Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Докато майка му обича да носи пола и сако 'Гучи' струващи , колкото 250 пенсии на електората и синчето ,завършило вече в NY с мои, държавни пари и  станало блестящ аналитик. Целият БКП -елит -дечицата им с правоимащите децата им са  г е н и и,  а пък САМО нашите деца са бездарни, прости... ?!  Не е ли странно това и не ви ли обижда поне малко от малко? Как става така, че само децата на БГ-Коми-ДС  „елита“ са най-умните най способните най кадърните в света?! Как става така, че точно на КУРнелио сина й най-умен и намърдан на топла, сладка службичка в Голдман ?! Или на простата Цецка Стругарката-дето избягалите затворници не може си преброи.Или Лиляна Финната  Павлова , внучката на първият главен до Тато Георги Павлов. Дечицата на целият елит на западни служби като  гарант ,че безродната върхушка ще изпълнява безпрекословно , заповедите на чуждите  господари по унищожението на България. А защо вашите деца дори и много по добре образовани стоят без работа или работят ниско квалифицирана и съответно ниско платена работа?? У нас или в чужбина.Разнасят пици из чужбина, мият чинии или бършат насрани бабешки/дедешки задници?!

Screenshot_19.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Joanna Rutkovska написа:

с мои, държавни пари

Последно с твои или с държавни ?
Ти за последно кога и колко плати данъци в България ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Престанете с този чужд господар дето е решил да ни унищожава държавата. Българина сам си я унищожава без никой да му пречи или да се мъчи затова. Излез малко от този форум и наблюдавай българите и ще разбереш сама. Колкото до политиците те няма защо да се мъчат след като никой не им търси отговорност за действията или след като никой не иска да се хване в ръце и да ги накара да изпълняват или да се съобразяват с дадени интереси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2016г. "калансув" доста профили е пръснал. Да не кажа, че всичките му са от тогава.

ПС. Аз поне не се сещам, поколение на управляващи, в която и да е капиталистическа държава, където "комунизъма" са го виждали само по телевизията, а може и въобще да не са, което да е пратено да учи в най-обикновено даскало от масовото образУвание. Важи и за грейбритъна и за кравария и за норвегия, където образУванието за масите, е 10 пъти по-зле дори отколкото в България.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
La imagen puede contener: 5 personas, personas sonriendo, de traje y noche

На един плакат, който видях в Прага преди две седмици пишеше:
"На поляците им трябваха десет години, на унгарците – десет месеца, на източногерманците – десет седмици, а на чехословаците – десет дни да свалят комунистическите режими, някога смятани за непоклатими".
Замислих се, че тук цяла вечност се оказа недостатъчна за нас българите, за да елиминираме комунягите. Срам, голям срам

La imagen puede contener: 10 personas, texto

Недокл@тени русофилистици,
начукайте си го в кухите черепи,
после полачете и накрая
си Здерете кайсиите
от яд и злоба !!

No hay texto alternativo automático disponible.

Не трябва ли първо в затвора да идат най първите крадци от прехода 1990-1997 години. Тяхното крадене на народното имане е несравнимо повече от сегашното. Червената мафия с куфарчета, пълни с милиони, с необезпечени крадити от нарочно направени банки, които нарочно фалираха ( помните ли ги: Балканбанк, Турист спорт банк, Първа източна международна банка, Черноморска банка и др.) После "геройте" на "масовата приватизация", които създадоха фондове и иззеха предприятията.Уволниха работниците, продадоха машините и каквото имаше в складовете, туриха парите по сметките си и оставиха празните фабрики и заводи да се рушат. За заблуда предвидливо беше конструирано СДС, което е част от бившето БКП, същото като БСП, за да се заблуди народа и да тръгне по грешна следа. Направиха децата си наследници на окрадените милиони и ги назначиха за капиталисти! Бедни ми народе, излъгаха те и ти им вярваш и ги преизбираш, защото нямаш друг избор!!! И продължават да те убеждават, че ако дойдат те на власт ще променят нещата та да ти стане по добре. Не! Няма да ти стане по добре! Просто, те гледат, как едни крадат и "усвояват" и искат да се сменят и те да понапълнят гушите, че вече няколко години само преглъщат. Е, не са останали съвсем на сухо - все някоя конгломерация от червени фирми се докопва до държавна поръчка -я за евро от Европа , я за път, я за магистрала, я да се изнесе житото на народа, или от продажбата на горива. Ама друго си е когато са "нашите" на власт и няма да има все пак известна заплаха прокуратурата да надуши далаверите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Турбо, има един единствен начин да ликвидираш комунягите. Да изтребиш цялото човечество. Що е то комуна.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обречена е, защото някои вместо да правят деца, пускат тъпи теми по форумите...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има съществена разлика между Капитал,който е трупан с години труд от изходна позиция дядо към баща и внук и от натрупани с години томове на "Капитал"-а с изходна позиция ОК на БКП към Втория мутренски и от там към Третия
милиционерски ешалон!
В проповядвания "либерализъм" от неслучайно появилия се марксист Желев комунистите прозряха неслучайно появяването на проповядваното от тях "светло бъдеще"!
В него отдавна беше заложена възможността за трансформация на държавната собственост в лична и унаследима.
От тук е и "модерният либерализъм",както на БСП,така и на ГЕРБ,защото там е кесията с долари и рубли,в която със здрав роднински и кланов възел са завързани комунистически крадци и криминални далавераджии--всички до един все хора от и близки до Политбюро и ЦК на БКП,ЦК на Комсомола и друг копойски обслужващ ги служби от ДС и всякакъв милиционерски персонал.
Предназначението на БСП е да легитимира задължително ГЕРБ,както и обратното--ГЕРБ са задължени да легитимират БСП !
Целта е двете парти да бъдат припознати като демократични
партии с условието ГЕРБ да приеме образа на "прозападна и проевропейска партия",докато БСП са по-скромни в мимикрията си с желанието да бъдат само на "европейска вълна"!
Без реанимиращото и регенериращо въздействие на ГЕРБ,чрез периодичните оставки на Борисов до сега БСП щеше да е в тъмното минало.а не в светлото настояще!
Резултатите от Парламентарните избори от 2009г. насам категорично сочат това.
Естествено не бива да се изключва и "любезното съдействие" на т.н "Реформаторски Текезесарски Блок"!
Но....в една Държава без бандерол друго не може да се очаква!

