Премини към съдържанието
Marto290121

Горната част на екрана ми е спукана и не работи

Препоръчан отговор

Здравейте горната част на екрана ми е спукана и не работи и ползвам пръстовия да свалям за нотификаците но не мога да смена лок скрийна и хоум да сложа мой тапет има ли някъв начин щото като е пукнато горната част и не ми дава да сейфна ако има някъв начин или някъв апп ще съм благодарен !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със завъртане на устройството и съответно екрана не става ли? Друг вариант е ако телефона поддържа USB устройства или през bluetooth - включваш му външна мишка и с нея си правиш нужните настройки. Има и вариант през програма за отдалечен достъп от компютъра да го командваш онлайн, мисля че за team viewer имаше такава опция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка/модел? Имаш ли кабел-преходник за включване на USB устройства?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намираш си следния кабел - microUSB to USB:

https://www.cable.bg/kabel.php?cPath=103_10311&products_id=21008549&kabeli=anfmd7c861astvq2h49lkhm9u1

и си закачаш каквато искаш USB мишка. Ще ти излезе курсор на екрана и с него предполагам знаеш как се работи ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мислиш да включиш с него USB мишка в телефона? Това е все едно мъж да забременее от друг мъж. Толкова ли ти се свидят 2-3 лева, този кабел го продават навсякъде, кауфланд, техно бакалии, сервизи и къде ли не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Първо пиши на български език!!!

2. Като ти е спукан екрана, закарай го на сервиз.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Eclipse2G написа:

1. Първо пиши на български език!!!

2. Като ти е спукан екрана, закарай го на сервиз.

Абсолютно съм съгласен с мнението. Правилното решение се нарича замяна на екрана в сервиз. Това е перманентно решение. Другото - кабели , мишки, гимнастики......:no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.