Премини към съдържанието
Анета Кръстенова

Galaxy S 7 Edge не разпознава сим картата

Препоръчан отговор

Работеше си чудесно, но от 2 седмици първоначално за кратко, сега за постоянно не разпознава сим картата. Все едно нямам обхват, появява се пресечено с черта кръгче вместо мрежата на А1. Рестартиране не помага. Картата си работи ок на друг телефон. Идеи??? Да добавя - не е реплика и не е в гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

току-що, Анета Кръстенова написа:

Работеше си чудесно, но от 2 седмици първоначално за кратко, сега за постоянно не разпознава сим картата. Все едно нямам обхват, появява се пресечено с черта кръгче вместо мрежата на А1. Рестартиране не помага. Картата си работи ок на друг телефон. Идеи???

След изпускане ли се е появил проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключи, извади sim, включи, изчакай, изключи, постави sim, включи.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Анета Кръстенова написа:

Не знам да е изпускан, поне от мен не е.

Такива симптоми се появяват след изпускане,може да го върнете в заводски настройки,като преди това си прехвърлите всичко ценно на компютъра защото ще бъде изтрито от телефона,ако и след това няма сигнал,носите в сервиз телефона.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, DarkEdge написа:

Изключи, извади sim, включи, изчакай, изключи, постави sim, включи.

Да, това го правих в същата последователност, няколко пъти. Благодаря.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема вероятно е в слота на телефона. А може и да е замърсен. Не е задължително да е изпускан за да се получи подобно нещо. Хубаво е да се занесе в сервиз. Заводските настройки едва ли ще помогнат. Същия проблем имах с Lenovo vibe p1m.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Анета Кръстенова написа:

Да, това го правих в същата последователност, няколко пъти. Благодаря.

А сети ли се да протриеш в бял лист sim картата от страната на контактните полета като я извади от телефона?
Ако не помогне - или възстановяване на фабрични настройки или направо в сервиз. Но е добре преди това на компютър да се прехвърли личната информация.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, DarkEdge написа:

А сети ли се да протриеш в бял лист sim картата от страната на контактните полета като я извади от телефона?
Ако не помогне - или възстановяване на фабрични настройки или направо в сервиз. Но е добре преди това на компютър да се прехвърли личната информация.

Проблема едва ли е в картата, защото в друг телефон тръгва. Хубаво е да се напръска слота с почистваш спрей да се тества, но в повечето случаи се повреждат слотовете. Вече не знам на този модел може ли да се смени лесно и дали в сервиза ще се навият.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен не ми харесва изобщо тази работа :( Ще се ходи в сервиз явно, дано да помогне, много си харесвам телефона. благодаря ви!!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен дойде един такъв телефон и в крайна сметка разбрах, че едно от пинчетата за контакт със сим картата беше счупено, ако сте пробвали с друга сим карта и проблема е пак същия отидете на сервиз и ще ви кажат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.