Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте със Winodws 7 64x съм и когато сложа нов DVD диск Windowsa не го разпознава въобще не го чете на какво може да се дължи и как да го оправя този проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SaabBG написа:

Здравейте със Winodws 7 64x съм и когато сложа нов DVD диск Windowsa не го разпознава въобще не го чете на какво може да се дължи и как да го оправя този проблем

Дължи се на старо оптично устройство най-вероятно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще рече "нов диск"? Записваем, празен? Записани дискове четат ли се? Какво е устройството - CD, DVD, DVD-RW? Марка/модел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

Какво ще рече "нов диск"? Записваем, празен? Записани дискове четат ли се? Какво е устройството - CD, DVD, DVD-RW? Марка/модел?

Празен диск - записани дискове чете = DVD+Rw / преди доста време бях махнал една такава защита но като го пренсталирах пак се появи и не мога да се сетя как го бях оправил този проблем. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да му чете на диска, след като е празен? С програма за запис на дискове не се ли записва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Raze написа:

Какво да му чете на диска, след като е празен? С програма за запис на дискове не се ли записва?

Не може да се записва / със nero check или нещо подобно се гледаше първо / и със десен бутон върху съмия диск манагер ставаше нещо но около 3 години минаха не мога да си спомня  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.