Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

image.gif.a8ca34994ab13c4d461f61ee9309caf8.gifimage.gif.a08b4fd38f013ddd40da0ae12c4d258b.gif

Цитат
на 4.06.2018 г. в 20:29, ostavime написа:

За да не те сполети същата съдба, като Калансув или както там му е името, престани да заливаш с безсмислени теми, които са само КОПИ/ПЕЙСТ без една твоя думичка!!! 

Чувствай се предупреден! 

Писна ми от вас и от детинските ви глупости!!!

Да не се учудвате защо не пиша!!! Като гледам, след заплахите по мой адрес и моето спиране на писане, нещата са се оправили и всичко върви по мед и масло!!! Няма бълване на нови безсмислени теми, без никакви коментари на автора под тях, няма едностранно отстраняване на потребители, няма едностранно толериране на теми и потребители!!! Въобще, животът е песен!!!

П.П. Ако има други потребители с подобни заплахи, могат спокойно да постват заплахите към тях в тази тема!!! Пък да видим какво ще стане!!! Може пък и вехитят Джугашвили да е сгрешил поне един път и тези "безпристрастни" модератори да се окажат, че не са на хранилка на някой олигарх, който от своя страна е на хранилка някъде другаде!!! Давайте смело, няма какво да губите!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че той калансув продължава да си бълва теми през друг акаунт, ама се научи да слага в безсмислените си и неактуални теми, по една-два свои думички и така вече не изнервя господина. Така, че просто надраскай нещо отдолу като твое мнение, все си мисля че няма да се преумориш, предвид че тук си успял да стигнеш до цели 8 реда и то без да се брои цитатът.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав е модератора,освен че заливате форума с пълни глупости,го правите copy/paste.Няма лошо да има политически теми,но вашето клони към шизофрения,няма дискусии,няма нищо,е за каква политика говорим в случая?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, AAUUXX написа:

Прав е модератора,освен че заливате форума с пълни глупости,го правите copy/paste.Няма лошо да има политически теми,но вашето клони към шизофрения,няма дискусии,няма нищо,е за каква политика говорим в случая?

"Заливате"??? Защо говориш в множествено число??? Той е един и си пуска каквото си иска, където си иска и когато си иска, напълно безнаказано при това!!! Въпросът е да се отстранят хората с различно мнение и темите да са в една посока!!! И това се случва!!! Та кое му е правото на модератора, че не се сещам!!! Достатъчно е да прегледаш само заглавията на темите и автора от първите две - три страници на форума и ще ти стане ясно, колко е прав!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Джугашвили написа:

Въпросът е да се отстранят хората с различно мнение и

да се премахне копи/пейст тенденцията във форума. Малко ли ни е заливането от всички медии с подобен стил? Та да се натъкваме и е технологично ориентиран уеб ресурс.
Да, вярно е, че управляващите го ги устройва максимата на Мечо Пух, но редовните посетители и търсещите помощ се изнервяме като ни посрещне една страница, изпълнена с никому ненужни теми.
Подобен стил едва ли се толерира на много места в мрежата.

преди 9 часа, Джугашвили написа:
Цитат
на 4.06.2018 г. в 20:29, ostavime написа:

За да не те сполети същата съдба, като Калансув или както там му е името, престани да заливаш с безсмислени теми, които са само КОПИ/ПЕЙСТ без една твоя думичка!!!

Чувствай се предупреден!

Писна ми от вас и от детинските ви глупости!!!

Освен това @ostavime съвсем човешки те е предупредил. Не е подходил с рогата напред! Все пак те се грижат, доколкото смогват да поддържат ресурса чист.
Странно защо се държиш като ощипана мома?! И друго е странно - как така изведнъж след почти месец давност се сети за тва съобщение?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, DarkEdge написа:

Странно защо се държиш като ощипана мома?! И друго е странно - как така изведнъж след почти месец давност се сети за тва съобщение?

Месец почивка му е била дадена, ако съдя липсата на мнения и друга активност, не е само ЛС, или каквото и там от което е цитирано. Та е нямало как да реагира по-рано.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, DarkEdge написа:

Освен това @ostavime съвсем човешки те е предупредил. Не е подходил с рогата напред! Все пак те се грижат, доколкото смогват да поддържат ресурса чист.

