Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам намерение да закупя нов телефон и съм се спрял на тези два модела. До сега всички смартфони, които съм използвал, са били Samsung и съм доволен от тях, но в случая за бюджет около 500 лева, не мога да взема по-добър Samsung от тези два модела. Молбата ми е, ако някой има впечатления от въпросните модели и марка смартфони, да сподели своето мнение. 

Nokia 6.1 (2018)

Huawei Mate 10 Lite

Това, което ми харесва при Nokia 6.1, е наличието на USB type C и фактът, че е тазгодишен модел, което трябва да осигури по-дългосрочна поддръжка. От другата страна Huawei - по-добри харектеристики, но липса на NFC, USB C и съответно минологодишен модел. Телефонът няма да се използва за игри, но искам да взема нещо, което да работи прилично в близките 2-3 годинки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението. Имаш ли наблюдение върху моделите, посочени от мен? Истината е, че съм скептично настроен към марката "Xiaomi", заслужено или не, затова бих предпочел Samsung, Sony, Nokia или Huawei.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Тонев написа:

Благодаря за предложението. Имаш ли наблюдение върху моделите, посочени от мен? Истината е, че съм скептично настроен към марката "Xiaomi", заслужено или не, затова бих предпочел Samsung, Sony, Nokia или Huawei.

Нямам преки наблюдения над посочените телефони,но в момента ползвам xiaomi redmi 5,имам го от няколко месеца и съм много доволен,софтуера е на ниво,редовни ъпдейти,хардуера и той ми е достатъчен.Имам познати който също ползват xiaomi телефони,които също са доволни от тях.Същото не мога да кажа за huawei.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за съветите. До днес съм използвал единствено Samsung смартфони, но за този бюджет техните конкуренти предлагат устройства с по-добри характеристики. Ще се радвам, ако още някой изкаже мнение за смартфоните на Nokia и Huawei, било то за конректните модели или като цяло. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с Huawei. Близо година вече ,никакви забележки ,яка батерия, отлична камера , достатъчно място, с Андроид 8/скорошен ъпдейт/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.