Премини към съдържанието
NCS 121

Проблем или Ограничаване по време на игра?

Препоръчан отговор

Имам закупена игра Command and Conquer 3 пълната версия. Играя конкретно Kanes's Wrath .. И след долу горе 1 -2 часа играене ми изчезва цялото меню на играта! На какво може да се дължи това?

Свалена е директно от Origin. Първото нещо което ми мина през ума е че менюто може да ми изчезва заради вградено ограничение в самата игра, тоест да не те зарибява толкова много.. знам ли. Към упътването на играта пишеше да се почива минимум 15-30 мин след всяка игра!

- Още когато я закупих и те първа започнах да я играя, не ми правеше такива проблеми.. може да съм играл по-малко.. знам ли,. не си спомням много добре.

OS- Win7 Ultimate 32bit

Sent from my SM-T561 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Notice: WINDOWS 7 USERS: To ensure proper functionality, you must disable User Account Control ("UAC") via the Windows Control Panel before launching the game.

Това в steam.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи самата игра я подкарвам с "EA" акаунт.. и играя офлайн. Как мога да оправя моя проблем? За какъв Steam акаунт става въпрос?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако щеш с акаунт от NASA я подкарвай. UAC в контролния панел на операционната система няма нищо общо с профила ти в играта. Според въпросната инструкция, явно има нещо общо с функционирането на самата игра.

Освен това, инсталирай си directx 9.0c и си почисти драйвъра за видеото с display driver uninstaller под safe mode, после инстлаирай последния наличен.

Редактирано от hudyr (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре.. Ами... когато имам време ще се занимавам. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извода който си направих... Е че когато започна да играя Save-ната игра ми се получава този проблем. А когато започна нова игра, не се случва подобно нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.