Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Най добрите диско хитове на 80 90-те

нушо

Препоръчан отговор

• Отговори 381
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• 3 седмици по-късно...

на тая песен га бех млад забих жестоко гадже , ехх как лети тва време начи 

Abba - Chiquitita

ARBEIT MACHT FREI - Работата ще ви направи свободни :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Arbeit macht frei написа:

на тая песен га бех млад забих жестоко гадже , ехх как лети тва време начи 

Ха, че сега колко стар си? Аз освен музикант бях и дисководещ и доста гаджета забивах, но стана така, че после те мен почнаха да забиват и нямах отърване, спряха чак след като се ожених за едно от тях!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, herkules2 написа:

Ха, че сега колко стар си? Аз освен музикант бях и дисководещ и доста гаджета забивах, но стана така, че после те мен почнаха да забиват и нямах отърване, спряха чак след като се ожених за едно от тях!

преди неколко дена почнах 53-тата, верно е че изглеждам с 10 г по-млад, ама ей на 1 зъб ми падна вчера от само себе си

жив и здрав 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Arbeit macht frei написа:

преди неколко дена почнах 53-тата, верно е че изглеждам с 10 г по-млад, ама ей на 1 зъб ми падна вчера от само себе си

жив и здрав 

Я, колко интересно? Че то ние с теб сме набори бре! Само дето моите зъби са си все още всичките. Аз си ходя с пастата и четката за зъби в джоба. Много мразя лош дъх и съм си гнуслив по рождение. Когато бях малко момче, разни лелки приятелки на майка ми много ме целуваха и ме беше гнус от тях. Слюнката им ме изгаряше по лицето ми, миришеше лошо, и бягах веднага в банята да се измия. Аз не знам колко по млад изглеждам днес, но във фитнеса мъже по на 35-40 не могат да ми се опрат!

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване