Премини към съдържанието
retaer

Как да инсталирам CWD през оригинални дискове?

Препоръчан отговор

Абе за пръв път се сблъсквам със инсталацията на оригинални игри на call of duty 2 и 3 ми изпаднаха за 2лв ги взех от битака от един циганин явно ги е парлатисал от някъде от германия ли , не знам :Д
Иска ми cd key но нито на дисковете го пише нито на брошурката къде е у кутията.Пробвах да заредя както съм сложил диска и да направя "пряк път" от F имиджа и така през стеам програмата и акаунта който си направих ама същия дедов.
Ако някой може да помогне мерси. : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползата от подобни дискове е на практика нулева - спокойно можеш да ги изхвърлиш или да ги продадеш на някой мангал ако толкова си за двата лева

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ...глупости. :Д 

Просто ми стана интересно и са зачудих как ше стане ма явно нема , хах ама тва valve са си *** мамата.Ти мое ли да иам оригинални дискове и накрая иди ми искай и Cd-key :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално, ключовете обикновено са написани на самата обложка/кутия на диска от вътрешната страна. Дори и сега се продават такива компютърни игри в кутии, но са без дискове, само със активационен сериен номер вътре с който в съответния клиент си активираш играта, теглиш и инсталираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да тва ми беше ясно по принцип , останах изненадан че само  с дисковете не стана и ми искаше ключ.За жалост го неам , аз не че не съм я изигравал 3ката до половината ама се пак :Д виж за 2ката не съм хах, акто  и да е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво му е изненадващото? Диска си е просто софтуера, за да го активираш ти трябва ключа, който е на друго място. Дисковете се правят на конвеир, а ключа се генерира отделно и се прилага към обложката, не към диска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.