Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да си поръчам 3 неща от amazon.co.uk ще ги добавя трите в кошницата и ще ги поръчам, но не знам заедно ли ще дойдат или ще дойдат по отделно и ще трябва да плащам и на трите доставките.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А общата сума на кощницата колко е? Там трябва да са указани транспортните разходи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Първо виж дали пращат до България.

2. Може да има митнически тАкси, зависи какво е.

3. Ако трите неща са от различни продавачи, ще дойдат по различно време. Справка се прави вътре в акаунта, след като ти вземат парите от картата. Времето не винаго е точно. На мен ми пишеше последния път месец и половина, а пристигна за около месец. Освен това, обикновенно, като пристигне в България, пратката идва в БГ Пощи, а не на указания от теб адрес. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО си остави GSM номера при регистрация на акаунта (+359.... без нула(0) за кода на оператора), иначе от бг пощи няма да ти звъннат да си вземеш пратката и ще я върнат обратно там от където е дошла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.