Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам едни курсове на Сиско в HTML формат, които са някъде от 2008г. Преподавателят тогава ни ги даде след курса. Наскоро ги изрових но не мога да ти отворя нито с Опера, нито с Вивалди, Едж или Интернет Експлорър. При единия се отваря само началната страница и ги няма разделите, при другия разделите се показват, но не се отварят като кликна на тях. Подозирам, че проблемът е във флаш, но знам ли, може да е нещо от ActiveX или Java. Не разбирам тези технологии затова всякакви идеи са добре дошли.

В едната начална директория, дето се отварят само заглавията на главите има повече файлове, а в другата, която отваря само начална страница има само start.html и отделните папки.

ПС Виждам, че в папката, която са ми дали има install_flash_player_active_x.msi  и  Shockwave_Installer_Full но те са явно от 2008г.

2001625544_ITE-hardwareandsoftware.JPG.c3b75e32a30be7a2ae34d8d04fd9a38f.JPGdirectory.JPG.8beb1e2f06a662ea7f6ee65c3eef15cc.JPG

1455585600_ITE-networkoperetingsystems.thumb.JPG.67506c9a3d45339d65871445d2b2d374.JPGdirectory2.JPG.ecd972fe871167f4477b6394afcfe33f.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SWF файловете , ако не ти се отварят с някакъв плеър който вече имаш, може да ги отвориш с инструмента от тази тема:

Дано съм помогнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Adobe Flash имаш ли инсталиран на системата си?

Ако НЕ защо не си сложиш последната версия за съответния браузър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам флашплейър последна версия. Скрийншотите горе бяха именно с нея. Струва ми се че трябва много стара версия. 

Свалих Portable Mozilla 3 и в папка Data\plugins копирах файлове на Shockwave - NPSWF32.dll и още няколко, които изнамерих в нета. Сега се отварят разделите но като кликна на някой Adobe flash блокира "опасна операция". Пък не мога да намеря настройка за скапания флаш винаги да отваря.

mozilla 3.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой нещо да помни в тая стара Мозила как се разрешаваше на флаш да отваря линкове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, мисля също, че това е моментът, когато версията на Flash Player е твърде нова ...
Вероятно новата версия вече не се поддържа от тези технологии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.09.2018 г. в 22:37, The_Nomad написа:

Подозирам, че проблемът е във флаш, но знам ли, може да е нещо от ActiveX или Java.

или няма нещо което вече не се поддържа, като например това:
https://unity3d.com/webplayer

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.