Вие явно не схващате същността на въпроса и точно Вие модовете се държите като ощипани моми!!! Проблемът е, че критериите не са еднакви за всички!!! Но Вие това много добре го знаете!!! Напълно нормално е да дам толеранс известно време за да видя, какви мерки ще се вземат, но уви!!! А "човешкото" отношение на колегата ти аз го разбирам така: "Ти няма да спускаш теми, защото не са в правилната посока!!! Само оня болния бот ще пуска!!! Може да са фалшиви, може да са изфабркувани, важното е че са политкоректни и са в крак с русофобските и антикомунистически настроения на нашите господари"!!! Поне действията до сега това показват!!! А Вашето бездействие и толерирането на подобни потребители Ви прави съучастници в промивката на мозъци на младите, подрастващи комсомолци и подмяната на историческите факти!!! След време ще бъдете съдени от бъдещите поколения!!! Де да имаше Народен съд...щяхме да ускорим малко този процес, но уви!!! Даже за миг ми мина през главата, какво е най-подходящото наказание за Вас като съучастници!!! Защо не му местите всички пасквили и не ги сливате в една тема!!! Просто, лесно и ефикасно!!! Дори направих тема по темата, но моите усилия се оказаха глас в пустиня!!! И накрая какво??? Заплахи и предупреждения към мен, вместо действия в правилната посока!!! И какво стана??? Като ме заплашиха и спрях да пиша, оня да не би да спря да излива лайната си във форума??? Не!!! Няма и да спре!!! Ще го баннат, ще си смени ника и ще си продължи!!! Имам и други предложения за подобряване на качеството на темите и коментарите в тях, но кой ли съм аз да давам безплатни идеи и съвети на люде не желаещи форумът да се развива!!! Приятен ден Ви желая!!!

преди 2 часа, sliderum написа:

Месец почивка му е била дадена, ако съдя липсата на мнения и друга активност, не е само ЛС, или каквото и там от което е цитирано. Та е нямало как да реагира по-рано.

Не, не са ме банвали!!! Като един истински комунист, трябва да бъда честен и не мога да излъжа!!! Спрях да пиша умишлено, за да видя дали ще се вземат мерки и срещу ответната страна, но уви!!! А в интерес на истината, аз съм пуснал 5-10 теми, максимум 20 да са, от както съм се регистрирал!!! Но явно аз съм причината за безумния флууд!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Джугашвили написа:

Не, не са ме банвали!!! ...Спрях да пиша умишлен

Ефектът е еднакъв. Калансув профила не пише, така че формално мерки са взети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, sliderum написа:

Ефектът е еднакъв. Калансув профила не пише, така че формално мерки са взети.

Ефектът е никакъв!!! Това не са мерки!!! Ако ще се взимат мерки, колкото да се каже, че са взети, по-добре да не се вземат никакви!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Освен това @ostavime съвсем човешки те е предупредил. Не е подходил с рогата напред! Все пак те се грижат, доколкото смогват да поддържат ресурса чист.

Aко на това му викаш чист ресурс. :D :D :D

Огромен процент от темите са копи-пейст на калансув и всичките му профили (само преди малко са се появили още две) . Най-смешното е, че си остават и никой не ги трие. Посетени веднъж и с пет коментара, предимно подигравки и възмущение от автора, явно са доста важни за сайта. 

Редактирано от Тoни (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Тoни написа:

Най-смешното е, че си остават и никой не ги трие. Посетени веднъж и с пет коментара, предимно подигравки и възмущение от автора, явно са доста важни за сайта. 

Ми кво ве? Плащат на човека да поддържа форума. Оставете ги модерите , те отдавна са НЕ това което трябва да СА! То и Калдейта не е същата...

• Харесва ми 1
  • Тъжен 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Джугашвили написа:

Коя точно е правилната посока? 

И ако е удобно, не е само към теб адресирано това, може ли да ми обясните кой на кой точно и най-вече колко плаща. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@ostavime, под плащане за поддръжка на форума @nikssi може би визираше многопрофилния индивид с едно от лицата под ник @kalansuv. Пороите му във форума генерира масив индекси в мрежата и така поддържа форума в топа. :) 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ostavime написа:

Коя точно е правилната посока? 

И ако е удобно, не е само към теб адресирано това, може ли да ми обясните кой на кой точно и най-вече колко плаща. 

Коя е правилната посока ли??? Ей сега е момента да прегледаш заглавията на темите и автора в първите две страници на форума и ще ти стане ясно кой на КОГО плаща и коя е правилната посока!!! Написал съм го ясно и точно - русофобия и антикомунизъм!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос на личен избор и политически убеждения, с други думи.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, DarkEdge написа:

@ostavime, под плащане за поддръжка на форума @nikssi може би визираше многопрофилния индивид с едно от лицата под ник @kalansuv. Пороите му във форума генерира масив индекси в мрежата и така поддържа форума в топа. :) 

Правилно си ме разбрал. става въпрос за същия, сега пак е почнал да пуска теми. Кога ще го озаптят тоя ?

