Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам лаптоп Hp Compaq CQ58-201SU Notebook , проблема ми е в тъчпада , не мога да го изключа,пробвай от настройки,там не ми излиза.. А съответнияя проблем е че като го включа почва да отваря каквото си поиска,например вчера си пускам филм звука ми сам се намаля , не мога дори до настройки да стигна, някъв вариянт да има да поправя това ? Благодаря предварително.

Бтв уиндолса е 7ца преди и след инсталацията така правеше... дори без батерията пак така прави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой лаптопи имат в биоса настройки за изключване на тъчпада.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси в devmgmt.msc под Mise and other pointing devices. Може да покажеш снимка с разгръната тази група.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като прави проблеми защо не го разкачиш хардуерно?

Мокрен ли е лаптопа?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно трябва драйвер за лаптопа, а от там идва и софтуерчето, с който да се гаси. Така съм с моя dell.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разкачане хардуерно. На един мой стар Compaq, това ставаше доста бързо, след махане на клавиатурата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.09.2018 г. в 1:34, spok0be написа:

Бтв уиндолса е 7ца преди и след инсталацията така правеше...

Нещо за драйвърите да кажеш? Понеже HP не предлагат такива за 7(не че по друг начин не могат да се намерят).

https://support.hp.com/bg-en/drivers/selfservice/swdetails/Compaq-CQ58-Notebook-PC-series/5296096/model/5319514/swItemId/ob-109952-1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.