Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте реших да си направя нов Build но несъм сигурен какво да избера искам да попитам според вас кое ще е по силно само неми казвайте за RTX Mode щото това неме интересува искам да разбера или да си взема GTX 1080 TI SLI или една RTX 2080 TI защото цената им е една но мен ме интересува FPS са и имам още два въпроса другия е какво захранване ще ми трябва и другия е малко по тъп въпрос дайте сайт от където мога да си взема частите втора рака и без скам Ebay варянт ли е ? : D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За RTX 2080 TI никой не може да ти каже дали ще е по-добре от 1080 TI и колко. Също така цената на RTX 2080 TI няма да е 2х цената на 1080 TI, откъде ги измисли тези неща? Дават я, че е 25% до 50% по-производителна, но това ще стане ясно след 20 септември, когато я пуснат по магазините, а и си зависи от конкретната игра. Няма гаранция, че 1080 TI SLI ще работи както трябва и производителността ще е двойна за всички игри, има игри, които не поддържат SLI.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Viktor Ivanchov написа:

Здравейте реших да си направя нов Build но несъм сигурен какво да избера искам да попитам според вас кое ще е по силно само неми казвайте за RTX Mode щото това неме интересува искам да разбера или да си взема GTX 1080 TI SLI или една RTX 2080 TI защото цената им е една но мен ме интересува FPS са и имам още два въпроса другия е какво захранване ще ми трябва и другия е малко по тъп въпрос дайте сайт от където мога да си взема частите втора рака и без скам Ebay варянт ли е ? : D

:offtopic_s:

:panicbutton:  Браво! Готов си за преподавател във Факултета по славянски филологии!

• Тъжен 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.