Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Сестра ми в момента иска да си купи нов смартфон и търси смартфон на изгодна цена със качествена камера за семейни снимки и поече пространство за съхранение и се е спряла на този: https://www.emag.bg/smartfon-bluboo-s8-dual-sim-32gb-4g-gold-bb-s8-gd/pd/DYJZJNBBM/?X-Search-Id=7d746464ef4e5224325b&X-Product-Id=32730878&X-Search-Page=1&X-Search-Position=1&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view Като за китайски смартфон нищо не ми го по отношение на качество за това някой е ползвал такъв модел или подобен, някакви впечатления; мнения. Благодаря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, толчо написа:

Здравейте! Сестра ми в момента иска да си купи нов смартфон и търси смартфон на изгодна цена със качествена камера за семейни снимки и поече пространство за съхранение и се е спряла на този: https://www.emag.bg/smartfon-bluboo-s8-dual-sim-32gb-4g-gold-bb-s8-gd/pd/DYJZJNBBM/?X-Search-Id=7d746464ef4e5224325b&X-Product-Id=32730878&X-Search-Page=1&X-Search-Position=1&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view Като за китайски смартфон нищо не ми го по отношение на качество за това някой е ползвал такъв модел или подобен, някакви впечатления; мнения. Благодаря ви предварително!

Отстъпката е измамна. Смартфонът е обикновен модел от долната част на средният клас като компонентна база и нормална цена за такива модели се движи между 110 и 130 евро, никога не е струвал 833лв. от които е написано че се отстъпва. Абе тия румънци няма ли икономическа полиция да ги гепи за тия измами с "отстъпките"!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, sliderum написа:

Отстъпката е измамна. Смартфонът е обикновен модел от долната част на средният клас като компонентна база и нормална цена за такива модели се движи между 110 и 130 евро, никога не е струвал 833лв. от които е написано че се отстъпва. Абе тия румънци няма ли икономическа полиция да ги гепи за тия измами с "отстъпките"!!!

За тази марка и по- точно този модел: https://www.emag.bg/smartfon-xiaomi-redmi-s2-4g-dual-sim-octa-core-snapdragon-625-5-99-inch-izvit-2-5d-3gb-ram-32gb-dual-kamera-12mp-3080mah-android-7-0-siv-xiaomi-redmis2/pd/D11NQJBBM/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, толчо написа:

Ето ти го за 259лв вместо 378лв(с фейк отстъпката) разликата е само в цвета, ако си го потърсиш малко по-подробно ще си намериш и оцветеният в сиво на подобна цена(около 260лв). Като имаш излишни пари да подаряваш на румънците,  защото те мързи да направиш едно просто търсене в Гугъл, няма да те спирам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сестра ми има регистрация във такива евтини сайтове за пазаруване порсто исках от емаг да покажа този модел смартфон и неговите характеристики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това е 1 към 1 със същия самсунг галакси. Само софтуера и драйверите са по-ниско качество.

Изпратено от моят Nokia 6.1 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.