете , за 2018 :) нали !?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Pharrell Williams x Camila Cabello - Sangria Wine

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, shaolin73 написа:

3-4.................. 5 по-интересни МЕЛОДИЧНИ песнички , разчупени ....... нееее не ..... 2018 много зле , само някакви латино простотии ,
дето само те си ги разбират 
Дори долу по плана Слънчев бряг , Бургас , Варна и т.н ,. ретро РЕМИКСИ пускат пфффффффффффффф

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая година тъй,догодина по вече.

Слушай радио ENERGY хитове от 90 до днес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки ден излизат нови песни но нашите радиа ги пускат с 1 2 месеца закъснения а европейските 1 2 дена след излизането им и затова не сте в час с новите хитове ето например аз цяло лято слушам това парче дето по никоя наша станция не се пуска а в европейските кънти .

и новото на David Guetta

преди 38 минути, shaolin73 написа:

Тая година тъй,догодина по вече.

Слушай радио ENERGY хитове от 90 до днес.

10 песни ги пускат цял ден :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търсих търсих ..................... 
и почти нищо не намерих  
http://prikachi.com/images.php?images/975/9397975l.png  <------------ ей тези избрах ! 
нееее знам , аз ли не съм добре .... ама нищо друго не ме грабна 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.