Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте имам един въпрос да знаете на какво се дължи това подуване на ключицата или тази част там която е оградена имам я от доста време но напоследък започна да става по голяма без причина ако може някой да ми каже какво е това или да ме насочи към някакъв сайт ще съм му много благодарен.BA8AF8DC-B5DD-49E9-8F65-1BECC0FE38F3.jpeg.c43bcaea17ec9461407cf634d3bb7c4a.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можем. Има си лекари за тази работа. Първо при личният, той ще даде направление за специалист, ще се снима, дали с рентген, или с други методи и ще се произведе диагноза.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм срещал подобен проблем. Евентуално да си извадил костта от ставата при тежко натоварване или просто да расте накриво поради някаква причина, но това са изстрели в мъглата. При всички случаи ще трябва да отидеш на лекар и моят съвет е да го направиш възможно най-бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

az otidoh i mi kazaha nqma problem nqma da ti prechi az pitah dali moga da go opravq te mi vikat spoko nqma da prechi i me izpratiha golqmo bezubrazie

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно са те изгонили, защото си им говорил на латиница?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, колко сериозно. Нали наистина не си мислиш, че може от една снимка на подуване във форума да ти се постави диагноза и да се назначи лечение?!? 

Преценили са хората, че не е опасно за здравето ти. Пък и може да са им били направленията на свършване като обикновено се случва в края на месеца, ако не дори и да са били свършили. Вариант е,  да опиташ в началото на следващият месец по-настоятелно. Ако пак откажат, искай го в писмен вид отказът и си потърси правата. Има само един на 100% сигурен начин да стане на твоето веднага, а то е да минеш на частен преглед, т.е. да не разчиташ на здравната каса, а да си заплатиш в пълен размер прегледа, за предпочитане в частна клиника. Ако се покаже диагноза за нещо сериозно, вече като идеш отново при личният ти лекар с документ в ръка, няма как да откаже.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам, най-вероятно просто личната лекарка/лекар гледа да спести някое направление, за да има да дава по 10 наведнъж на бабичките. Вариант е да отидеш и директно да си поискаш направление. За предпочитане е да смениш въпросната лекарка/лекар, но в днешно време е адски трудно да намериш читави лични лекари. Но все пак силно съветвам да го направиш, защото сегашната лекарка/лекар очевидно не е професионалист и в бъдеще може да си изпатиш много. Предложението да вземеш писмен отказ, с подпис и печат отдолу, е добро. После може директно да подадеш жалба към медицински одит. Задължително е да минеш през специалист за този проблем. Може наистина да е безобиден и да е само козметичен дефект, но може и да не е и ако сега не му се обърне внимание, нещата да се влошат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.