La imagen puede contener: una persona

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Демокрацията не съществува. Не само в България, а никъде. Само имитации.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

La imagen puede contener: 2 personas, personas de pie, árbol y exterior

La imagen puede contener: 2 personas, personas de pie y calzado
La imagen puede contener: 4 personas, personas sonriendo, personas de pie y texto

Трансформацията (Трагедията? Нашата трагедия?) на една съсипана от демокрацията комуняга и семейството й. От бедно селянче с шалвари до милионерка с мъж "бизнесмен" и син, гърчещ се в САЩ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

капитализма бие по цензура комунизма

който много говори или му се запушва устатат с пари 

ако парите не стигат  има и наемници.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

България е обречена защото географично е "апетитна".

Всеки който се е родил по тези географски ширини и дължини има вече възможността (а и не само сега) ... да ги напусни.

Аз съм си избрал тук да протече моя живот.

Дал съм свободната воля на младите да избират къде да си реализират и къде да живеят.

Дълги години следвах бащини мечти и успяхме с брат ми да му ги реализираме.

Нито ме интересува политиката, ни децата на определени хора.

Аз съм доволен от това което бившето ми семейство сме сътворили.

Нямам претенции към никой който поради връзка с изминалия социализъм се е сдобил с блага на гърба на наивници.

Такъв е живота!

Така съм отглеждан, възпитаван и образован - да се възползвам от моите умения, а не на наивни помисли и съблазни.

Докато е използваем българския език ще има и българи.

Докато всеки българин предава на своите деца и изисква свободно да говорят български, България ще бъде не само на три морета, а вече и в цял свят.

Мисля, че това е достойно разширение на българския дух посят някога от Симеон Велики и съхранен и до днешен ден.

Границите са за тесногръдите хора.

Принципно България е вечна и ще оцелее .... това е доказано от историята .... и понеже утре 06.09.2018 г. е празник пожелавам на всички българи да се съберем с най близките си съотечественици, независимо от географското ни местоположение и отпразнуваме тази светла дата в нашата история. Амин   

• Харесва ми 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавието на темата е писано-недописано..........от разбрал-недоразбрал..... !

България , обречена на какво и защо ? 

Какво да кажат другите държави ?  Швеция примерно , Германия......., а Етиопия , Бангладеш....

Ами САЩ ? :lol6:

......в близките години България е обречена на какво ? От нас самите зависи дали ще вземаме правилните решения с ясно виждане в бъдещето......! А Баба Ванга умря ! Правилните решения се намират трудно и по някога - никак........ !

Казано е : " От Ума си тегли ! ".......на това сме обречени ! Живуркаме , оцеляваме някак си....докато можем !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, by_chechi написа:

България , обречена на какво и защо ? 

Елементарно: На вечен живот! :)

Иначе е "капан" .... за стъкмистика .... т.е. хващане на религиозно настроени ора .... :) които в зависимост от тълкованията на въпросния въпрос биват повличани в дадена посока, която е известна само и единствено на този който е създал темата.

Не доста можем, а и пак ще можем .... курави сме, а не меки ....  па тъй .... ке видим 2023 .... пък ке преместим от единия в другия крачол своите атрибути .... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.