Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички конкретно питам за комп за 3000 лева, като това включва само пц конфигурацията и евентуално инсталирането на Уиндоус към нея, като също така бих бил щастлив да ми дадете примерни фирми от къде вие бихте закупили своите части и да ви ги сглобят(лични пристрастия обяснени защо, единствено ако е възможно)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Система за 3К, ама за каква употреба? Към какво ще я свързваш?

Цената за качествено инсталиране на ОС може да варира доста, горе-долу е същото и с цената на ОС-а. Ти кое точно искаш да платиш - ОС-а, инсталирането й или и двете?

Да вземеш система за 3K - 3000 лв.

Да си сглобиш сам системата за 3000 лв. - безценно!

Лично аз бих си сглобил и инсталирал моята система сам, щото няма как друг да го направи по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не съм достатачно разбирач за да го сглобя аз, а пък човека за когото го правим каза "искам го включа и да играя" та реших да ви питам вас. Следователно коя фирма би предложила да сложи и виндовс (може и този евтиния от 10-15 долара дет се върти в нета). Мерси за отговорите иначе :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като иска да го включи и играе, да вземе конзола. За РС-то се иска, поне да можеш да ползваш гугъл, а щом една ОС не може да инсталира, не е достатъчно технически грамотен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно нищо не пречи да се инсталира пробно копие а вече какво ще купуваш или правиш по-натам ти си знаеш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.