Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да си взема нова видео карта за лаптопа - Dell Latitude E6420 - https://www.cnet.com/products/dell-latitude-e6420/specs/ - сегашната ми видео карта е "Nvidia Quadro nvs4200m -1GB". Трябва ми за средни игри от рода на Euro truck simulator 2(да ми върви на High без лаг). Ако може да ми помогнете ще съм благодарен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакъв шанс с видео чип, запоен за дъното. Дори и да намериш подходящ и кой да ти го смени, цената няма да е ниска, а и не си струва риска, най-вероятно няма и да тръгне изобщо, може да се наложи да модваш BIOS, захранваща схема и т.н., което на лаптоп няма как да стане. Както ти казаха - купуваш нов лаптоп с по-добри параметри и по-мощна видеокарта.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сваляш настройките на играта до момента в който почне да върви без да насича.

Пробвай и с двете видео карти с коя върви по-плавно.

Линка който си посочил май не е точно за твоя лаптоп!

Редактирано от plamen_petrov_80 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той човека иска да играе игра на високи настройки с видеокарта с 48 шейдъра, като минималната според официалните изисквания GTS 450 е с 192. На мен ми е интересно изобщо може ли да се играе играта със сегашната видеокарта, дори и на HD резолюция. Добре се е ориентирал към нова видеокарта, но няма да се размине само с това. Може и да се пробва варианта за eGPU, но тогава няма да е лаптоп, а десктоп, като освен външна видеокарта, ще му трябва преходника, отделно захранване и е желателно да се ползва на външен монитор:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На High ETS2 ми върви с 25fps в Multiplayer. @plamen_petrov_80 какво имаш в предвид с "двете видео карти"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пламене с която и да е карта ETS2 няма да я подкара на high без дропове във FPS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз за high нищо не съм казал, по-скоро въпроса е с коя от двете карти изобщо се пуска играта и все пак с коя как се играе, не е задължително с външната да е по-добре. Също така бих прегледал коя карта с какви драйвери е (може би щеше да е удачно да е упомената ОС, но пълно щастие няма) и кой ги е правил M$ or Intel/nVidia.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Интелската вероятността да тръгне клони към нула...С пач 1.32 на играта мисля, че почват да режат съпорта на DX9 и подръжката на Windows 7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel HD 3000 не е ли DirectX 10.1? Windows 7 си поддържа DirectX 10, а да я вадиш от поддържаните ОС-и през 2018 си е малко рано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.