Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Kазвам се Добрин Тонков и съм на 43г. От 13 години страдам от заболяване, което постепенно ме инвалидизира и в момента съм стигнал до положение с трудност да ставам от леглото и само понякога да мога да изляза на кратка разходка навън. Състоянието ми изисква непрекъснато купуване на лекарства и чести престои в болница, както и други разходи, а аз вече нямам доходи, освен инвалидната пенсия, която е символична. Затова, за да не бъда в тежест на семейството си, търся си работа от дома (живея в София). За съжаление състоянието ми не позволява много дейности, а физическите са напълно изключени. Нещо, което бих могъл да върша, е работа на компютър - например въвеждане в база данни, редакция на текст или нещо подобно.Бих могъл също да върша нещо, свързано с текст на хартиен носител, и въобще работа, която може да се върши на бюро.
Владея сравнително добре английски език и се отнасям отговорно към поетите ангажименти, с друго в сегашното си състояние не мога да се похваля.
Ами това е. Благодаря на всички, които отделиха от времето си, за да прочетат това. Ако случайно имате предвид някакъв начин, чрез който можем да си бъдем полезни, или пък някой Ваш познат търси човек за подобна работа, моля, имайте ме предвид. Моят e-mail е d.tonkov@mail.bg .

Здраве и успех на всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.