Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Та телевизора ми е нов,на 9 месеца,Samsung или по точно - https://www.samsung.com/bg/support/model/UE40MU6472UXXH/

От няколко дена дистанционното започна да ми прави проблеми,незнам дали е точно от него,но когато не съм пускал телевизора от няколко часа да кажем и трябва да го пусна,ми премигва червената лампа на дистанционното.Няма препятствия около сензора на телевизора пробвах с други батерии но нищо,пробвах също така да допра предната част на дистанционното към камерата и да натисна нещо,екрана на телефона свети,значи дистанционното е наред според тази проверка.Когато изключа и включа телевизора от контакта само тогава се пуска телевизора.Някои може ли да ми обясни защо става това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ресетни настройките на телевизора. Ако проблема продължава, сменяш дистанционното ако и тогава продължава телевизора отива в сервиз!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Ресетни настройките на телевизора. Ако проблема продължава, сменяш дистанционното ако и тогава продължава телевизора отива в сервиз!

Реснах настройките,включих и изключих 2-3 пъти,работи.Дано да няма проблем,благодаря ако има нещо ще пиша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, TheBestInTheWorld написа:

Реснах настройките,включих и изключих 2-3 пъти,работи.Дано да няма проблем,благодаря ако има нещо ще пиша.

Някой път системата се "шашка". Нормално!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Някой път системата се "шашка". Нормално!

За жалост пак е така,явно за няколко часа се връща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, TheBestInTheWorld написа:

За жалост пак е така,явно за няколко часа се връща.

Ами тогава сервиз. Нищо не мога да те посъветвам друго!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.