997052886_Screenshot-2018-9-2.thumb.png.86eff0804b990dfdf5c5961b7bc9b950.png

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си норма, трябва да я изпълни калансув, турбох и колкото и други профили да има, "женски", "мъжки" и "неопределени". Има си сигурно и указания как точно да флуудва с теми. Иначе америка за България, ще си намери друг по-оправен и активен трол, на който да плаща.

ПС, забравих за про"експерт"-та, в изброяването, като и още някакъв брой "незнайни войни" ,разположени на всеки форумен милиметър). 

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, nikssi написа:

Правилно си ме разбрал. става въпрос за същия, сега пак е почнал да пуска теми. Кога ще го озаптят тоя ?

997052886_Screenshot-2018-9-2.thumb.png.86eff0804b990dfdf5c5961b7bc9b950.png

По всичко си личи, че матушка Россия води хибридна война!!! Какво не ти харесва???  Виж колко е еднакво, прилежно, чистичко!!! Даже и през славният соц не беше толкова еднакво и подредено!!!

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ostavime написа:

Въпрос на личен избор и политически убеждения, с други думи.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Това си е обикновен класически форумен спам. Форума нали трябва "да се позлва по предназначение" , да не се допуска флуд, еднотипни съобщения, и т.н. все неща от правилата ?

Тоя с камарата спамерски никове целта му въобще не е дискусия или нещо подобно. И това е очевидно.

В "политически " аспект, и автора на темата не се различава много от спамера.

Тази мисъл идеално илюстрира нещата

Цитат

В век информации невежество - это сознательный выбор. © Донни Миллер

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Това си е обикновен класически форумен спам. Форума нали трябва "да се позлва по предназначение" , да не се допуска флуд, еднотипни съобщения, и т.н. все неща от правилата ?

Тоя с камарата спамерски никове целта му въобще не е дискусия или нещо подобно. И това е очевидно.

Канкуренция против камунизъма и Путин-а, може да не е качествена, ама те подяжда :D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, sliderum написа:

ама те подяжда :D

Не ме бърка никак даже :)  Но по принцип да, спамера съсипва и осира сериозни теми , било то и исторически за комунистическата съсипия, и то именно във ваша полза.

Комунистическия фалит и античовешката същност на  тази идеология разбира се, няма да се промени от това че някакъв трол спами форуми. Просто отвращава хората от сериозна дискусия  за това.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

В политически аспект, авторът на темата е всеотдаен, горд и честен комунист и не го крие!!! Человек, който си изкарва прехраната по честен начин!!! Все неща, които са чужди за автора на поста!!! А като изключим продажната ти същност, каква е политическата ти принадлежност???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На теория всички се стремим към идеалите на комунизма.

Единия парадокс  е че... към това се доближават обшествата от "мразения" от комунистите лагер :)

Другия проблем  е че с такова общество, с такава гаменщина , необразованост , липса на морал, липса на уважение , крайна  арогантност, каквато демоснтрират върлите  ДНЕШНИ комунисти , ще се постигне максимум нови "тричленки" , нов диктат, ново избиване на интелигенция, и т.н.. Другия  проблем е защо трябва една и съща мотика да я настъпваме няколко пъти ?

Дори в новата ни история след фалита на соца, пак имаме красноречиви примери , когато червените са идвали на власт. Поредни и поредни провали .

Защо да настъпваме не два пъти, а още 22 пъти една и съща мотика ?

Трети проблем-парадокс, вече в международен план погледнато

- Възхваляващите РФ, т.е. бившия  фалирал СССР, който е пример също за нереформирана страна с непроменени репресивни и военни структури , крепяща се единствено и само на милиардните си суровини , в момента е пример точно за див, безочлив, крадлив капитализъм,  размерите на които кражби не е имало в никоя друга капиталистическа страна , през цялото историческо развитие !

Другия съвременен ярък пример за това до какво води цоциализма е .. Венецуела.

Та, другарю сталинист , защо  упорито ни дърпате назад, и защо със  тоталните си фейкове и утопична пропаганда, ни карате да настъпваме още 33 ъти една и съща мотика ?

:)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, miro20 написа:

ново избиване на интелигенция

Невъзможно е, няма интелигенция. Просто останалата част на обществото беше съзнателно доведена до стадо овце с дипломи, но без мироглед и широка скроеност, които да му позволят да разсъждава  самостоятелно. Това което изплува над тази "образУвана" маса от овце със зеленчуков мозък, не са в никакъв случай достатъчно умни и напреднали в умозренията, че да покрият понятието интелигенция, но все пак им е достатъчно да са овчари и пъдари.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.